Jump to content
Dogomania

parwo-Ptyś[*] Gucio walczy, Balbiny choroba nie dotyka. Trzy wyrzucone szczeniaczki :(


Recommended Posts

19 minut temu, Gusiaczek napisał:

Z bazarku O!Volumen 40% dochodu 325.00 zł w drodze. Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie na wątku
Pozdrawiamy :)
G&S&O


 

pięknie dziękuję :)

spójrzcie, proszę na zbiórkę, może ktoś ze znajomych ma taki sprzęt do podarowania .. albo co..

Link to comment
Share on other sites

Po raz pierwszy muszę się upominać o potwierdzenie wpłaty - to bardzo dla mnie niekomfortowa sytuacja, zwłaszcza że dysponowałam nie moimi pieniędzmi, a brak rozliczenia stawia nas w złym świetle :(
Skoro jesteście aktywne na fb, wystarczy na minutę otworzyć dodatkową kartę z dogo i zrobić to, o co proszę (i nie tylko ja j/w)
Mam nadzieję, że sytuacja ta wynika z naprawdę poważnego powodu, o którym ew. proszę nas powiadomić na wątku bazarku

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

miło mi poinformować, że Gucio zakończył naukę zachowywania czystości w domu - trochę to trwało, bynajmniej nie z powodu jego nierozgarnięcia :) pamiętajmy, że długo był zamknięty w pokoju, całkiem odizolowany ze względu na chorobę
Siusia jednak cały czas jak dziewczynka :)
fajne psie dziecko czeka na kochającą rodzinę

17523116_1470127759673518_54170883605140

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...