Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Najpierw Donald musi oswoić się z obrożą aby mógł sobie swobodnie pobiegać.Na wszystko przyjdzie czas.Będziemy się cieszyć z postępów Donalda,to jest fajny,mądry psiak tylko trzeba zaleczyć to co wcześniej doznał od człowieka.

Jest śliczny,ma przepiękne oczy.

Link to comment
Share on other sites

No dzisiaj to sobie Donaldzik trochę pobiegał, bo przegryzł smycz;) Zaplątał się się dookoła drzewa i zanim zdążyłam go odplątać to spanikował, smycz się napięła i przegryzł. 

Nie podszedł do mnie za żadne skarby, jak mnie tylko widział z daleka to wiał. Nawet nie miałam szansy go skusić na smaczki. Wypuściłam mu łagodną suczkę, mając nadzieję, że dzięki temu uda mi do niego zbliżyć lub go zwabić do boksu. Nawet jej nie zauważył i ona go też nie zauważyła, wszedł po chwili sam do swojego boksu i uchachany wyglądał do mnie zza budki:) Uf, ale co się najadłam strachu to moje...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2016 o 12:30, monikapf napisał:

Murko,

deklaruje 10 złotych miesięcznie na Donalda. W dniu dzisiejszym zrobiłam wpłatę na twoje konto za cały rok 2017 ( 120 złotych ) pozdrawiam

Mureczko, potwierdź proszę czy wpłynęły na konto hoteliku pieniążki od monikapf to dopiszę je do stanu konta Donalda.

Link to comment
Share on other sites

Dolar zdecydowanie się ośmielił, zaczął szczekać i szczeka dużo:) Zaczął kłócić się z innymi psami przez siatkę i zrobił się też czujny.

Bardzo chce wychodzić z boksu, do tego stopnia, że zawsze kiedy wchodzę przez bramkę to podbiega z nadzieją, że uda mu się czmychnąć. Wyciągnięta ręka jeszcze go przeraża. Spacery są bardzo spokojne. Dolarek chodzi bardzo grzecznie, pięknie trzyma się człowieka, nie ciągnie, ale boi się jeszcze - często coś sobie wącha i ja się zatrzymuję (niech sobie spokojnie powącha), a on wówczas zamiera w bezruchu i stoi jak posąg. Na pewno nie jest to dziki pies, ale zastanawiam się czy jego życie przed schroniskiem było czegoś warte... wygląda na to, że on był bity, bo cały czas boi się mojej reakcji.

Od wczoraj jak spaceruję z Dolarem to biega z nami bardzo przyjacielska sunia podobnej wielkości. Dolar nie jest nią jakoś specjalnie zainteresowany, ale kiedy suńka podbiega do mnie i się nią zajmuje, to Dolar robi się trochę mniej spięty, podchodzi w moim kierunku, zachodzi mnie od tyłu i wącha itd. W sobotę współlokator tej suńki jedzie do DS i myślę, że wówczas Dolarka przeniesiemy do niej, żeby miał towarzystwo. Suńka jest baaradzo fajna i zabawowa, świetnie pokazuje mu jak pies powinien odnosić się do człowieka i myślę, że w jakimś stopniu pomoże mu w pokonaniu lęków.

 

Rozliczenie za grudzień:

Wpłaty:

+60 zł Elżbieta R.-G.

+20 zł Dominika W.

+138 zł Sara2011

+120 zł monikapf

Razem: +338 zł

 

Koszty:

-132 zł hotelowanie 21-31.12.2016

-10 zł odbiór z lecznicy

-138 zł koszty wet. (odpchlenie, odrobaczenie)

Razem: -280 zł

 

+338 zł - 280 zł = +58 zł

Stan konta na 31 grudnia wynosi +58 zł.

Link to comment
Share on other sites

Murko, dziekuję za wiadomości. Tak się cieszę, że są coraz bardziej optymistyczne :). Uważam, że to świetny pomysł ulokować go razem z sunią, będzie miał towarzystwo, no i będzie się uczył pozytywnych zachowań.

Dziękuję za rozliczenie. Wynika z niego, że na razie nie muszę nic przelewać :)

Link to comment
Share on other sites

To bardzo dobry pomysł na umieszczenie Dolcia w kojcu z sunią Mało ,że będzie się uczył od niej dobrych zachowań, to jeszcze pod wpływem zazdrości o względy Murki, może szybciej pożądać głasków. U nas zawsze tak jest z tymczaskami, nawet takimi dzikimi jak Giga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...