Jump to content
Dogomania

parwo-Ptyś[*] Gucio walczy, Balbiny choroba nie dotyka. Trzy wyrzucone szczeniaczki :(


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
16 godzin temu, sylwija napisał:

hej, poszukiwana osoba do wizyta pa Dziekanow Nowy

niestety, nie dla Gucia, ale też dla szczeniaczka

Jeśli nikt inny się nie znajdzie to mogę pomóc, ale najwcześniej we wtorek w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że uda się znaleźć kogoś wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agat21 napisał:

Dwa zapytania o takiego pięknego psa? To skandal! Jak to jest, że ludzie nie dostrzegają jego urody i wyjątkowości? 

trochę skandal. fakt.

7 godzin temu, Marysia O. napisał:

Jeśli nikt inny się nie znajdzie to mogę pomóc, ale najwcześniej we wtorek w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że uda się znaleźć kogoś wcześniej :)

dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Kawał psa się z niego zrobił. Ma fajny domek i to cieszy.

Jakie dary rzaczowe potrzebujesz dla futrzaków?

Fajny bardzo - a on wcale nie jest idealny, ma charakterek, jest inteligentny, co ma i swoje złe strony - bo cwaniakuje, kombinuje, testuje, jak daleko może się posunąć :)

ale pokochali go, nie poddali się, mądrzy i odpowiedzialni ludzie, i dzieci rozsądne i świadome

 

dla zwierzaków - nieustająco - preparaty na pasożyty, karma, posłanka, drapaczki czy żwirek itd itp wszystkiego ciągle brakuje, wszystko się eksploatuje błyskawicznie przy tej ilości zwierzaków

jeszcze teraz się okazało, że dwie starsze sunie muszą być na karmie wątrobowej, a kotki dwie na nerkowej

leki... np. interferon, encorton(steryd), wspierające funkcjonowanie wątroby, nerek..probiotyki wet.-lepiej przyswajalne

Miotam się ostatnio bardziej niż kiedykolwiek :( jeszcze Piątka całkiem już nie widzi i w dodatku miała wylew, a kot Ester ma FIPa, na który nie ma ratunku

 

 

Link to comment
Share on other sites

dostałam Trovet Hepatic dla psów :) nie wiem, czy to od Murki? dziękuję ślicznie :)

Balbina, teraz Prada, miewa się super

18222298_1512229482130012_3464988085868718199060_1512229505463343_87279507630731

 

 

a Gucio - 0 zapytań

18199035_1511726922180268_75483106780853

a to fajny psiak jest przecież

 

sytuacja moich podopiecznych i moja - fatalna

już nawet nie jestem w stanie z kart kredytowych opłacić, jeśli ktoś może pomóc, będę wdzięczna.

tu dołączam faktury, staram się na bieżąco aktualizować

brakuje jeszcze z Andy 235 i dzisiaj z Multiwetu - 139 https://www.facebook.com/pg/runapomaga/photos/?tab=album&album_id=1400639309955697

a zaraz będzie majowa z Warki - wet pierwszego kontaktu :(

Gucio jeść, co ma, ale już wet - odrobaczenie, szczepienie, bravecto.. i trzeba koniecznie zachipowac i myslec o kastracji..

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sylwija napisał:

dostałam Trovet Hepatic dla psów :) nie wiem, czy to od Murki? dziękuję ślicznie :)

Balbina, teraz Prada, miewa się super

18222298_1512229482130012_3464988085868718199060_1512229505463343_87279507630731

 

 

a Gucio - 0 zapytań

18199035_1511726922180268_75483106780853

a to fajny psiak jest przecież

 

sytuacja moich podopiecznych i moja - fatalna

już nawet nie jestem w stanie z kart kredytowych opłacić, jeśli ktoś może pomóc, będę wdzięczna.

tu dołączam faktury, staram się na bieżąco aktualizować

brakuje jeszcze z Andy 235 i dzisiaj z Multiwetu - 139 https://www.facebook.com/pg/runapomaga/photos/?tab=album&album_id=1400639309955697

a zaraz będzie majowa z Warki - wet pierwszego kontaktu :(

Gucio jeść, co ma, ale już wet - odrobaczenie, szczepienie, bravecto.. i trzeba koniecznie zachipowac i myslec o kastracji..

 

A czy nie możesz zrobić jakieś akcji zbiórki na spłatę długów za leczenie na siepomaga.pl  albo na pomagam.pl ? A Gucio na jaki region Polski jest ogłaszany na OLX, mogę zrobić jeszcze ogłoszenie na Gratce i Przygarnij Zwierzaka, jeśli chcesz, podaj mi tylko na prv nr telefonu do kontaktu i na jaki region, gdzie by było najbliżej, czy to bez różnicy?

Link to comment
Share on other sites

powinnam zrobić na pewno, ale slabo mi idzie pisanie, proszenie.. i ciagle jestem w niedoczasie maksymalnym :( ale muszę, bo już mi nawet chwilówki nie chcą dać :(

a płacić trzeba..

Gucio chyba na mazowiecki, bo tu mieszkam, a moj telefon 514045805

dziękuję :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sylwija napisał:

powinnam zrobić na pewno, ale slabo mi idzie pisanie, proszenie.. i ciagle jestem w niedoczasie maksymalnym :( ale muszę, bo już mi nawet chwilówki nie chcą dać :(

a płacić trzeba..

Gucio chyba na mazowiecki, bo tu mieszkam, a moj telefon 514045805

dziękuję :)

 

 

zrobiłam ogłoszenie na Przygarnijzwierzaka  na woj. mazowieckie. Dziewczyno Ty nie bierz chwilówek, wpędzisz się w długi, a jak z nich wyjdziesz? 

Czy masz jeszcze jakiegoś zwierzaka do adopcji? To mogę zrobić ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

musze placic za weta, za karme, wszytsko od razu

zwierzakow sporo pod opieka, a jeszcze jakos nieszczesiwie trudne przypadki, choroby :(

z psów to tylko Gucio adopcyjny

koty miały sporo ogłoszeń od Tyski. ale dzwonia tylko o Mię - bo dlugowłosa

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, sylwija napisał:

musze placic za weta, za karme, wszytsko od razu

zwierzakow sporo pod opieka, a jeszcze jakos nieszczesiwie trudne przypadki, choroby :(

z psów to tylko Gucio adopcyjny

koty miały sporo ogłoszeń od Tyski. ale dzwonia tylko o Mię - bo dlugowłosa

 

Jak byś chciała to podrzuć zdjęcie jakiegoś kota do adopcji  i trochę informacji o nim, to Ci zrobię ogłoszenie - może będzie szczęśliwe:)

A w długi nie brnij, bo kto pomoże zwierzakom, jeśli Ty będziesz miała kłopoty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...