Jump to content
Dogomania

Karma Purizon i ...


SirTrenton

Recommended Posts

Witam. Mój pies skończył już jeden worek karmy Purizon kurczak i ryba,zamówiłam kolejny worek. Tylko mam pytanie czy ta karma jest dobra? Skład ma bardzo dobry ale proszę o wasze opinie. Pies ma 9 miesięcy karmie go rano i wieczorem. Z rana dostaje właśnie ta karmę a wieczorem daje mu mięso wołowo drobiowe mielone surowe wymieszane z gotowanym ryżem,marchewka i pietruszka,do tego dodaje zawsze kilka kawałków "czegoś" zależy co mam w lodowce,kiełbasa szynka itp (pies jest niejadkiem i dodaje mu to na zachętę,wtedy zjada cała miskę jedzenia).Czy takie żywienie jest dobre czy warto by coś zmienić? 
Jeszcze mam jedno pytanie. Mimo ze pies je tyle co napisałam wogole nie przybiera na wadze,a w tej chwili powinien ważyć więcej chociaż o jakieś 4-5kg. Byłam z psem u weta,były badania krwi i wszystko jest ok. Pies nie ma tez robaków. Wszystkie badania wyszły w porządku.  Oco może tutaj chodzić? 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aport-szkolenie psów napisał:

Nie wiem co to za rasa psa, ale myślę, że powinieneś na dłużej wypuszczać psa z kojca, idealnie jeśli pies codziennie wychodzi na spacer. 

Jest to pies rasy American bully. Z psem chodze okolo 4 razy w tygodniu na spacery po za podwórkiem. Jesli chodzi o dluzsze wypuszczanie go z kojca to nie tak ze ja mu nie daje biegac dluzej,on sam po tych 15-20 minutach stoi kolo kojca i czeka by go wpuscic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Karma bardzo dobra. 

Pies zajada i merda ogonem :)

składowo pòłka wyższa-średnia.

kupy twardem zbite. Tylko tam nie mam zboz, ani ryzu. Bialko i warzywa/owoce. Bigo ma przyspieszony metabolizm przez wyproznia sie 2-3 razy dziennie minimum. Dawkuje jak zalecil producent

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...