Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

Flipper - w typie foksteriera około 5-letni piesek wegetuje w Schronisku na wschodzie Polski.Chcemy Flipperowi pomóc i umieścić go w Hoteliku u szafirki w Nowej Soli ale na to potrzebne są fundusze.Bardzo prosimy o pomoc aby Flipper mógł pojechać jak najszybciej do Hoteliku.Flipper ma sierść w opłakanym stanie oczywiście o nią nikt nie dba,jest brudna,śmierdząca i skołtuniona.Jest przesympatycznym,wesołym,towarzyskim pieskiem,który nie radzi sobie w warunkach schroniskowych.

Marzy nam się zabranie Flippera do Hoteliku,wydobycie całego piękna i znalezienie mu DS.

Podobno jeżeli się o czymś marzy to marzenia się spełniają.

                                      471337615_1_644x461_zabierz-flippera-ze-schroniska-radzyn-podlaski.jpg

471337615_2_644x461_zabierz-flippera-ze-schroniska-dodaj-zdjecia.jpg

FLIPPER nr ewid.126K.jpg

Hotelik mamy zarezerwowany.Koszt pobytu Flippera to 300,00zł+koszty weterynaryjne.Bardzo prosimy o chociaż najmniejsze deklaracje stałe,jednorazowe,pomoc w postaci bazarków.Flipper potrzebuje na cito naszej pomocy.

                                                         POMÓŻMY  Flipperowi !

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny.

Tak o Flipperku pisze kinga_kinga:

 Przy okazji skorzystam i przedstawię jeszcze jednego naszego kudłaczka w typie foxteriera - Flippera, ok. 5 letniego,waga 12kg, bardzo wesolutkiego, towarzyskiego psiaczka, Flipperek kocha kontakt z człowiekiem, przytulanie, mizianie itp

                                        ***********************************

Flipper na początku jak do nas trafił ( z interwencji, był bity, kopany, przeganiany ) prawdopodobnie byłym "właścicielem" był myśliwy i wiadomo jak takie psiaki są traktowane i w jaki sposób są tego uczone, jak dostał w schronisku swoją miskę z jedzeniem nie było mowy, żeby wejść do boksu, nawet stać przy zamkniętym, był strasznie zazdrosny o jedzenie ! Teraz się bardzo zmienił, na lepsze oczywiście, ale ta zazdrość została mu do dzisiaj, ale już się nie rzuca, spokojnie można przy nim stać i patrzeć jak wcina :)

                                      *******************************************

szafirka:

Czekamy na Flipperka :) Jutro tj.14.01.17 rano Agat jedzie po niego do schronu, potem ok. godz. 16 psiaczek wyruszy z Patrycją z Warszawy do Świebodzina, ok. godz. 20 przesiądzie się do naszego auta i pewnie przed godz. 22 będzie wreszcie na miejscu. Będzie przygotowane dla niego cieplutkie posłanko, świeża woda i jedzonko. Koszt przejazdu z Warszawy do Świebodzina to 150 zł. Tą kwotę przekaże mój mąż Patrycji podczas odbioru Flippera. W poniedziałek na godz. 17 umówione jest dla Flipcia SPA.

                                     ******************************************

Flipek ma wpisane w książeczkę 2 lata. Po ząbkach, oczkach, ogólnym wyglądzie i zachowaniu można stwierdzić, że tyle ma. Ogólnie pieski go nie interesują, ale chwilami ma zrywy takie szczenięce i zachęca do zabawy. Na smyczy idzie grzecznie, ale jak zobaczy naszego kota, to od razu startuje, ale do zabawy. Waży 9,8 kg. Jest pięknym psiakiem - w zeszłym roku mieliśmy Pankracego, w tym mamy Pankropeczkowego :)

                                    ****************************************

Flipek ma się bardzo dobrze, tak jakby w ogóle nic się nie wydarzyło. Przy okazji wet wyczyścił Flipperowi ząbki. Zmierzyłam go w kłębie - ma 40 cm. Nasz wet ma zdolności chirurgiczne - wszystkie psiaki zawsze dobrze się czują po zabiegach, oby tak dalej. Na dniach (jutro albo w niedzielę) zrobimy sesyjkę rasowcowi i sio z hotelu.

                                   ************************************

Flipper reaguje już na komendy "siad" i "podaj łapę" :) jest bardzo rodzinny i delikatny do dzieci, co widać na zdjęciach. Na zrobionych ok 120 zdjęć nie są poruszone tylko te :/

Zdjęciastr,1;8;11

Tekst do ogłoszeń.

Flipper - 2 letni przesympatyczny foksterierek o nietuzinkowej urodzie szuka domu.

Flipper,psia piękność w typie foksteriera czeka w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) na prawdziwy,kochający dom.Flipper potrzebuje wyjątkowego  traktowania czyli bliskości człowieka i ogromnego ciepła. Jest to piesek rodzinny, bardzo przyjazny do dzieci,psiaków, natomiast za kotkami nie przepada.Jest wesołym,radosnym pieskiem,lubi psie zabawki.Zna komendy siad i podaj łapę.W domu sprawuje się wzorowo,nie niszczy,nie wyje,nie szczeka.Zachowuje czystość,ładnie chodzi na smyczy.

