Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

Przed chwilą, Zagrodowy pies polski napisał:

Trzymam kciuki i też poproszę o nr konta. Chociaż w taki sposób będę mogla pomóc Flipperkowi. Jesteście wspaniałe. W przyszłości jeżeli też będzie potrzebny transport w okolicach Warszawy to chętnie pomogę, mam klatę dla dużych psów.

Dziękujemy ślicznie za pomoc w imieniu chłopaka ! :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Flipperek dosłownie minutę temu dotarł do Hoteliku,teraz spaceruje po ogrodzie chwilkę aby załatwić swoje potrzeby.Odetchnęłam z ulgą.

Super! Możemy wreszcie trochę odetchnąć po pełnym napięcia dniu! :)

Patrycja to wspaniała osoba i tyle robi dobrego przewożąc zwierzaki :) Jestem pełna podziwu dla niej,bo nie straszne są dla niej odległości,warunki pogodowe i jazda nocą.Szerokiej drogi życzę i bezpiecznego powrotu do domu!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, agat21 napisał:

Hurra! Piesio dotarł do celu :) Wreszcie odpocznie bidulek. Ciekawe, jak mu minie pierwsza noc?

Zapewne jutro Hania napisze o pierwszych wrażeniach Flipperka w Hoteliku.Niech chłopczyk teraz odpoczywa na posłanku i w ciepełku.U nas nadal sypie śnieg.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Trzymam kciuki i też poproszę o nr konta. Chociaż w taki sposób będę mogla pomóc Flipperkowi. Jesteście wspaniałe. W przyszłości jeżeli też będzie potrzebny transport w okolicach Warszawy to chętnie pomogę, mam klatę dla dużych psów.

Bardzo dziękuję za pomoc finansową a także za pomoc w transporcie gdyby taka była potrzeba.Już sobie zapisałam.

Link to comment
Share on other sites

Haniu,zrobiłaś niespodziankę wszystkim zdjęciami Flipperka.To jakiś cud,że udało się w nocy zrobić zdjęcia.To nie jest nawet średniaczkiem,Nasz Kubuś był bardzo drobniutki i nie wyglądał na średniaka.

Haniu a doszła Animonda? Przypuszczalna dostawa miała być 13.01.17.

Czy Flipper ma książeczkę,czy tylko zaświadczenie o szczepieniu?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, szafirka napisał:

Dla wytrwałych zdjęcia Flipperka po długiej podróży. Biedaczek ma okropną sierść, a zapach... hoho! Pozwiedzał, obwąchał, napił się wody, mlasnął trochę jedzonka i teraz leży. Jest wielości Kubusia, który był u nas nie tak dawno.

IMG_20170114_215754_800x600.jpg

IMG_20170114_215853_450x600.jpg

IMG_20170114_215951_450x600.jpg

dzielny chłopak:) a nasze dziewczyny niesamowite:) bardzo dziękujemy za tą udaną akcję :) odpoczywajcie teraz:) mnie też puściły nerwy! dobrej nocy Wam życzę:)

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze,że dotarł Haniu do Was :) W poniedziałek będzie spa więc chłopak odżyje a i Wy też :) Agata nic nie pisała o zapaszku,więc może zakatarzona ale TZ....

Współczuje przewoźnikom bo zimnica i okna nie bardzo da się otworzyć a ogrzewanie jeszcze bardziej dodaje czadu

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Najważniejsze,że dotarł Haniu do Was :) W poniedziałek będzie spa więc chłopak odżyje a i Wy też :) Agata nic nie pisała o zapaszku,więc może zakatarzona ale TZ....

Współczuje przewoźnikom bo zimnica i okna nie bardzo da się otworzyć a ogrzewanie jeszcze bardziej dodaje czadu

Co miałam pisać o zapachu? ;)) Każdy, kto brał psa ze schronu wie, jak taki psiak pachnie.. :D A jeszcze przy takiej sierści Flipka.

Ja rzeczywiście przy zapaleniu zatok i ucha pewnie miałam stępione zmysły, TZ tylko kilka razy zamarudził, że psiak katastrofalnie cuchnie. Daliśmy radę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jutro Flipperek będzie w SPA wykąpany i zapewne obcięty.Będzie czyściutki i pachnący.Przynajmniej oczka będzie widać.

Za transport Świebodzin - Nowa Sól - 70,00zł.

Na razie do Hani przelałam 150,00zł za pobyt w Hoteliku za 1/2 stycznia.

Jutro rozliczę się z Hanią z transportem tj.150,00zł (Patrycja)n + 70,00zł = 220,00zł.

Bogusik już tworzy bazarek.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338138-proszę-nie-pisać-tworzy-się/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...