Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

6 minut temu, anecik napisał:

Elik dzwoniła "na szybko" JEST OK!!! Pani bierze na piątek dzień urlopu i w czwartek po południu Dafi już będzie krakowianką :D

o kurde:) Anecik- naprawde będziesz mieć tydzień pożegnań....ale pamiętaj- uratowałaś te 'dzieciaczki' teraz czas im 'wyfrunąć z gniazda' na swoje:)

Ciesze się bardzo! I nadal trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Elik dzwoniła "na szybko" JEST OK!!! Pani bierze na piątek dzień urlopu i w czwartek po południu Dafi już będzie krakowianką :D

Niedawno skulona w zamojskim schronie, za moment we własnym domciu - i jak tu Was nie kochać http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,3554_vC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anecik napisał:

Ale się denerwuję......... Niechby już było po wizycie.

No i jest po :) Wszystko w swoim czasie.

Ja bardzo Was przepraszam, że dopiero teraz szrajbnę kilka słów o DS, ale miałam jeszcze kilka spraw do ogarnięcia i kilka wątków, (głównie Lisiuni) do zaliczenia.

Domek dla Dafinki jest super. Pani Basia młoda kobitka mieszka sama w 3-pokojowym mieszkaniu. Od zawsze były psiaki w Jej życiu, ale odkąd wyszła z domu nie miała psiaka. Teraz zakochała się w Dafi. Pani Basia jest małomówną, ale ciepłą kobietą w wieku około  30-tu lat. Jest samotna więc Dafi będzie Jej całym towarzystwem po przyjściu z pracy. Dafi będzie miała swoje miejsce, ale na zapytanie, co będzie, jak Dafi wejdzie jej do łóżka, padła odpowiedź - Będziemy spały razem.  No i o to loto :)  Porozmawiałyśmy o zabezpieczeniach psa przed chorobami wirusowymi, insektami, zgubieniem się, przed wypadnięciem z balkonu (ma nakazane zabezpieczenie balkonu siatką plastikową) itp, itd :)  Ogólnie oceniłam dom pani Basi, jako jak najbardziej nadający się do przyjęcia naszej kochanej Dafinki :)

Pani Basia bez żadnego problemu zgodziła się na urlop w piątek, żeby jak najdłużej być a sunią po przybyciu do nowego miejsca.

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Aneciku, nie denerwuj się...Wizytę robi elik, będzie dobrze!!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Czasem nie jest dobrze, ale nie tym razem :)

8 godzin temu, Havanka napisał:

Jeżeli nic nie wyjdzie z tego domku, to wykupię odświeżenia kruszynce na OLX. Nie ma obawy, Dafi znajdzie dom !

Wyszło, wyszło :)

7 godzin temu, Sara2011 napisał:

Trochę Ci anecik współczuję. Dla mnie to zawsze był horror oddawać tymczasy do DS, ten moment kiedy ktoś obcy zabierał psiaczka a ten patrzył na mnie jak ja zostaję i nie idę razem z nim.

Dlatego ja jadę z psiakiem do jego nowego domu,  ja zostawiam psiaka i to do mnie ma pewnie żal, że go zostawiłam, a nie do nowego pana, że go zabiera. Myślę, że tak jest lepiej dla budowania relacji pomiędzy psem, a jego nowym panem/panią.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sara a Tobie pasuje Pani z Krakowa? Bo coś się nie wypowiadasz :) I jak masz swój wzór umowy to prześlij. Jeśli chcesz to dam swoją.

Wpłynęło 100 zł (z bazarku + dokładka od Sary) które przeznaczę na transport. Mam również pieniążki od Państwa Lusi w kwocie 60 zł (35 transport do DS, a pozostałe 25 zł elik podarowała Dafi i zakupię jej za to szeleczki)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Sara2011 napisał:

Umowę mam na pewno, muszę odszukać ale jeśli masz swój wzór to może być także i Twój. Teraz pytanie czy  umowa ma być na mnie czy Fundację ZEA? Jeśli chodzi o Axela to umowa była pomiędzy fundacją a DS. Zapytam Toli .

To zapytaj. "Moje" zamojszczaki mialy umowy między mną  a DS ale jak zadecydujecie tak zrobimy.

 

A dom Ci pasuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...