Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

No to pierwszy etap podróży w toku.Oby sprawnie przebiegło przekazanie Flipperka Patrycji no i dalej.U nas w dolnośląskim  pogoda wstrętna,jest szaro i 0 , pada intensywnie śnieg,wieczorem zapewne będzie minusowa temp.

Bardzo martwię się,warunki drogowe nie sprzyjają podróżom.Trzymam kciuki i jestem wciąż myślami.

Wszystkim,którzy zaoferowali pomoc finansową rozesłałam dane do przelewu.Z całego serca bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Bogusik napisał:

Wieści od Agaty: Flipcio  zaczął już do niej machać ogonkiem, a na stacji benzynowej obszczekał 2 facetów i wskoczył sam chętnie do samochodu :)

super chłopaczek!!! nasz kochany podróżniczek!, czyli samochód nie jest mu obcy:) i nie jest wstydliwy, skoro część trasy a On już zaczyna się zaprzyjaźniać:) szczęśliwej podróży! czekam na finał i wtedy się uspokoję!

Link to comment
Share on other sites

Flipek przekazany Patrycji po 16.00, bardzo niechętnie dał się wsadzić do kontenerka :( Zaprzyjaźnił się już z nami i dziarsko maszerował na smyczy. Oby podróż szybko mu minęła.. Potwierdzenie szczepienia przekazałam Patrycji.

A ja wskakuję pod koc, bo dopiero po powrocie do domu czuję, że mnie trzęsie..

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, agat21 napisał:

Flipek przekazany Patrycji po 16.00, bardzo niechętnie dał się wsadzić do kontenerka :( Zaprzyjaźnił się już z nami i dziarsko maszerował na smyczy. Oby podróż szybko mu minęła.. Potwierdzenie szczepienia przekazałam Patrycji.

A ja wskakuję pod koc, bo dopiero po powrocie do domu czuję, że mnie trzęsie..

życzę Ci zdrowia:) i bardzo dziękuję, że mimo swojej choroby pojechałaś po chłopaka:) 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, danka488 napisał:

życzę Ci zdrowia:) i bardzo dziękuję, że mimo swojej choroby pojechałaś po chłopaka:) 

Dzięki :)

TZ chciał mnie namawiać na rezygancję z podróży dziś, ale nie mogłam pozwolić, żeby przez jedno zepsute ogniwo pękł cały misternie ułożony łańcuch pomocy :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, agat21 napisał:

Dzięki :)

TZ chciał mnie namawiać na rezygancję z podróży dziś, ale nie mogłam pozwolić, żeby przez jedno zepsute ogniwo pękł cały misternie ułożony łańcuch pomocy :))

tym bardziej chylę czoło:) to nazywa się poświęcenie! podziękuj od nas na TZ:) też musi być bardzo wrażliwym facetem:)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, danka488 napisał:

tym bardziej chylę czoło:) to nazywa się poświęcenie! podziękuj od nas na TZ:) też musi być bardzo wrażliwym facetem:)

Podziękowałam :) Napuszył się cały :D

Ciekawe gdzie Patrycja z psiakami.. Może już niedaleko do przekazania TZ Szafirki. Autostradą się dobrze leci, chociaż po ciemku trochę trudniej. Ale tak czy siak wierzę, że niedaleko do ostatniego etapu podróży. Umęczy się dziś psisko..

Link to comment
Share on other sites

Agat21 z całego serca dziękuję za pomoc.Jesteście oboje niesamowici.DZIĘKUJĘ.

                                                   

 

                                                                      pobrane.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

 

TZ chciał mnie namawiać na rezygancję z podróży dziś, ale nie mogłam pozwolić, żeby przez jedno zepsute ogniwo pękł cały misternie ułożony łańcuch pomocy :))

Dzięki serdeczne dla Ciebie i TZ :) Agatko kurujsię i wracaj szybko do zdrowia!

14 minut temu, szafirka napisał:

Patrycja będzie w Świebodzinie przed 21

To już lada moment :) Bardzo się cieszę,że Flipek jest co raz bliżej  celu dzisiejszej podróży :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Besia11 napisał:

I ja poproszę o nr konta jestem z zaproszenia Kingi -kingi7 mogę wpłacić jednorazowo 20 zł , a jak będzie w potrzebie w marcu to proszę przypomnijcie mi o nim :)
tylko tyle mogę :(

Bardzo dziękuję za pomoc dla Flipperka.Zaraz podeślę dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...