Flipperek ma 2 lata, waży 9,8kg,w kłębie - 40cm. Posiada pełny pakiet szczepień,czip i jest wykastrowany. Czeka na najlepszy dom pod słońcem,któremu odwdzięczy się wielką miłością.

Więcej informacji o tej psiej piękności można uzyskać  pod podanym  numerem telefonu w ogłoszeniu.

Kontakt: Hania

https://www.olx.pl/oferta/flipper-2-letni-foksterierek-o-nietuzinkowej-urodzie-szuka-domu-CID103-IDk0aw1.html

OLX - 28.01.17.

No i marzenia się jednak spełniają.Po pobycie Flipperka w Hoteliku u szafirki,Flipper pojechał 05.02.2017 do swojego domku do Łodzi.

   0

 

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy.

Deklaracje stałe:

1.Anula - (od I) - 15,00zł;wpł.13.01.17-15,00zł-I;wpł31.01.17-15,00zł-II

2.Bogusik - (od I) - 15,00zł;wpł.13.01.17-15,00zł-I;wpł.31.01.17-15,00zł-II

3.danka488 - (od I) - 10,00zł;wpł.13.01.17-20,00zł-I;II

4.MALWA - (od I) - 100,00zł;wpł.16.01.17-100,00zł-I

5.mgog - (od I do V) - 10,00zł;wpł.16.01.17-10,00zł-I;wpł.02.02.17-10,00zł-II

6.koja - (od I) - 20,00zł;wpł.19.01.17-20,00zł-I;wpł.06.02.17-20,00zł-II

Ogólnie deklaracje stałe - 170,00zł

Ogólnie wpłacone deklaracje stałe: 240,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.danka488 - SPA - wpł.-13.01.17-100,00zł

2.Bogusik - bazarek - 70%-wpł.03.02.17- 525,91zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/338138-mix-domowych-różności-do-200117serdecznie-zapraszam/

3.Bogusik - opłata schroniskowa - 100,00zł - nie ujęta w rozliczeniu.

4.Kuzynka Ala z Żarowa - 12.01.17-50,00zł

5.Bazarek - Jo37 - 30%

http://www.dogomania.com/forum/topic/338061-wiejski-sklepik-pierwsze-otwarcie-w-2017-dla-astry-tobiego-i-flippera-do-29012017-do-2100/

6.Grażka123 - wpł.13.01.17 - 50,00zł

7.BORYSboxer - 16.01.17 - 10,00zł

8.agat21 - obroża i smycz + transport bezpłatny do Warszawy

9.kajtek - szeleczki

10.bou - wpł.18.01.17 - 50,00zł

11.Zagrodowy pies - wpł.18.01.17 - 50,00zł

12.Sindi2014 - wpł.20.01.17 - 27,31zł

13.Besia11 - wpł.24.01.17 - 20,00zł

14.szarotka - wpł.24.01.17 - 20,00zł

15.malti - wpł.27.01.17 - 10,00zł

16.kiyoshi - ogłoszenia na większości portali.

17.bazarek milagros19853201 - wpł.08.02.17 - 60,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/338111-rozliczam/

Ogólnie wpłacone deklaracje jednorazowe: 973,22

Wydatki:

1.Animonda Gran Carno Sensitive 800g - 18puszek - 129,04zł;wpł.- 12.01.17 do szafirki

2.Transport - Patrycja - Warszawa-Świebodzin - 150,00zł;wpł.16.01.17 do szafirki

3.Transport - P.Piotr - Świebodzin - Nowa Sól - 70,00zł;wpł.16.01.17 do szafirki

4.Opłata za Hotelik - 150,00zł - I;wpł. - 15.01.17 do szafirki

5.Opłata SPA - 70,00zł;wpł.-18.01.17 do szafirki

6.szczepienie p/wirusowe + czip + książeczka - 65,00zł;wpł.-18.01.17 do szafirki

7.kastracja;odpchlenie;odrobaczenie - 150,00zł;wpł.-26.01.17 do szafirki

8.opłata OLX - 28.01.17 - 12,00zł

9.Opłata za Hotelik - 300,00zł - II;wpł.31.01.17

Ogólnie wydatki: 1096,04zł

Ogólne rozliczenie:

Deklaracje stałe: 240,00zł + deklaracje jednorazowe: +973,22zł - wydatki: 1096,04zł = 08.02.17; + 117,18

Kwota 117,18zl została przekazana na bezdomną kocią rodzinkę kinga_kinga7 - 12.09.18.STAN KONTA = 0,00ZŁ

http://www.dogomania.com/forum/topic/347330-bezdomna-kocia-rodzinka-czeka-na-wsparcie-finansowe-i-dom/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki determinacji i aktywności,którą uruchomiła w 100%Bogusik,Flipper ma szansę na opuszczenie Schroniska w sobotę - 14.01.17.Flipper jest zarezerwowany.Kochana agat21 pojedzie rano do schronu i przywiezie Flippera do Warszawy.Z Warszawy zabierze go Patrycja,która przewozi psiaki z Radys (w sobotę - transport - Radysy-Warszawa-Poznań-Świecko) Gdzieś na tej trasie odbierze Flipperka TZ szafirki. Bardzo to skomplikowane ale mamy nadzieję,że się uda i Flipper szczęśliwie dotrze do Hoteliku.

agat21 ma zabezpieczyć Flippera w obrożę,szelki i smycz.

