Jump to content
Dogomania

Gliwice-SOŚNICA


olekg89

Recommended Posts

Jest ktoś z Sośnicy chętny na wspólne spacery po lesie?Nie w celu psich zabaw ,bo moje psy raczej się z innymi nie bawią ,ale do wspolnego łażenia w celu nie zdziczenia i socjalu:)Z elementami szkolenia:eviltong:.
Pewnie odzew będzie znikomy..ale może jednak:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

O widzę,że jest więcej osób z "moich" regionów :) Tylko,że ja niedaleko od Was mieszkam-w Knurowie,ale do schroniska w Sośnicy czasem jeździłam z koleżankami i akcje dla nich robiliśmy w szkole,więc może któraś z Was mnie widziała :P Tam przyjmują dopiero po 18 roku życia,bo miało się to zmienić podobno?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']zwierzakomanka-w Gliwicach jest całkiem sporo dogomaniaków.Ale w sośnicy to chyba nikogo :angryy:bleee[/quote]

A w Gliwicach jest się gdzie spotkać? Ja jadę do Gliwic tylko gdy MUSZĘ coś załatwić. Tam są jakieś tereny "zielone" w ogóle? Jeżeli ktoś zorganizowałby jakiś "zlocik" psiarzy do Gliwic to może bym się wybrała :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli jestescie chetni do pomocy to w sobote przychodzi pare osob i wyprowadza psy na spacery.Ja rowniez tam zazwyczaj jestem.
Jutro niestety mnie nie bedzie bo nie ma mnie w kraju.Ale jesli ktos z Was bedzie chetny to mozemy umowic sie na kolejna sobote.
zapraszam Was na watek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-gliwicach-watek-w-przygotowaniu-141878/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 years later...

Witam,

od wczoraj mieszka z nami na Sośnicy BOS. Ja też przeprowadziłam się tam niedawno. Z chęcią pospacerujemy z kimś i zapoznamy się z dogomaniakami:) Nie wiemy jeszcze gdzie najlepsze będą wybiegi, gdzie spacerek bez smyczy może się udać, póki co poznajemy rejon.


Słyszałam, że w okolicach Tesco co jakiś czas są organizowane spacery dla mieszkańców okolic. Coś wiedzie może na ten temat?

Byłabym wdzięczna za informację:)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

My akurat z Rud Wielkich nieopodal Rybnika, więc cierpimy raczej z braku psiego towarzystwa: tylko las i laaass dookoła Czy są jacyśPsiarze z okolicy, zainteresowani szkoleniowym włóczeniem się po lesie(moje psy nie słyną z chęci zawiązywania nowych przyjaźni, ale socjalizacja byłaby możliwością nowych wrażeń(i dla mnie, i dla nich))? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...