Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

29 minut temu, rita60 napisał:

Nie,spokojnie Anula :] może jesteśmy sąsiadami,pytałam w tym celu.

To jest ul.Wiankowa.Państwo troszeczkę mają problemy z Flipperkiem ale mam nadzieję,że pracują z nim i będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Anula napisał:

To jest ul.Wiankowa.Państwo troszeczkę mają problemy z Flipperkiem ale mam nadzieję,że pracują z nim i będzie dobrze.

To nie Bałuty :] . Niech pracują i nie odpuszczają,szorstkie to cwaniaki,jak tylko zauważą czuły punkt,będą to wykorzystywać,jeśli się ich nie powstrzyma. Foksy to

małe diabełki,ale mają w sobie tyle uroku i na nim bazują. Życzę państwu powodzenia i konsekwencji w działaniu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 30.03.2017 o 22:23, kinga_kinga7 napisał:

Czy wszystko w porządku??

Wszystko ok :) Jakoś nie miałam szczęścia dodzwonić się do p.Danuty ale dzisiaj mi się wreszcie udało.Fliper robi postępy i już nawet zaczyna przynosić piłeczkę i ją oddawać by mu można było rzucić.Miski już nie broni i da sobie w niej grzebać natomiast nadal broni rzeczy,które sobie aktualnie upatrzy.Na spacerach jest lepiej bo Państwo pracują nad tym aby odwracać jego uwagę od psów i szczekania ale jeszcze długa droga przed nimi.Prawdopodobnie będzie wizyta w szkole dla psów aby dopracować to czego sami nie będą wstanie zrobić.Fliperek jest po za tym bardzo fajny i kochany i mam obiecane zdjęcia bo ponoć kawaler wypiękniał :)

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Bogusik napisał:

Wszystko ok :) Jakoś nie miałam szczęścia dodzwonić się do p.Danuty ale dzisiaj mi się wreszcie udało.Fliper robi postępy i już nawet zaczyna przynosić piłeczkę i ją oddawać by mu można było rzucić.Miski już nie broni i da sobie w niej grzebać natomiast nadal broni rzeczy,które sobie aktualnie upatrzy.Na spacerach jest lepiej bo Państwo pracują nad tym aby odwracać jego uwagę od psów i szczekania ale jeszcze długa droga przed nimi.Prawdopodobnie będzie wizyta w szkole dla psów aby dopracować to czego sami nie będą wstanie zrobić.Fliperek jest po za tym bardzo fajny i kochany i mam obiecane zdjęcia bo ponoć kawaler wypiękniał :)

Świetne wiadomości ... :) Trzymam ogromne kciukasy za Flippka. Pozdrowienia dla p. Danusi :)

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze a w zasadzie już jest dobrze.Jeszcze troszeczkę a Flipper wybędzie z miasta na lato do domku z pięknym ogrodem.Tam będzie miał raj i kumpla za siatką yorka.Mam nadzieję,że nie zaszczeka się na amen. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2017 o 19:49, kinga_kinga7 napisał:

Świetne wiadomości ... :) Trzymam ogromne kciukasy za Flippka. Pozdrowienia dla p. Danusi :)

Dziękuję przekażę przy kolejnym kontakcie :)

Dnia 1.04.2017 o 22:40, Anula napisał:

Będzie dobrze a w zasadzie już jest dobrze.Jeszcze troszeczkę a Flipper wybędzie z miasta na lato do domku z pięknym ogrodem.Tam będzie miał raj i kumpla za siatką yorka.Mam nadzieję,że nie zaszczeka się na amen. 

Fliperek już jeździ z Panem na działkę i jest tam przeszczęśliwy :)

Dnia 1.04.2017 o 23:42, Radek napisał:

Cieszę się, że idzie ku dobremu.

My też się cieszymy tym bardziej,że pierwsze wieści były średnio dobre....

 

A kuku!Poznajecie mnie? :)

IMG_20170402_093906.jpg.9aa0c47a028c8d665693e0958d995eb6.jpg

Spanie w piernatach....:)

IMG_20170322_071222.jpg.b3476bdb13f4334bdc8cf703655eb96a.jpg

I zawsze muszę się przykleić do Pańci...:)

IMG_20170219_151821.jpg.7c86fb46a974940e80f0e162ba6a437b.jpg

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ot,to,to i na takie wiadomości i zdjęcia czekałam.Flipper wypiękniał i chyba utył.A działka to jest zapewne raj dla Flipka naszego.Ma tam tyle zapaszków i teren do wyszalenia się.Cieszę się z tej adopcji ogromnie chociaż na początku to nad nią wisiały czarne chmury.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,świat jest jednak mały :]

Jak wiecie,ponad 4 miesiące temu odszedł mój ukochany erdelek Parysek, miłość mojego życia :[ to dzięki niemu zaczęła się moja przygoda z Dogo.

Od tego czasu nie mam kontaktu z moimi osiedlowymi psiarzami.

