Jump to content
Dogomania

Nieaktualne.


Martika&Aischa

Recommended Posts

York Lego :)

Lego to starszy psiak. Biegał po ruchliwej ulicy w Sosnowcu. Strasznie wychudzony i zaniedbany.

Lego od poniedziałku zaczyna leczenie. Strasznie kicha. W uszach paskudztwo. Całe futro poklejone. Dwa ząbki na pewno do usunięcia. Reszta do kapitalnego remontu.

Utyka na tylną łapkę.

Poza tym to bardzo fajny, wesoły psiak :) Od razu zaprzyjaźnił się z psio - kocim towarzystwem :)

Link to comment
Share on other sites

witajcie dziewczynki u Lego :) bardzo się ciesze że zajrzałyście. Ciocia rozi myślę że długo się nie błąkał bo w ten mróz  z pewnością by nie przeżył. W poniedziałek podjedziemy do lecznicy bo niepokoi mnie ten katar i kichanie. Do tego bardzo dyszy. Stan zębów okropny. Dwa właściwie chyba zaraz wypadną. Do tego kuleje na łapkę. Futro jest w stanie fatalnym. Kołtun na kołtunie. Myślę że bolą go uszy bo cały czas trzepie łepetynką. No i jest strasznie wychudzony. Każdą kostkę można policzyć. Ożywia się bardzo na widok syna Anetki Emila.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki odezwała się Pani która twierdzi że Lego to jej psiak. Jak na razie nie umawia się na odbiór psa tylko straszy Policją :) Pani Małgosia zapytała dlaczego psiak jest tak wychudzony i zaniedbany. No i zaczęło się straszenie Policją. Psiak dalej siedzi a Pani grozi sms-ami :) Mimo wielu propozycji spotkania leci sms za sms -em że sprawa jest zgłoszona na Policję bo Pani Małgosia jej psa ukradła :) Ukradła i natychmiast ogłosiła że szuka właściciela :) No niech mnie ktoś przytuli ;)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, kiyoshi napisał:

Ale co policja może Wam zrobić? Przeciez widnieje ogłoszenie, że piesek został znaleziony....To Wy powinnyście Panią straszyć policją za zaniedbanie psa i za pomówienie;) Wariatka jakaś!

Ciekawe jak się sytuacja rozwinie...

Biedny maluszek, nie miał łatwego życia, a teraz jeszcze babsko policją straszy.

Też jestem zdania, że powinna odpowiedzieć za zaniedbanie psa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki Pani spuściła z tonu i twierdzi że psiak jest babci a my jej nie chcemy go oddać a właściwie nie Pani strasząca ;) a niby jej koleżanka czy siostra :) o godzinie 20.00 widzimy się w publicznym miejscu :)  kazałyśmy zabrać dokumenty potwierdzające że są właścicielami Lego :) zobaczymy :) Policji się niestety  nie doczekałyśmy :) ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki Pani spuściła z tonu i twierdzi że psiak jest babci a my jej nie chcemy go oddać a właściwie nie Pani strasząca ;) a niby jej koleżanka czy siostra :) o godzinie 20.00 widzimy się w publicznym miejscu :)  kazałyśmy zabrać dokumenty potwierdzające że są właścicielami Lego :) zobaczymy :) Policji się niestety  nie doczekałyśmy :) ;)

Bardzo to wszystko dziwne, jeśli to jakieś nieciekawe towarzystwo, to szkoda pieska.

Z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Bardzo to wszystko dziwne, jeśli to jakieś nieciekawe towarzystwo, to szkoda pieska.

Z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń.

Gabi kochana udało się po trudach zobaczyć książeczkę. "Śmierdziel" czyli Lego wrócił do "domu" i pozwólcie kochane że całą resztę pozostawię bez komentarza. Bo jak żyje czegoś takiego nie przeżyłam i wolę nie komentować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...