Jump to content
Dogomania

Miała być NITKA a jest NUTKA. I zamieszkała w Częstochowie. Trzymajcie kciuki za aklimatyzację.


Recommended Posts

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Trzymam kciuki z całych sił i przelewam 50 zł z bazarku ciuszkowego na konto Nutki :)  Sara potwierdź tu i na bazarku jak dotrą;)

 

Bardzo dziękuję kiyoshi za pomoc Nutce. Oczywiście potwierdzę jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie. Będę miała dzięki nim czy opłacić hotelik za grudzień.

 

A w tej chwili po Nutkę przyjechali jej przyszli właściciele , właśnie są u Kasi. Przyznam się, ze stres mnie zjada, denerwuję się na maxa.

Link to comment
Share on other sites

No i pojechała Nutka do swojego domku do Częstochowy.

Kasia mówiła,ze Nutka chyba coś czuła że dzisiaj się coś wydarzy bo była cały dzień poddenerwowana. Ale przyjęła swoich ludziów całkiem dobrze:).

Nowi Państwo przyjechali już ze specjalnie zamówioną dla niej smyczą z wygrawerowanym imieniem i nr telefonu, smyczą, smaczkami, sunia ma zakupiony zapas zabawek, w aucie specjalna mata do przewożenia piesków.

Państwo zostali poinstruowani  przez Kasię jak należy postępować z Nutką a wcześniej przeze mnie.

Teraz pozostaje trzymać kciuki. Nutce na pewno nie jest łatwo, już prawie rok była u Kasi więc to ją pokochała i uważała za swoją panią a tu znowu rewolucja w jej życiu. Na pewno pierwsze dwa tygodnie będą dla mnie stresujące, oby wszystko dobrze się ułożyło.

 

Okazało się że Nutkę trzeba było jeszcze zaszczepić , Kasia wklei później paragon. Koszt to 35 zł. Ja ze swojej strony zarejestruję czip Nutki w bazie Safe Animal, koszt to 39zł. I za hotelik do zapłacenia za grudzień będzie 160zł.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do DS Nutki. Wszystko jest dobrze, Nutka jeszcze trochę zestresowana ale już i tak jest lepiej niż wczoraj. Już chodzi po mieszkaniu, podchodzi do domowników, bardzo ładnie zjada. Jedynie co to ma problem z załatwianiem, chyba jeszcze była zestresowana i na dworze się nie załatwiła tylko potem w domu. Ale to nie problem, wszyscy się liczyli z tym że przez jakiś czas może się to zdarzać. Ładnie chodzi na smyczy ale boi się obcych psów i trochę miejskiego hałasu ale na pewno z każdym dniem będzie coraz lepiej. Dzisiaj Nuteczka została na pół godzinki sama i wszystko było w porządku a po przyjściu do domu podbiegła do drzwi powitać wchodzących do domku. Jutro Nuteczka zostanie sama na ok.3 godziny, mam nadzieję że będzie grzeczna. Cała rodzina zauroczona Nutką. Pani Marta (włascicielka Nutki) powiedziała, że jak niedługo przeniosą się do nowego mieszkania to pomyślą o drugim psiaczki, towarzyszu dla Nutki, żeby jej było raźniej. U Kasi zauroczyli się Rosą kiyoshi, pani Marta mówiła że gdyby już mieszkała w nowym mieszkaniu to by się już starała również o adopcję Rosy, aby była towarzyszką dla Nutki, wtedy Nutce byłoby raźniej i miałaby z kim się bawić :).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dzwoniłam do DS Nutki. Wszystko jest dobrze, Nutka jeszcze trochę zestresowana ale już i tak jest lepiej niż wczoraj. Już chodzi po mieszkaniu, podchodzi do domowników, bardzo ładnie zjada. Jedynie co to ma problem z załatwianiem, chyba jeszcze była zestresowana i na dworze się nie załatwiła tylko potem w domu. Ale to nie problem, wszyscy się liczyli z tym że przez jakiś czas może się to zdarzać. Ładnie chodzi na smyczy ale boi się obcych psów i trochę miejskiego hałasu ale na pewno z każdym dniem będzie coraz lepiej. Dzisiaj Nuteczka została na pół godzinki sama i wszystko było w porządku a po przyjściu do domu podbiegła do drzwi powitać wchodzących do domku. Jutro Nuteczka zostanie sama na ok.3 godziny, mam nadzieję że będzie grzeczna. Cała rodzina zauroczona Nutką. Pani Marta (włascicielka Nutki) powiedziała, że jak niedługo przeniosą się do nowego mieszkania to pomyślą o drugim psiaczki, towarzyszu dla Nutki, żeby jej było raźniej. U Kasi zauroczyli się Rosą kiyoshi, pani Marta mówiła że gdyby już mieszkała w nowym mieszkaniu to by się już starała również o adopcję Rosy, aby była towarzyszką dla Nutki, wtedy Nutce byłoby raźniej i miałaby z kim się bawić :).

Super wiadomości :-) Trzymam kciuki żeby było wszystko ok :-)

paragon za szczepienie 

IMG_9533.JPG

Link to comment
Share on other sites

U Nuteczki wszstko dobrze. Już zaczęła merdać ogonkiem, jest żywsza i coraz bardziej oswojona. Dzisiaj juz normalnie załatwiła się na dworze, w domku czysto. Została sama na dwie godziny i nie szczekała ani nic nie pogryzła, wszystko było na swoim miejscu. Pani Marta prosi aby się nie martwić :).

Drzemiąca Nutka:

w76uasatemm4.jpeg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...