Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

10 godzin temu, Onaa napisał:

Tobiś dostał pieniążki od Dulskiej 0heart.gif(20zł) i od Rolnada_De 0heart.gif(10zł) - bardzo dziękujemy :).

A Tobi od kilku dni w swoim nowym domu - zamieszkał w Żarach z Panią i Panem i ich suczką, nic nie pisałam wcześniej bo nie chciałam zapeszyć a i teraz bardzo proszę o trzymanie kciuków za Tobisia :). Bo niewiadomo jak się w nowym domu ułoży - psia rezydentka jest bardzo zaborcza, a Tobiś jest pechowy więc różnie może być. Tobisiu oby teraz spełniło się Twoje marzenie o dobrym odpowiedzialnym kochającym Cię domku.

Ale wieści!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Onaa napisał:

Tobiś dostał pieniążki od Dulskiej 0heart.gif(20zł) i od Rolnada_De 0heart.gif(10zł) - bardzo dziękujemy :).

A Tobi od kilku dni w swoim nowym domu - zamieszkał w Żarach z Panią i Panem i ich suczką, nic nie pisałam wcześniej bo nie chciałam zapeszyć a i teraz bardzo proszę o trzymanie kciuków za Tobisia :). Bo niewiadomo jak się w nowym domu ułoży - psia rezydentka jest bardzo zaborcza, a Tobiś jest pechowy więc różnie może być. Tobisiu oby teraz spełniło się Twoje marzenie o dobrym odpowiedzialnym kochającym Cię domku.

Marzyłam o tym, aby tu wejść I przeczytać, że Tobiś ma DS.

SUPER!!!

Mam nadzieję, że mieszka w domu, nie w budzie?

Czy będą zdjęcia z DS?

Chyba 3 lata temu do Żar wydałam szczeniaczka Toficzka

 

Link to comment
Share on other sites

Oh, to mooocno bardzo moocno trzymam kciuki za Tobisia.

Bardzo się cieszę bo Tobiś to jak mój Feluś podobni do siebie jak dwie kropelki.

 

Mam wyróżnione ogłoszenie Tobisia do 15.09 czy kogoś w zamian dać? Czy trzymać  na wszelki wypadek?

Link to comment
Share on other sites

Wiem że zwykle od razu a nawet wcześniej piszemy tutaj na dogomanii że domek się szykuje dla jakiegoś pieska ale adopcja Tobisia nie jest łatwa :( niestety, mimo że to taki wspaniały kochany psiak.

Stąd moja ostrożność  w podaniu informacji i obawa jak się wszystko ułoży w nowym domu,.

Z początku Tobiś był zagubiony w nowym miejscu. Jest grzeczny, chociaż na samym początku warknął na pana, bo mu przeszkodził znienacka w odpoczynku. Pani jest bardzo za Tobisiem , natomiast pupilką Pana jest sunia Saba. Saba rządzi, ale narazie obywa się bez starć, zobaczymy co będzie dalej, musimy poczekać do miesiąca.

Dziękuję że zaglądacie cały czas do Tobisia :).

A a a DS sunia.jpg

A a a DS Tobiś ze smaczkiem.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

A nikt nie napisał jaki Tobiś i Saba są podobne do siebie :D.

 

Też bym bardzo chciała żeby był w tym swoim nowym domku już zawsze kochany, bezpieczny i szczęśliwy.

myślałam że to Tobiś :)))))))))))))) z innej perspektywy :) hihihi

Link to comment
Share on other sites

Ale wieści ! Najwyższy czas, zeby i do Tobiego uśmiechnął się los ! Aż boję się już cieszyć. Zrobię to za jakiś czas, zeby nie zapeszyć. Mocno trzymam kciuki, zeby psiaczki się dogadały i polubiły. Podobieństwo do rezydentki ogromne ! Myślałam, ze to zdjęcia Tobiego.

Powodzenia Tobi i niech ci szczęście sprzyja już zawsze !

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, jak bliźniacy niemal :)
Tobiś wydaje się być psem mądrym i ugodowym, wierzę że podporządkuje się rządom suczki :) w końcu to psi dżentelmen, zachowa się po męsku - zostanie pantoflarzem:)

Też tak myślę. Tobi "pracował" za bodygarta to chyba nie będzie miał z tym kłopotów. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...