Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Sporo fotek zrobiłam; te ze słoneczkiem zrobiłam w sobotę, chciałam jeszcze zrobić z ludziem, ale się rozpadało i dopiero wczoraj udało mi się dokończyć sesję. Niestety było trochę pochmurno, ale coś tam wyszło.

Ogólnie Dolar się nieco zmienił (na plus), zauważyłam to już jak go wiozłam na strzyżenie. Przy codziennym rytuale (wypuszczenie, sprzątanie, karmienie itd.) nie zauważa się takich rzeczy. Ale pakowanie do samochodu, wyjazd w obce miejsce itd. - w takich sytuacjach zauważa się zmiany. Ogólnie: Dolar jest dużo spokojniejszy, nie panikuje, nie wyrywa się. Boi się nadal, ale zaskoczyło mnie zupełnie jak zareagował na Hanię: podchodził do niej sam i obwąchiwał ją. 

Wcześniej ciężko było mu zrobić fotki z człowiekiem, bo sztywniał i wybałuszał oczy. Teraz jest dużo lepiej, sami zresztą zobaczcie:

79c7ee8206291898gen.jpg

b6f76ca3fc359c63gen.jpg

4ebb5f0c8df9b0b4gen.jpg

7d5c224abe19292egen.jpg

ca640dcccc912302gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Mureczko za zdjęcia. Są śliczne a te z Hanią spowodowały że łezka w oku mi się zakręciła :).

Kochany Dolarek, podmienię zdjęcia w ogłoszeniach. Po tym, jak umieściłaś zdjęcia po strzyżeniu i wstawiłam je do ogłoszenia to miałam jeden tel. o Dolarka. Wprawdzie to z tych głupich telefonów ale zawsze coś.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, helli napisał:

Jaka krówka, (chyba za dużo je, albo po kastracji mu się utylo)

(Po spotkaniu sasiada-wzial suke ze schroniska -ona rządzi- kocha ją, ale ją utuczyl już na max)

Fakt, trochę za dużo się Dolarka zrobiło, przydałoby mu się zrzucić co nieco.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Murka napisał:

Rozliczenie za sierpień:

+50 zł agat21

-372 zł hotelowanie 1-31.08

-85 zł strzyżenie

-15 zł przejazdy do lecznicy (zawiezienie i odbiór)

Razem: -422 zł

Dziękuję Murko za rozliczenie.

 

@agat21 -ślicznie dziękuję za wsparcie Dolarka <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...