Dzisiaj wracając z pracy zwrócił moją uwagę śliczny foksik prowadzony przez moją sąsiadkę. Oczywiście doszłam,aby zamienić parę słów.

W czasie rozmowy wyszło,ze adoptowała przystojniaka, od razu zwrócił moją uwagę,ten brązowy łepek,jak odcięty od reszty :] zgadnijcie kto to ?????????

Był bardzo grzeczny,ładnie szedł na smyczy,wygłaskałam,ma cudne,brązowe,ciepłe oczka.

Powiedziałam,że kojarzę foksika,a pani spytała czy znam panią Bogusię :]

I co wy na to ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, rita60 napisał:

Witajcie,świat jest jednak mały :]

Jak wiecie,ponad 4 miesiące temu odszedł mój ukochany erdelek Parysek, miłość mojego życia :[ to dzięki niemu zaczęła się moja przygoda z Dogo.

Od tego czasu nie mam kontaktu z moimi osiedlowymi psiarzami.

Dzisiaj wracając z pracy zwrócił moją uwagę śliczny foksik prowadzony przez moją sąsiadkę. Oczywiście doszłam,aby zamienić parę słów.

W czasie rozmowy wyszło,ze adoptowała przystojniaka, od razu zwrócił moją uwagę,ten brązowy łepek,jak odcięty od reszty :] zgadnijcie kto to ?????????

Był bardzo grzeczny,ładnie szedł na smyczy,wygłaskałam,ma cudne,brązowe,ciepłe oczka.

Powiedziałam,że kojarzę foksika,a pani spytała czy znam panią Bogusię :]

I co wy na to ?

O rany,widziałaś Flipperka,bo kto by był inny.Nie wiedziałam,że mieszkasz w Łodzi.

A Pani chyba ma dość Bogusi za wydzwanianie i pytanie się o naszego Flipcia.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, rita60 napisał:

Witajcie,świat jest jednak mały :]

Jak wiecie,ponad 4 miesiące temu odszedł mój ukochany erdelek Parysek, miłość mojego życia :[ to dzięki niemu zaczęła się moja przygoda z Dogo.

Od tego czasu nie mam kontaktu z moimi osiedlowymi psiarzami.

Dzisiaj wracając z pracy zwrócił moją uwagę śliczny foksik prowadzony przez moją sąsiadkę. Oczywiście doszłam,aby zamienić parę słów.

W czasie rozmowy wyszło,ze adoptowała przystojniaka, od razu zwrócił moją uwagę,ten brązowy łepek,jak odcięty od reszty :] zgadnijcie kto to ?????????

Był bardzo grzeczny,ładnie szedł na smyczy,wygłaskałam,ma cudne,brązowe,ciepłe oczka.

Powiedziałam,że kojarzę foksika,a pani spytała czy znam panią Bogusię :]

I co wy na to ?

A to dopiero niespodzianka :)Super,że Flipek robi postępy w chodzeniu na smyczy i mam nadzieję,że z resztą "niedociągnięć" Państwo też sobie poradzą.

Kochana,dziękujemy pięknie za relację z przypadkowego spotkania i mam nadzieję,że nieostatniego...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Rozliczyłam finanse Flipperka.Na jego koncie pozostała kwota 117,18zł.

Nie wpłynęły pieniążki do tej pory z bazarku Jo37 a mamy już maj. Bazarek był zakończony pod koniec stycznia i nie jest rozliczony. Flipperkowi przypadało 30% z utargu.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338061-wiejski-sklepik-pierwsze-otwarcie-w-2017-dla-astry-tobiego-i-flippera-do-29012017-do-2100/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 14.06.2017 o 19:50, kinga_kinga7 napisał:

Jakieś nowe wieści o Flippku są ...?

Nowe wieści bardzo mnie ucieszyły bo Pani Danusia obawiając się reakcji Flipera,ciągle odkładała wizytę w Spa. A tu proszę znowu centko-łatek..:)

 

Dzień dobry,
Przesyłamy zdjęcia Flippera po wizycie u fryzjera, teraz ktokolwiek go spotka to nie może się go nachwalić. Trochę się obawialiśmy tej wizyty, ale Flipper zachowywał się wzorowo i był baaaardzo grzeczny :-)
 
Pozdrawiamy
Danusia i Monika
 
IMG_20170611_140030_BURST001_COVER.jpg.fa43749bde2cdc2d446b7fdb067c4f8b.jpg
IMG_20170611_162600.jpg.d4003bf59729a526d34f76b7a27ae2ed.jpg
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nio,Flipper na wakacjach widać,że jest.Tam się dopiero wybiega i wyleżakuje. Fajny domek się trafił naszemu łobuzowi.Ogromnie się cieszę.

Tak sobie głośno myślę,jakie te wszystkie psiaki są szczęśliwe już w swoich domach a wcześniej przecież ich życie nie rozpieszczało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...