I jeszcze chcę napisać,że dzięki kinga_kinga,która szukała pomocy dla Flippera i wstawiła go na "Kudłacze w potrzebie" - Flipper ma szansę na nowe,godne życie. 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Flipperek śliczności ale widać że potrzebuje SPA.

Tak, Hania wie o SPA i będzie umawiać jak najwcześniej wizytę bo na  tym ostatnim zdjęciu ewidentnie widać,że konieczna jest wizyta.W razie czego w Hoteliku czeka kubraczek gdyby trzeba było obciąć Flipperka.

Trzymajmy kciuki za sobotę aby jakoś wszystko ułożyło się w całość.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, danka488 napisał:

dziewczyny:) jesteście niesamowite:) trzymam kciuki za powodzenie akcji:) chłopakowi się udało! na początek proponuję 100,- zł. na SPA  i mogę zadeklarować 10,- zł, stałej:)

Bardzo,bardzo dziękujemy za ogromną pomoc.Podeślę dane do przelewu na zapas.Proszę o wpłatę jak Flipper opuści schron bo różnie to może być,odpukać w niemalowane drewo.

Intensywnie przymierzamy się do bazarku dla Flipperka.W tym tygodniu zostanie wysłana paczka przez Bogusik ze ślicznościami jak zawsze i ruszamy z bazarkiem.

Już poprosiłam Gusiaczek o zamówienie mokrej karmy Animondy. Nasza Gusiaczek zamówi na adres Hoteliku.

Musimy trochę podkarmić naszego chłopczyka bo na zdjęciach wydaje się chudziną.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, danka488 napisał:

będą pierwszą klientką :) trzymam kciuki:) musi się udać:):) powodzenia!

Powinno się spełnić marzenie dzięki łańcuszkowi ludzi dobrej woli.

9 minut temu, mdk8 napisał:

Jestem i ja . Muszę przeanalizować finanse ... :(

Witamy u chłopczyka,zaglądaj do nas i trzymaj kciuki za akcję.

Link to comment
Share on other sites

Jest już wątek Flipperka - to fajnie :) Wielki dzień coraz bliżej :) Przy okazji zapytam, czy ktoś z Warszawy ma pożyczyć kontenerek, do którego Flipperek mógłby się spokojnie zmieścić? Mój jest za mały :( A przy takiej podróży lepiej byłoby źeby sobie siedział w kontenerku, bo będę jechać sama. 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia,kto by mógł pożyczyć z Warszawy na kilka godzin kontenerek.

Patrycja i TZ szafirki P.Piotr mają transportery.

Właśnie dostałam wiadomość od Gusiaczek,że zostało złożone zamówienie Animonda Gran Carno 800g (12puszek jagnięciny + 6 puszek wołowiny).Przypuszczalny termin dostawy 13.01.17.Karma przyjdzie do Hoteliku.Koszt to 129,04zł.

Hania aby poprawić kondycję naszych psiaków miesza karmę z suchą i psiaki bardzo szybko dochodzą do swojej wagi.

Jeszcze dla niezorientowanych.Flipper będzie przebywał w domu.Jest to całkowicie domowy Hotelik.Nie ma tam bud,kojców itd.W tej chwili przebywa tam nasz Orinek z Radys.Szukamy mu DS.

http://www.dogomania.com/forum/topic/337820-ori-kudłacz-z-radys-ma-szansę-na-lepsze-życie/?page=7

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Jest już wątek Flipperka - to fajnie :) Wielki dzień coraz bliżej :) Przy okazji zapytam, czy ktoś z Warszawy ma pożyczyć kontenerek, do którego Flipperek mógłby się spokojnie zmieścić? Mój jest za mały :( A przy takiej podróży lepiej byłoby źeby sobie siedział w kontenerku, bo będę jechać sama. 

Ja też nie wiem kto mógł by pomóc z kontenerkiem .Jedynie mogę napisać na fb na transportowym taką prośbę.Chyba mnie nie wywalą bo przecież pośrednio ale związane z transportem :)

Jeżeli chodzi o opłatę schroniskową,która tak jak mi pisałaś jest w dobrowolnej wysokości, to jutro Anula zrobi na Twoje konto przelew.Z racji tego,że kiedyś mieszkałam parę latek w tym mieście i sentyment pozostał,to chce małym groszem wspomóc psiaki,które tam pozostają

Agatko nie wiemy ile będą kosztować akcesoria w postaci obroży itd. a także koszty transportu ? Prosimy o info.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...