Jump to content
Dogomania

pseudo Augustów (z olx)


lusiakropka

Recommended Posts

Ostatnio przeglądając serwis olx trafiłam na dorosłą suczkę WHWT jako, że sama mam sunię westie zwracam na te psiaki szczególną uwagę. Suczka na zdjęciach wygląda na zaniedbaną no i ten opis "super matka, jest przed cieczką".. Domyślam się, że suczka już rodziła, a teraz kiedy nie jest potrzebna chcą się jej pozbyć. No i dziś sobie kliknęłam na wszystkie ogłoszenia tej Pani i co..? Ma do sprzedania dwie dorosłe suczki owczarka, szczeniaki owczarka (pewnie po tych suniach, które też chce sprzedać..). Sprzedaje też labradory (szczeniaki) i ma wystawione ogłoszenie, że szuka psa na randkę z jej sunią labradorka (pewnie matka tych małych labradorów).Jest jeszcze 6 miesięczna sunia rottweiler. Mało tego ma w ogłoszeniach kilkanaście królików.. 

Wątpię, że jest to miłośniczka zwierząt, raczej zwykła handlara, która chce się dorobić na biednych zwierzakach :/ Czy ja mam gdzieś to zgłosić? Jestem z Zabrza więc raczej nie moje okolice ale może TOZ? Tylko czy to coś da? W końcu takich "hodowli" jest jak grzybów po deszczu. 

W razie czego oczywiście mogę wstawić link.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...