Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

5 godzin temu, uxmal napisał:

wyróżniłam Tobisiowi ogłoszenie. Dzisiaj jest promocja :) Wyróżniłam dwa razy więc zamiast do sierpnia ogłoszenie będzie wyróżnione do września :))) 

Biznes życia :)

To dopiero interes życia! 

Może w końcu ktoś zobaczy tego psiaka? Trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2018 o 16:52, Gabi79 napisał:

Za każdym razem, jak odwiedzam wątek Tobisia mam ogromną nadzieję, że wreszcie ktoś sensowny go wypatrzył i się zakochał.

Przecież taki z niego cudny psiaczek!!!

No właśnie Gabrysiu, cudny i kochany ,i  ciągle nic ...mam tylko nadzieję, że będzie miał w końcu dobry domek w którym będzie kochany i szczęśliwy.

Dnia 23.07.2018 o 22:51, uxmal napisał:

wyróżniłam Tobisiowi ogłoszenie. Dzisiaj jest promocja :) Wyróżniłam dwa razy więc zamiast do sierpnia ogłoszenie będzie wyróżnione do września :))) 

Biznes życia :)

Ślicznie Ci dziękuję Martusiu :).

Dnia 24.07.2018 o 04:16, Nesiowata napisał:

To dopiero interes życia! 

Może w końcu ktoś zobaczy tego psiaka? Trzymamy kciuki.

O tak, kciuki bardzo potrzebne cały czas :).

Link to comment
Share on other sites

Tobiś dostał pieniążki od Dulskiej 0heart.gif(20zł) i od Rolnada_De 0heart.gif(10zł) - bardzo dziękujemy :).

A Tobi od kilku dni w swoim nowym domu - zamieszkał w Żarach z Panią i Panem i ich suczką, nic nie pisałam wcześniej bo nie chciałam zapeszyć a i teraz bardzo proszę o trzymanie kciuków za Tobisia :). Bo niewiadomo jak się w nowym domu ułoży - psia rezydentka jest bardzo zaborcza, a Tobiś jest pechowy więc różnie może być. Tobisiu oby teraz spełniło się Twoje marzenie o dobrym odpowiedzialnym kochającym Cię domku.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Renatko, lanie się należy za trzymanie w tajemnicy tak wspaniałej wiadomości!

Tobisiu, psiaczku kochany niech ci się dobrze wiedzie w nowym domu, niech rezydentka przyjmie cię bardzo dobrze i zawsze już bądź szczęśliwy  1850419517_serce8.gif.a9dd46c119d6edc53c38e61d75222f60.gif

Niecierpliwie czekamy na wieści z Tobisiowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...