Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, agat21 napisał:

Nie ten sam pies ;) Ależ te kołtuny musiały mu doskwierać..

Pewnie,że mu doskwierały.Chociaż teraz nie jest pora na obcinanie.

Agata,bardzo proszę określ się,ile trzeba zwrócić za transport Flipperka,obrożę i smycz.

Nie wiem jeszcze co z szeleczkami,czy zostają dla Flipperka czy trzeba odesłać kajtek.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

 

Nie wiem jeszcze co z szeleczkami,czy zostają dla Flipperka czy trzeba odesłać kajtek.

Przecież szelki były prezentem z dobrego serca, niech psiakowi służą, poza tym to jego rozmiar.  :-)

Gdybym wiedziała, że Fippek będzie jechał na siedzeniu, to dałabym i szelki samochodowe.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Agata,bardzo proszę określ się,ile trzeba zwrócić za transport Flipperka,obrożę i smycz.

Nie wiem jeszcze co z szeleczkami,czy zostają dla Flipperka czy trzeba odesłać kajtek.

Niczego nie trzeba zwracać. To mój wkład w nowe życie Flipka :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kajtek napisał:

Przecież szelki były prezentem z dobrego serca, niech psiakowi służą, poza tym to jego rozmiar.  :-)

Gdybym wiedziała, że Fippek będzie jechał na siedzeniu, to dałabym i szelki samochodowe.

Kajtek bardzo,bardzo dziękujemy,że podarowałaś Ori szeleczeki to była duża pomoc dla agat21.

10 godzin temu, wanda szostek napisał:

Myślę, że kawalera, ktoś Wam podmienił. Kto by strzygł pieska przy takich temperaturach? Dla mnie wystarczyło dobrze wykąpać i wyczesać. W tym jego cała uroda

Wiemy,że z dłuższą sierścią jest to przepiękny pies ale też wiemy,że nie dało się go wyczesać.Jak Hania pisała to kołtuny były przy samej skórze.Ori ma zakupiony nowy kubraczek i sądzę,że będzie mu zakładany w momencie wyjścia na ogród.

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Niczego nie trzeba zwracać. To mój wkład w nowe życie Flipka :)

O rany agat21 z całego serca dziękuję za nieocenioną,ogromną pomoc.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Flipper był zaszczepiony przeciwko wściekliźnie w schronie, więc dzisiaj było tylko szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym. Flipper nie miał czipa, więc został zaczipowany i umówiony na kastrację na 25 stycznia. Na zaświadczeniu ze schroniska jest napisany wiek ok 6 lat, natomiast nasz wet określił go na ok. 2 lata. Założyliśmy mu książeczkę.

Za fryzjera zapłaciłam 70 zł, za weta 65 zł., razem 135 zł.

Tabletki na odrobaczenie i krople będą umieszczone na fakturze razem z kastracją, bo teraz zapomnieliśmy.

20170118_132512_800x480.jpg

Link to comment
Share on other sites

O jaka niespodzianka z wiekim Flipperka.W książeczce jest wpisane,że ur.2015r? Jeżeli tak to będziemy ogłaszać Flipperka jako 2-latka.Może być tak,że zostały pomylone zaświadczenia o szczepieniu.Pomyłka w latach jest spora.

Fajnie,że ma już szczepienie i czip.Jeszcze pozostanie kastracja 25.01.17(środa) i fru do najcudowniejszego domku bo taki tylko wchodzi w grę.

A jak Haniu widzisz Flipperka,jak się zachowuje nasz kropeczek cudny?

Zaraz ureguluję dług.

Link to comment
Share on other sites

Flipek ma wpisane w książeczkę 2 lata. Po ząbkach, oczkach, ogólnym wyglądzie i zachowaniu można stwierdzić, że tyle ma. Ogólnie pieski go nie interesują, ale chwilami ma zrywy takie szczenięce i zachęca do zabawy. Na smyczy idzie grzecznie, ale jak zobaczy naszego kota, to od razu startuje, ale do zabawy. Waży 9,8 kg. Jest pięknym psiakiem - w zeszłym roku mieliśmy Pankracego, w tym mamy Pankropeczkowego :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, MALWA napisał:

Zaglądam do Flipperka...może to głupio zabrzmi, ale kudłaty bardziej mi zapadł do serducha...

Mi się też bardziej podobają psiaczki z dłuższą sierścią ale trzeba było Flipperkowi pomóc i obciąć go,mówi się trudno.Miejmy nadzieję,że nigdy już jego sierść nie będzie w takim stanie jak była.

A ja dzisiaj widziałam u nas identycznego foksia o identycznym umaszczeniu.Dziewczyna była z nim na spacerze,maszerowali dość ostrym krokiem.Wracali z łąki.Foksio miał długą sierść o identycznych kolorach jak nasz Flipperek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...