Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Jakoś się dogadujemy. Dolara nie można pozostawić samemu sobie. Ale też trzeba dać nieco swobody. I tak teraz robimy: z boksu wyprowadzam na smyczy i w połowie ogrodu odpinam smycz. Na razie to działa i jest ok. Cieszę się, że Dolar może sobie znów trochę pobiegać swobodnie, bo to jest to co kocha. Poza tym nieco się mu przytyło i ruch jest mu bardzo potrzebny.

d5bd3ad90475b728gen.jpg

b8056f022886e2f4gen.jpg

 

Dziś porobiłam trochę zdjęć w domu (żeby się mniej bał kanapy, na którą go posadziłam, dałam mu towarzystwo szczeniorka:) ):

3543814b32d9f627gen.jpg

5ddce09887fb2335gen.jpg

1cbe9888d2f8144bgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
16 godzin temu, Poker napisał:

czy dałoby radę trochę ogarnąć sierść Dolarka? ludzie jednak kupują oczami.

Już mi ktoś sugerował, że może go ostrzyc... Mogę go umówić na strzyżenie, zanim przyjdą chłody to sierść mu odrośnie (mieszka zresztą i tak w boksie wewnętrznym). Tylko, że pewnie trzeba będzie mu dać jakiś uspokajacz, bo zejdzie na zawał jak usłyszy maszynkę:) 

Ostatnio strzygliśmy podobnej wielkości i też terierowatego psa to koszt był 100 zł (był podany uspokajacz, bo wredota nie dał sobie ruszyć kłaków na pysku) + nasze dojazdy do weta (max 20 zł).

 

Tutaj ten psiak przed strzyżeniem:

toudi26.jpg

I po:

toudi32.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Murka napisał:

Już mi ktoś sugerował, że może go ostrzyc... Mogę go umówić na strzyżenie, zanim przyjdą chłody to sierść mu odrośnie (mieszka zresztą i tak w boksie wewnętrznym). Tylko, że pewnie trzeba będzie mu dać jakiś uspokajacz, bo zejdzie na zawał jak usłyszy maszynkę:) 

Ostatnio strzygliśmy podobnej wielkości i też terierowatego psa to koszt był 100 zł (był podany uspokajacz, bo wredota nie dał sobie ruszyć kłaków na pysku) + nasze dojazdy do weta (max 20 zł).

 

Tutaj ten psiak przed strzyżeniem:

toudi26.jpg

I po:

toudi32.jpg

 

 

Murko, to zamawiaj fryzjera dla Dolarka .

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły kolejne wpłaty od darczyńców, za które serdecznie dziękuję <3

  • 20zł-Sybil/02.08.2017/stała VIII i IX
  • 20zł-Dulska-02.08.2017/stała VIII
  • 30zł-koja/03.08.2017/stała VIII
  • 50zł-M.Koscielak (FB) /02.08.2017/stała VIII

Fryzjer dla Dolarka umówiony na 17 sierpnia :)

Link to comment
Share on other sites

Sara2011 prosiła, aby sprawdzić jak Dolar zareaguje na innego samca. Zapoznaliśmy go dzisiaj z podobnej wielkości Canisem - oba psiaki sąsiadują ze sobą w boksach i znają się przez kraty, wyprowadzone razem nie zwracały na siebie w ogóle uwagi. W moim odczuciu Dolar jest psem uległym i stroniącym od kłopotów. Świadczy też o tym fakt, że po tak długim czasie spędzonym w Radysach nie ma żadnych blizn ani śladów pogryzień, czyli unikał konfliktów.

Padał dziś deszcz, więc fotki takie na szybko:

5836c169ceea6285gen.jpg

f52fbdc5eb59f27fgen.jpg

69bc964a232b71begen.jpg

a859480425129cc4gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...