Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Bardzo dziękuję Wam za cierpliwość :DUśmiech .

Od wczoraj organizujemy z Anią pomoc dla Tobisia, szukamy mu miejsca w hoteliku na już.

W okolicy Krakowa jest hotelik dla psów "Stefanek", w pon. mam mieć odp. czy tam będzie miejsce.

Dzisiaj, mam nadzieję, będziemy mieć info czy Tobiś jest nadal w Radysach i zostanie zarezerwowany.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, mdk8 napisał:

Melduję się u Tobisia. Stałej nie dam rady - jednorazowo 20,-.

WItaj :). Bardzo dziękujemy serduszko .

Przed chwilą, sybil napisał:

Dam na razie 10 stałej, może później uda mi się dawać więcej. Serce pęka na widok tego biedaka, k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig , wyciągnijmy Go z tego okropnego przybytku. Onaa, dziękuję, że pomyślałaś o Tobisiu k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig

Witaj Ewo :). Ślicznie Ci dziękuję serduszko . Tobiś siedzi tam już większość swojego życia, mam nadzieję że już niedługo będzie poza schroniskiem.

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Jaki biedak.

Na razie zapisuję, mogę zrobić bazarek cegiełkowy.

Bardzo dziękuję za bazarek :D . Tobisia czeka sporo wydatków na początek, transport, wet, porządne odrobaczenie, szczepienie itp.

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Onaa- jak bardzo się ciesze, że zauważyłaś Tobiego. Ja też bardzo chciałam mu pomóc!

Czy masz już dla niego jakieś miejsce?

Stałej nie dam rady:( ale bazarkami będe pomagac- obiecuje!

Witaj u Tobisia :D .

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Onaa napisał:

Bardzo dziękuję Wam za cierpliwość :DUśmiech .

Od wczoraj organizujemy z Anią pomoc dla Tobisia, szukamy mu miejsca w hoteliku na już.

W okolicy Krakowa jest hotelik dla psów "Stefanek", w pon. mam mieć odp. czy tam będzie miejsce.

Dzisiaj, mam nadzieję, będziemy mieć info czy Tobiś jest nadal w Radysach i zostanie zarezerwowany.

 

Trzymam kciuki z calych sil

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jo37 napisał:

Tyle tych biednych psiaków wszędzie.

tak to prawda .. Smutny .

Przed chwilą, elficzkowa napisał:

Jestem u Tobisia i już pędzę na bazarek cegiełkowy.

Tobiś wita Duży uśmiech .

Przed chwilą, AniaB napisał:

tez bardzo myślałam o Tobim i Gerberze, Gerber jutro wyjedzie z Radys, Tobi tam zostanie nadal, a to młody psiak który utknal w schronie jako psie dziecko:(. Rozmawiałam o nim z Kinga, ktora robi w R zdjęcia, to cudny kontaktowy pies, wyższy troche od sznaucera średniego, co mnie w sumie niewiele mowi:) :) Ze swojej strony chciałabym płacić na niego 150 zl miesięcznie oraz mogę go przewieźć z warszawy do hotelu jeśli będzie on gdzieś w okolicy krakowa, niestety na chwile obecna nie bardzo wiem jak moge pomoc z hotelem, liczyłysmy na kojec w fund człowiek dla zwierząt gdzie jest radysowski Tango, ale tam na razie nie maja miejsca:(

Tobi jest młody, siedzi tam juz bardzo długo, za chwile sie zestarzeje a szkoda go bardzo

Aniu dziękuję :D .

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Melduję się.

Witaj u Tobisia :).

Przed chwilą, Dulska napisał:

Dam 20 zł stałej i zafunduję fryzjera. Biedak skołtuniony! 

Bardzo dziękuję :D.

Przed chwilą, Anula napisał:

Zameldowałam się na bazarku a także tu się melduję.Tobi jest ślicznym i w miarę jeszcze młodym psem,autentycznie szkoda go aby przesiedział dalsze życie w Radysach.Wystarczy go wykąpać i powycinać dredy,sierść nabierze połysku i będzie cudnym psiakiem.

Witaj :). Myślę że jak się o niego zadba to będzie bardzo ładnym psiakiem.

Przed chwilą, Sara2011 napisał:

Melduję się u Tobisia :). Super, że otrzymał chłopak szansę :)

Też się cieszę, że pojawia się nadzieja dla niego na lepsze życie, narazie czekam z niecierpliwością na info że jest tam i że został dla nas zarezerwowany. Oczywiście bez kastracji, jeśli wcześniej jej nie przeszedł. Przypomina mi się Iwo :(, też terierkowaty, pomoc już tak blisko była i nie udało się :(.

Przed chwilą, magenka1 napisał:

Będę mogła jednorazowo 30 zł wpłacić gdyby był już poza schronem 

Bardzo dziękujemy :D .

Przed chwilą, agat21 napisał:

Zapisuję wątek, wrócę tu.

Tobiś będzie czekał :D .

Przed chwilą, maarit napisał:

Zaglądam i ja...

