Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

22 minuty temu, Poker napisał:

Kochany chłopak. Może on nie zabiegał o głaski u szafirki , bo był nieśmiały i nie chciał wchodzić w paradę pozostałym psom. W DS jest sam ,więc nabrał odwagi.

Podobnie było z Orim,który też nie domagał się głasków,a teraz nie może się bez nich obejść.Tak jak piszesz są takie piesie,które lecą pierwsze po nie ale i takie,które wolą się nie przepychać.W swoich domkach nadrabiają zaległości i mają ręce swoich opiekunów na wyłączność

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jakież te psy są mądre! :) Wiedzą dobrze, kiedy trafiają do SWOICH Rodzin, że to już ich Rodzina :)

Nie wiem czy mogę się wprosić... ale nieśmiało zapraszam...

 

Tysiu, jak najbardziej wpraszaj się i zapraszaj wszędzie tam gdzie jest nadzieja na jakąś pomoc...:)

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ powiedział wszystkie najważniejsze informacje o Flipperze i standardowe możliwe zachowania psa w nowym domu, ale nie mówił, że Flipper nie lubi być głaskany, zwłaszcza, że jest z niego przytulak. Ale w zasadzie po wizycie pa Pani mi mówiła, że słyszała, że Flipper u nas poluje, więc nie bardzo się zdziwiłam tym co powiedziała Bogusi. Fajnie, że nasz piesio jest już w swoim domku i ma się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Onaa napisał:

Jeszcze miesiąc nie minął a widzę że już szykuje się domek dla Flipperka , to naprawdę wspaniale :). Oby wszystko ułożyło się jak najlepiej dla psiaczka.

Dopiero teraz doczytałam że Flipperek już grzeje pupcię w nowym domku :). Powodzenia Mały :).

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kinga_kinga7 napisał:

Co u Flippka, wszystko w porządku??

Bogusia zadzwoni do Państwa pod koniec tygodnia.Sama jestem ciekawa jak Flipperek odnalazł się w nowym domu.

Potwierdzam,że dziś nadeszła wpłata 60,00zł z bazarku od milagros19853201.ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kinga_kinga7 napisał:

Co u Flippka, wszystko w porządku??

Jak najbardziej wszystko ok :)

44 minuty temu, Anula napisał:

Bogusia zadzwoni do Państwa pod koniec tygodnia.Sama jestem ciekawa jak Flipperek odnalazł się w nowym domu.

Potwierdzam,że dziś nadeszła wpłata 60,00zł z bazarku od milagros19853201.ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY. 

Będę dzwonić ale dzisiaj dostałam majlowe wiadomości o Fliperku od córki Państwa więc wstawiam :)

Witam serdecznie,
Tak na szybciutko podsyłam zdjęcie Flippera już w domu, nie chciałam go obudzić, więc zdjęcie cyknęłam z ukrycia jak śpi na łóżku. Mama jest przeszczęśliwa, nawet Tata, który miał więcej rezerwy, chodzi i na okrągło teraz mówi o psiaku.
Ponoć Flipper miał niechętnie spędzać czas na łóżku, a straszna z niego przytulanka, śpi z Mamą w jednej pościeli i ciągle prosi się o głaskanie, spędzając głownie czas tak jak na zdjęciu.
Pies ideał, jak powiedziała Mama :-)
Jeszcze jest trochę wystraszony jak coś nowego się dzieje, jak ktoś nowy przyjdzie to zamienia się w małą galaretkę, ale to łagodny Psiak i po wygłaskaniu się uspokaja.
Wniósł do domu na pewno dużo radości, bo jak mówią dom bez psa to tylko mieszkanie. Mama po stracie Czupurka bardzo to przeżyła i mimo, że to już półtora roku to na samo wspomnienie zalewała się łzami, ale już widać, że z Flipperem pomogą sobie nawzajem. 
Bardzo się cieszę, że się udało :-D
Jak wrócę z urlopu to podeślę więcej zdjęć. Wtedy już na pewno się bardziej zadomowi i na pewno już odeśpi wszystkie stresy :-)
 
Pozdrawiam
Monika
IMG_20170206_093458.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Bogusik napisał:

Jak najbardziej wszystko ok :)

Będę dzwonić ale dzisiaj dostałam majlowe wiadomości o Fliperku od córki Państwa więc wstawiam :)

Witam serdecznie,
Tak na szybciutko podsyłam zdjęcie Flippera już w domu, nie chciałam go obudzić, więc zdjęcie cyknęłam z ukrycia jak śpi na łóżku. Mama jest przeszczęśliwa, nawet Tata, który miał więcej rezerwy, chodzi i na okrągło teraz mówi o psiaku.
Ponoć Flipper miał niechętnie spędzać czas na łóżku, a straszna z niego przytulanka, śpi z Mamą w jednej pościeli i ciągle prosi się o głaskanie, spędzając głownie czas tak jak na zdjęciu.
Pies ideał, jak powiedziała Mama :-)
Jeszcze jest trochę wystraszony jak coś nowego się dzieje, jak ktoś nowy przyjdzie to zamienia się w małą galaretkę, ale to łagodny Psiak i po wygłaskaniu się uspokaja.
Wniósł do domu na pewno dużo radości, bo jak mówią dom bez psa to tylko mieszkanie. Mama po stracie Czupurka bardzo to przeżyła i mimo, że to już półtora roku to na samo wspomnienie zalewała się łzami, ale już widać, że z Flipperem pomogą sobie nawzajem. 
Bardzo się cieszę, że się udało :-D
Jak wrócę z urlopu to podeślę więcej zdjęć. Wtedy już na pewno się bardziej zadomowi i na pewno już odeśpi wszystkie stresy :-)
 
Pozdrawiam
Monika
IMG_20170206_093458.jpg

Świetne wiadomości !! Pozdrawiamy domek Flippka :)

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Anula napisał:

Bardzo dobre wiadomości z domku Flipperkowego.Jak już Flipper śpi z pańcią to jest super.Też wiem,że P.Danusia ma gotować dla Flipperka jedzonko ale nie wiem czy Flipper polubił gotowane.Zapewne dowiemy się.

Fliperek je gotowane a nie chce tknąć suchej karmy.Tak wiec Pani Danusia stoi przy garach nie tylko ludzkich ale i psiowych...:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Fliperek je gotowane a nie chce tknąć suchej karmy.Tak wiec Pani Danusia stoi przy garach nie tylko ludzkich ale i psiowych...:)

O to nie wiedziałam.Jeżeli P;Danusia gotuje to naprawdę ma dobre serduszko.

Wtopiłam się dokładnie w mail.P.Moniki.Każde zdanie jest wartościowe i przekonuje,że Flipperek ma bardzo dobry dom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wieści z domku Flipera są średnie...Niestety ale próbuje zdominować domowników i rządzić po swojemu,łącznie z warczeniem i doskakiwaniem do nogi,jak mu się coś nie spodoba.Nie da sobie wytrzeć łapek ani wyczyścić oczów bo warczy...Oczywiście głaskanie to jest to co najlepsze i  się bez przerwy o nie dopomina.Na spacerach jest różnie ale w przewadze szczeka na wszystko co się rusza.Raczej nie był chowany w mieście bo szczeka też na każde przejeżdżające auto...

Dałam Pani Danucie kilka wskazówek,jak pracować z psem typu: komendy,odwołanie,do czego służą smaczki i konsekwencja w postępowaniu.Będę dzwonić za tydzień

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...