Jump to content
Dogomania

szukam pomocy przy szczeniaku


Recommended Posts

Cześć, szukam kogoś kto lubi zwierzęta i spędzanie z nimi czasu. Mam małego szczeniaka, ale pracuje, wtedy zostaje sam i płacze. Pracujesz w domu albo po prostu jesteś w nim przez część dnia? Albo może spędzasz samotne wieczory i chciałbyś mieć towarzysza? Daj znać :) Podwiozę pieska na terenie Krakowa, choć mile widziana Krowodrza i okolice.

$_20 (1).JPG

$_20.JPG

Link to comment
Share on other sites

Chcesz oddać psiaka w pierwsze lepsze ręce i to teraz przed świętami?W schroniskach są zawieszone adopcje psów żeby nie były prezentami które po świętach wylądują na ulicy,w lesie lub zostaną zabite.Chcesz oddać malucha poszukaj fundacji,wolontariuszy niech pomogą znaleźć odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim zastanów się czy chcesz go oddać,maluch teraz płacze ale z czasem przestanie płakać,wiem że psy nie powinny siedzieć same w domu ale znam osoby,które mają psy pracują na dojazdy i nie ma ich w domu po 10 godz i jakoś psom nic się nie dzieje.Lepsze 10 godz w pustym domu niż życie w schronisku lub na ulicy i walka o przetrwanie.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie. Prez csłe życie pracowałam, mąż też i od 50 lat mam psy. I jakoś dawaliśmy radę a psy od małego były przyzwyczajane do pozostawania w domu, bardzo szybko się tego uczyły, były cicho bo nawet sąsiedzi dziwili się, że psy są bo ich nie słychać. Ale to wymaga cierpliwości i serca dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, bou napisał:

Ale - tytuł wątku wskazuje na to,że autorka szuka pomocy w opiece nad małym,a nie poszukuje kogoś,kto wziąłby go na stałe.Podrzuci,odbierze,znowu odda pod opiekę i po pracy odbierze.Tak ja to rozumiem.

Ja to też tak zrozumiałam :) Dlatego podane miasto i dzielnica.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę oddawać mojego psa nikomu. Proszę również nie komentować sytuacji, jeśli się jej nie zna. Dodałam post odnośnie pomocy przy małym i proszę o wiadomości w tym temacie. Jeśli ktoś byłby zdecydowany na pomoc to oczywiście wszystkiego się dowie co i jak. 

Link to comment
Share on other sites

Prześliczny ten Twój maluszek jest.

Ja myślę,że spróbuj popytać wśród sąsiadów bliższych i dalszych.

Możesz też napisać ogłoszenie papierowe i rozwiesić w swojej okolicy.

Może jeśli nie całkiem bezinteresownie,to za niewielką opłatą kogoś znajdziesz.

Najlepiej by było,żeby to był ktoś zaufany,wtedy piesek mógłby być u siebie w domu,a

ta osoba by go odwiedzała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...