Witaj :).

Przed chwilą, helli napisał:

moge dac 20 pln stalej deklaracji, gdy wyjdzie

Ślicznie dziękuję w imieniu Tobisia :D .

Przed chwilą, Olena84 napisał:

zapisuje

Witamy :).

 

Bardzo się cieszę że zaglądacie do psiaka, mam nadzieję że w styczniu będzie już poza schroniskiem.

Link to comment
Share on other sites

No! - Tobi zarezerwowany przez Osobe mająca mozliwosc rezerwacji, ale cóz, rezerwacja w tym przybytku nie jest dobrem danym raz na zawsze, niemniej trzymajmy sie tego..

W kazdym razie idzie ku dobremu - mam nadzieje ze najpóźniej w przyszłą sobote bede mogła odebrac Tobiego w Warszawie i przywieźc go blizej krk. Do tego czasu kciuki i ciepłe mysli bardzo potrzebne, aby Tobi - kolejna biedna jednostka statystyczna w molochu - dostał swoja szanse na normalność...

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, AniaB napisał:

No! - Tobi zarezerwowany przez Osobe mająca mozliwosc rezerwacji, ale cóz, rezerwacja w tym przybytku nie jest dobrem danym raz na zawsze, niemniej trzymajmy sie tego..

.

 

 

O matko, nic nie rozumiem k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig . Jest zarezerwowany, ale może przestać być zarezerwowany, bo w tym przybytku dzieją się magiczne sztuczki? Może trzeba codziennie dzwonić i potwierdzać rezerwację? I niech Go , Boże broń, nie próbują kastrować, rzeźniki jedne k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,39_y5_orig.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_5l_orig.

Link to comment
Share on other sites

coz mam napisać, dzis był akurat dzień na nie. Być moze w ostatnim czasie ktoś wycofał sie z rezerwacji jakiegoś innego psa i dostałyśmy rykoszetem, w każdym razie Tobi jest zarezerwowany na moje nazwisko, rezerwacja jest, mam nadzieje ze nie zostanie wydany gdyby zgłosił sie ktoś chętny wcześniej. Tak to funkcjonuje, jestem dobrej myśli, aczkolwiek o psy które brałam stamtąd nikt dodatkowy nie pytał wiec problemu nie było. Moze Tobi nikomu nie wpadnie w oko oprócz nas:)

ale nie martwmy sue na zapas. Generalnie w większości schronisk prywatnych nie chcą rezerwować bo dana gmina moze mieć pretensje, ze pies nie zostal wyadoptowany z uwagi na rezerwacje dla kogoś innego. Tobi oficjalnie czeka teraz na transport do krakowa, obietnica rezerwacji jest, nie należy sie martwic -będziemy dzwonić codziennie i potwierdzać rezerwacje. Tobi kastrowany tam nie będzie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:D helli, oczywiście ze Tobisia wyciągamy z nastawieniem znalezienia mu domu:D.. W R myślę ze problemem jest kłopot z zapoznaniem sie z psem oraz brak wiadomości o psiaku.. Do mojej Draki tez chetnych nie bylo, i do Kaszmira, Azalii, Szyszki, a wszyscy w domach, Draka nawet tygodnia nie czekała od ogłoszenia:D. A siedziała od sierpnia 2015 i  byla ze schroniska oglaszana przecież..

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, AniaB napisał:

:D helli, oczywiście ze Tobisia wyciągamy z nastawieniem znalezienia mu domu:D.. W R myślę ze problemem jest kłopot z zapoznaniem sie z psem oraz brak wiadomości o psiaku.. Do mojej Draki tez chetnych nie bylo, i do Kaszmira, Azalii, Szyszki, a wszyscy w domach, Draka nawet tygodnia nie czekała od ogłoszenia:D. A siedziała od sierpnia 2015 i  byla oglaszana przecież..

Dokładnie....

o to własnie chodzi, z hotelików, DT psiaki sa adoptowane migiem, a ze schroniska...czasem bardzo długo czekają, a czasem trafiają byle gdzie:(

Tobi jest pięknym psem! Potrzeba mu tylko fryzjera, dobrych ogłoszeń i migiem trafi do najlepszego domu:) zawsze- to jest ten ostateczny CEL:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :).

Proszę trzymajcie kciuki ponieważ jest trochę zawirowania jeśli chodzi o miejsce dla Tobisia, miał jechać tam gdzie podobny do niego Gerberek ale ten nie został przyjęty. Na ten moment jest zarezerowane miejsce w pdt w Krakowie za ok.350zł, a gdyby się okazało że Tobiś nie zgodzi się z innymi tymczasami to trzeba będzie szukać miejsca w hoteliku... dlatego bardzo proszę o kciuki i dobre myśli dla Tobisia żeby się wszystko udało i żeby kudłatek był już w swoim nowym tymczasowym miejscu.

Planowany termin wyjści Tobisia to przyszły tydzień!

 

10 godzin temu, Patrycja96 napisał:

Mogę dać 20 jednorazowo

Bardzo dziękuję :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...