Jump to content
Dogomania

parwo-Ptyś[*] Gucio walczy, Balbiny choroba nie dotyka. Trzy wyrzucone szczeniaczki :(


Recommended Posts

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Większość psów zostaje zostaje po 7-8h w mieszkaniu sam. Jeśli właściciele dadzą mu minimum parę dni na przyzwyczajenie się do tego to powinno być dobrze. I każdy z nas kiedyś miał swojego pierwszego psa - takie podlotki z DT wg mnie są najlepszą decyzją w takich sytuacjach. Jakby co, na pdfie mam parę książek o psach, które w sumie są takim minimum m.in.: mam p. Z. Mrzewińska. - mogę podesłać.
Trzymam kciuki za adopcję :)

podeślij, poproszę :)

Dnia 19.05.2017 o 15:43, Ellig napisał:

Dzień dobry,
Sylwia, napisz prosze na watku Klubu WB, jakiej dokładnie pomocy potrzebujesz , klub może Ci przyznać 200-25% na lecznie psów, chyba ,że poprosisz sbd i Ona zawnioskuje o pomoc dla Twoich podopiecznych w większej kwocie, ponieważ płaciła skladki i ma do tego prawo.
Dużo zdrowia dla wszystkich!

dziękuję, mestudio zawnioskowala :)

Link to comment
Share on other sites

Pomoc z Klubu WB dla Gucia  w wysokości 200 zł, została przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie.
Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku  banerka. Życzymy dużo zdrowia Guciowi i dobrego domku! :)

 

20afa11e377818af.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Gusiaczek napisał:

Sylwio, nie będę męczyć, ale czekam niecierpliwie na wieści domne ;)
Rozliczam bazarek, z którego Gucio mieć będzie ok. 400 zł i niedługo uzupełnisz  skarpetę

bardzo się cieszę, i dziękuję :serdecznie :)

a jesteśmy wstępnie umówieni na weekend na zapoznanie .. i

zobaczymy, co dalej

najgrzej, ze ciezko mi cos planwac wairygodnie i na 100% - dzisiaj 5 gdz,. specdzilam uweta, z dojazdem - to normlanie 8 godz. dzien pracy :(

i to nagle calkiem niespodziewanie :(

ale Pani zainteresowana adpcją jest fajna i nie-niecierpliwa, rozumie dużo

oby tylko Gcuio sie zachowal.. :)

 

Link to comment
Share on other sites

dziękuję pięknie :)

a Gucio dzisiaj miał spotkanie zapoznawcze - byliśmy na wspólnym spacerku, a potem odwiedziliśmy koteczkę, z którą ma zamieszkać - jechał windą i w ogóle dużo przeżyć

na środę planowana przeprowadzka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę! Powodzenia Guciu :)
Po raz kolejny przytrafia się nam przekazanie dochodu z bazarku, gdy Beneficjent jedzie już do siebie - wspaniale! oby tak zawsze.
Ogromne podziękowania Sylwio za Twoją determinację i oddanie dla tego sympatycznego szczylka  :)


Na konto Livki przelaliśmy 413.00 zł
Konfirm31 przelała 35.00 zł bezpośrednio do Runa Pomaga
Zatem dla Gucia w sumie 448.00 zł. Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie obu wpłat na wątku

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎29 o 08:25, Gusiaczek napisał:

Bardzo się cieszę! Powodzenia Guciu :)
Po raz kolejny przytrafia się nam przekazanie dochodu z bazarku, gdy Beneficjent jedzie już do siebie - wspaniale! oby tak zawsze.
Ogromne podziękowania Sylwio za Twoją determinację i oddanie dla tego sympatycznego szczylka  :)


Na konto Livki przelaliśmy 413.00 zł
Konfirm31 przelała 35.00 zł bezpośrednio do Runa Pomaga
Zatem dla Gucia w sumie 448.00 zł. Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie obu wpłat na wątku

 

Na konto Gucia wpłynęło 413 zł z bazarku Gusiaczek - bardzo serdecznie dziękujemy !!! :)

Gusiaczku uściski i buziaki za wielkie serce dla zwierzaczków w potrzebie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Livka napisał:

Na konto Gucia wpłynęło 413 zł z bazarku Gusiaczek - bardzo serdecznie dziękujemy !!! :)

Gusiaczku uściski i buziaki za wielkie serce dla zwierzaczków w potrzebie :)

Dziękuję za potwierdzenie, jeszcze, Kochana, wpisz się na wątku bazarku i go zamknę :)

A powyższy mój wpis dotyczył oczywiście wieści o Guciosławie, bo wyszło jakbym się upominała o Twoje potwierdzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Przelewam na konto Sylwii kwotę 296,42 zł

Na koncie Gucia mamy + :)

116,58 zł

Sylwio ile zapłaciłaś za kastrację i chipowanie ? bravecto ?

W poniedziałek na konto Sylwii zostały też przelane pieniądze , 200 zł od Klubu WB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...