Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 6.07.2017 o 07:51, rita60 napisał:

Widziałam przystojniaka przez chwilę w zeszłym tygodniu, zanim podeszłam to dumny wskoczył za panem do auta i tyle go widziałam :]

Może następnym razem uda się na jakieś dłuższe widzenie i pogawędkę...:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Aby jej pomóc,trzeba ją intensywnie ogłaszać albo dać ją do Hoteliku i na spokojnie szukać domku.Masz jej zdjęcia?

Mam zdjęcia, ogłoszenia są, na hotelik nas nie stać :( Przepraszam Flippku, że na Twoim wątku, ale myślę, że nam wybaczysz :)

 

foto 013.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Anula napisał:

Aby jej pomóc,trzeba ją intensywnie ogłaszać albo dać ją do Hoteliku i na spokojnie szukać domku.Masz jej zdjęcia?

kinga podaj więcej szczegółów,foty, poogłaszam na grupach i na swojej Terierkowo.

Link to comment
Share on other sites

W tym Schronisku jest dość ciężka sytuacja aby pomóc psu.Trzeba tam osobiście jechać aby zabrać psa.Przewoźnik nie może tego zrobić.Wyjątkowo z Flipperem nam się jakoś udało ogarnąć transport.Pojechała agat21 i wzięła psa na siebie dobrze grając,że Flippera chce zaadoptować.To już w Radysach jest łatwiej,prościej wygląda procedura.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...