Jump to content
Dogomania

Malinka juz jest po operacji, została adoptowana.


doris66

Recommended Posts

U Malinki wszystko dobrze.  Rodzina jest sunią zachwycona, ona nimi też co okazuje na każdym kroku. Cieszy się jak ich wita, ogonek lata jak świderek, pycholek uśmiechnięty. Malinka ma apetyt, chętnie się bawi, wychodzi na spacerki, uwielbia kontakt z ludźmi i tego jej nie brakuje. Pani Magda mówi tak " pokochaliśmy się wzajemnie bardzo szybko, bo jej nie można nie kochać, ma wyłącznie zalety i żadnej wady, taki skarb jak Malinka zdarza się rzadko ". Czyli jest tak jak miało być.....cud, miód i Malinka. W skarbonce Malinki zostało 66zł, przeznaczam te pieniądze dla Soni, bo u niej krucho z finansami a do domu ciągle daleko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na takie wiadomości czekałam z niecierpliwością.Fajny domek się trafił to było widać od razu i jak widać Malinka szybko to doceniła.Radość ogromna czytać, że właściciele już pokochali małą i to z wzajemnością.

Link to comment
Share on other sites

Malinka ma sie super ze swoją rodzina. Rano wita ich rozdajac buziaki, złwaszcza Panu ( bo chyba Malinka bardziej lubi meżczyzn ). Problemów z nia nie ma żadnych, same przyjemności. Dzis Malinka bedzie jeeszcze piekniejsza, bo czeka ją prawdziwa pachnaca kąpiel.

Link to comment
Share on other sites

Malinka krótko cieszyłą się domem stałym. Z powodu bardzo poważnych wydarzeń losowych rodziny Malinki oraz choroby ( nie jestem upoważniona aby a tym pisac szczegółowo ) Malinka dzis wróciłą z adopcji. Wróciłą do Edytki, która pomimo kłopotów ze Spółdzielnią Mieszkaniowa za to ze jest dt w bloku,  Malinkę przyjełą. Sunia jest skołowana, ale poznała i Edytke i jej psy i otoczenie. Zaczynamy zatem od poczatku.....szukamy domu Malince.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malinka jest sunią wyjątkową, całkiem bezproblemowa, zawsze pogodna. Kocha wszystko i wszystkich, ceni sobie spokój. W domu wytrzymuje sama długo, nawet bardzo długo, zwyczajnie leży i czeka. Jest przekochana, idealna i cudna. Masz racje Ana10 gdyby ludzie nie kierowali się wyglądem psa jedynie, choc dla mnie Malinka jest śliczna a na żywo prześliczna, to moze byłoby inaczej. A tak Malinka wciaż czeka. Miałą dom, była zaopiekowana ale krótko niestety....paskudny los popsuł wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja od dziś przchodzę na dietę .......przyda mi się zrzucić parę kilo, ale Malinka nie musi się odchudzać i jeść bardzo lubi. Wczoraj zakupiona została karma dla  suni , mokra i sucha. Dom tymczasowy jest bezpłatny ale jedzenie i weta trzeba Malince zapewnić.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z ogromną radością informuję, że Malinka została adoptowana. Mam nadzieję, że los nie spłata już nigdy Malince żadnego figla i ten dom będzie jej przystanią na całe życie. Malinka ma do towarzystwa kotka i swoją Pania na wyłączność. Pani jest na emeryturze już,  wiec cały czas spędzaja razem. Malinka zamieszkała w domu z ogrodem i poczuła się od razu panią na włościach. Poszczekuje na przechodniów jak mijają jej dom, pilnuje rybek w stawiku, ale generalnie czas spędza na kanapie u boku swojej Pani. Szczęścia Malinko kochana i do zobaczenia . Będziemy cię odwiedzać.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...