Jump to content
Dogomania

RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.


Poker

Recommended Posts

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Cudna, cudna, cudna. :)

Ogłoszenia już ma? :p

To prawda, jest cudna. Ogłoszeń nie ma . Na razie nie dojrzałam psychicznie,żeby poprosić o nie.Podświadomie odwlekam.

Dziś się okazało ,że dziewczynka lubi surową marchewkę. Jedli plasterki razem z Dolarkiem.Muszę wypróbować jeszcze jabłko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2017 o 21:05, Poker napisał:

To prawda, jest cudna. Ogłoszeń nie ma . Na razie nie dojrzałam psychicznie,żeby poprosić o nie.Podświadomie odwlekam.

Dziś się okazało ,że dziewczynka lubi surową marchewkę. Jedli plasterki razem z Dolarkiem.Muszę wypróbować jeszcze jabłko.

Nadal? :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Nadal? :)

Nadal....biję się z myślami, chociaż wiem ,że powinniśmy znaleźć jej dom z młodymi ludźmi.

Małpka niedobra, bo wczoraj bardzo warczała i ujadała na wnuka,który był spokojny.Biedny boi się jej.

No i na ludzi w parku też drze  japkę. Poza tym cudowna.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2017 o 10:12, Poker napisał:

Nadal....biję się z myślami, chociaż wiem ,że powinniśmy znaleźć jej dom z młodymi ludźmi.

Małpka niedobra, bo wczoraj bardzo warczała i ujadała na wnuka,który był spokojny.Biedny boi się jej.

No i na ludzi w parku też drze  japkę. Poza tym cudowna.

 

Skoro nie lubi dzieci, to młodzi ludzie może nie koniecznie... Chyba,że z młodzi z odchowanym potomstwem

Link to comment
Share on other sites

Dawałam Foksi smaczki z rączki wnusi. Owszem, brała.A za chwilę warczała na odległość. Dziwne, bo warczy na moje wnuczęta,a obcą dziewczynkę nie.

Pisząc o młodych ludziach miałam na myśli takich 40+, którzy mają ewentualnie nastoletnie dzieci. Bo do 19.letniej wnuczki nie drze japki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie ma jeszcze ogłoszeń.

Dziś przyszedł wnuk i na razie nie warczała.

Znowu dziś  jadła surową marchewkę. Dałam jej jabłko ,ale nie chciała. podglądała jak je Dolar.Ja udałam ,że biorę do buzi i dałam jej ten kawałek.Zaczęła też jeść.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...