Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

z jednej strony takim kudlaczom cieplej w zimnym schronisku, a z drugiej pewno bardziej cierpia z brudu, robactwa, 

wszystkie bidy schroniskowe leza mi na sercu, (nawet  kaukazowate, kt teraz moze jest "akurat" jesli chodzi o temp., 

(mialam mix-kaukaza "kolezanke" i pokochalam jej zrownowazenie i delikatnosc))-cierpia oczywiscie nie tylko fiz, ale i psych.

czlowiek je udomowil 12 000 lat temu (lub wczesniej) i powinien byc za nie odpowiedzialny

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Dziękuję za zaproszenie.  Piękny psiak,  choć zaniedbany.  Ale tak to już j e st w schronisku. 

Deklaruje 50 zł miesięcznie.  

Proszę o konto na emaila: [email protected]

Bardzo dziękujemy 0heart.gif w imieniu Tobisia :).

5 godzin temu, Grażyna49 napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Tobiś jest przepięknym psiakiem , uwielbiam takie terierowate /sama mam CTR-kę/

Niestety w chwili obecnej groszem "nie śmierdzę".

Będę pamiętała o kudłaczu cudnym.

Witamy na wątku terierko- kudłaczka :D i zapraszamy do kibicowania mu w drodze po dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Kochani za małą tajemnicę, ale ostatnie rzeczy z radysiakami sprawiły że trochę niepokoju miałyśmy w myślach, został jeszcze jeden - czy będzie mógł zostać w zarezerowanym dt.

OTÓŻ, dzisiaj TOBIŚ OPUŚCIŁ RADYSY :D

Jedzie już z Patrycją do Warszawy, gdzie przejmie go Ania.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja też ogromnie się cieszę,że Tobiś opuścił dzisiaj Radysy.

Patrycja przekaże Tobisia Ani a na jego miejsce wskoczy Flipperek,który ma dotrzeć do Świebodzina i dalej do Nowej Soli.Flipperek podąża do Warszawy z agat21.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338092-flipper-foksterierek-w-jednym-ze-schronisk-na-wschodzie-polski-oczekuje-na-pomoc/

Trzymam za psiaki mocno kciuki i jestem myślami.Oby szczęśliwie wszyscy dotarli do celu.

 

.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

tak,dziś Tobiś miał wielkie szczęście :) 

Ciocia agat21 omało co A poznałaby osobiście dzisiaj Tobiego:)

Czekam z niecierpliwością i lekkim niepokojem czy w dt wszystko będzie ok. czy trzeba będzie szukać miejsca w hoteliku.

Ania ma być w Krakowie ok 21ej.

 

Link to comment
Share on other sites

Tobi juz w dt, narazie jest zmęczony i zdezorientowany, nieśmiało pokiwał ogonem i patrzył na Anię i panią Ewę jakby z obawą co teraz będzie. Sierść ma podobno w opłakanym stanie. Biedak. Myślę że dopiero jutro będzie wiadomo jak on z innymi psiakami z dt. Dzisiaj potrzeba mu odpoczynku, spokoju.

Ania może coś dzisiaj więcej napisze jak wróci do domu, też musi odpocząć, Aniu, dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Tobi juz w dt, narazie jest zmęczony i zdezorientowany, nieśmiało pokiwał ogonem i patrzył na Anię i panią Ewę jakby z obawą co teraz będzie. Sierść ma podobno w opłakanym stanie. Biedak. Myślę że dopiero jutro będzie wiadomo jak on z innymi psiakami z dt. Dzisiaj potrzeba mu odpoczynku, spokoju.

Ania może coś dzisiaj więcej napisze jak wróci do domu, też musi odpocząć, Aniu, dziękuję.

Kochany, cudny Tobiś.

Wreszcie może odpocząć w ciepełku!!!

Jaki jest miesięczny koszt pobytu Tobisia w DT?

Na moim bazarku już niezła sumka się uzbierała.

Link to comment
Share on other sites

to moze ja troche o wczorajszym dniu: Tobiego odebrałam ok 16.00 od pati-c w warszawie - psiak pozwolił sobie spokojnie założyć szelki, do bagażnika troche nie chciał wsiadać, ale przy wkładaniu nie stawial oporu. Cala drogę przespał bardzo grzecznie, myślę ze ciepło i monotonia drogi go rozebrały. Gdy przyjechałam do dt Tobi nie bardzo chciał wysiadać - myślę ze wreszcie od długiego czasu poczuł sue spokojniej, wyszedł delikatnie, troche pokręcił sie po ogródku, gdy ewa go pogłaskała to popatrzył z taką wdzięcznością i zdziwieniem, bidek.. Do domu wszedł z oporami, ale dotarł do pokoju, siadł w kącie i podawal łapkę. Zjadł odrobine z ręki.

w nocy spal spokojnie, nie było żadnej wpadki, dziś ewa go wykąpała, zeszła tona brudu... Sierść tobi ma w opłakanym stanie, raczej taka jak na starszych zdjęciach, zmatowiałą, brzydką. Ale kąpiel zniósł dzielnie.

Póki co nie interesuje sie innymi psami u ewy.

tobi okazał sie sporo większy niż zakładałyśmy, dlatego zobaczymy jak będzie sie zachowywał w stosunku do innych tymczasow, jeśli wszystko będzie ok to jak najbardziej tam zostanie, jeśli jednak nie to będziemy mu szukać innego lokum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...