Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Pan Maciej K. z FB  zgodził się przenieść deklarację z Axela na Donalda w wys. 50zł/mcs. Jak napisał, nie ma nic przeciwko kontynuacji zlecenia :). Bardzo dziekuję Panu Maciejowi, który wspiera już kolejnego "mojego" psiaka. Deklaracja na Donalda będzie od stycznia bo w grudniu Pan Maciej wpłacił jeszcze na Axelka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W tym miesiącu wspomogłam już kilka psiaków a jestem emerytką i sama mam trzy psy więc nie dam rady ale w styczniu postaram się wspomóc biedaka, żeby mógł wreszcie zaufać dobremu człowiekowi. Poproszę o konto i namiary, może uda mi się choć 10 zl stałej wpłaty dla Donalda.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, dwbem napisał:

W tym miesiącu wspomogłam już kilka psiaków a jestem emerytką i sama mam trzy psy więc nie dam rady ale w styczniu postaram się wspomóc biedaka, żeby mógł wreszcie zaufać dobremu człowiekowi. Poproszę o konto i namiary, może uda mi się choć 10 zl stałej wpłaty dla Donalda.

dwbem -bardzo Ci dziękuję za wielkie serce. Konto porozsyłam dzisiaj wieczorem.

Znalezione obrazy dla zapytania emotikon serce

Link to comment
Share on other sites

Tak patrząc na to zdjęcie to nie widać w spojrzeniu Donalda jakiegoś strachu, raczej zaciekawienie. Ja mam nadzieję że to jego przerażenie wynika przy próbie założenia mu smyczy, on jej pewnie nie zna i trzeba będzie go z nią zapoznawać sukcesywnie.

2zegxuq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pati-C napisała, że transport z Radys do hoteliku u Murki kosztował będzie 260zł na. To na dzień dzisiejszy ale jeśli do wtorku będzie zapotrzebowanie aby więcej psiaków przewieźć z Radys, to koszt transportu będzie niższy bo rozłoży się na większą ilość psiaków.

Poprosiłam kolejną kobietkę o bazarek transportowy.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, malawaszka napisał:

ale super, że kolejny psiak ma szansę opuścić to piekło - trzymam kciuki!

Witaj malawaszko :)

4 minuty temu, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie na wątek. Będę zaglądać. Rozpatrzę się w pozostałej kasie na ten miesiąc i wpłacę jakiś grosik w zależności od sytuacji. 

Dzięki agat21 że zajrzałaś i zaglądaj do nas cały czas, aż znajdziemy Donaldowi DS :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...