Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 13.05.2018 o 14:14, Olena84 napisał:

Z bazarków uzbierało się dla Dolarka 54,40zł, proszę o numer konta:

 

Pieniążki w kwocie 54.40 zł z w/w bazarków są już na koncie Dolarka. Bardzo, bardzo dziękuję  image.png.4658820b33e205b19bbbbf05e974cd0b.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, już po wizycie i Ulafeta dałaby tam psa. W rozmowie Pani jest naprawdę super, bardzo miła, ciepła, jak jej opowiadałam historię Dolarka to głos jej drżał tak bardzo  była przejęta. W domu Panie mają dwa adoptowane koty, zadbane , wypielęgnowane.

Ale są pewne ale ..... Pani jest młoda, jeszcze studiuje. Wynajmuje mieszkanie w W-wie razem z kuzynką. Rodziców Pani ma w Łowiczu, więc w razie ew. wyjazdu bez psa Dolarek spędzałby czas u rodziców. No i trzeba by zorganizować transport bo Pani nie jest zmotoryzowana ale pomoc w transporcie oferowałam w ogłoszeniu, więc teraz muszę chyba jakoś pomóc.

I przez to wszystko mam dylemat chociaż wszystko zależy od człowieka , jego odpowiedzialności .

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Tak, już po wizycie i Ulafeta dałaby tam psa. W rozmowie Pani jest naprawdę super, bardzo miła, ciepła, jak jej opowiadałam historię Dolarka to głos jej drżał tak bardzo  była przejęta. W domu Panie mają dwa adoptowane koty, zadbane , wypielęgnowane.

Ale są pewne ale ..... Pani jest młoda, jeszcze studiuje. Wynajmuje mieszkanie w W-wie razem z kuzynką. Rodziców Pani ma w Łowiczu, więc w razie ew. wyjazdu bez psa Dolarek spędzałby czas u rodziców. No i trzeba by zorganizować transport bo Pani nie jest zmotoryzowana ale pomoc w transporcie oferowałam w ogłoszeniu, więc teraz muszę chyba jakoś pomóc.

I przez to wszystko mam dylemat chociaż wszystko zależy od człowieka , jego odpowiedzialności .

 

Sara, tak jak napisałaś, wszystko zależy od tego, czy człowiek jest odpowiedzialny.

Trzymam kciuki, aby to był TEN domek!!!

Link to comment
Share on other sites

Największy dylemat mam z tym , że wynajmowane mieszkanie = przeprowadzki. A Dolar nie lubi zmian, nowości, czuje się wtedy niekomfortowo i niepewnie. Chciałabym jeszcze o tym wszystkim porozmawiać z Hop! bo przecież zna Dolarka od podszewki.

Link to comment
Share on other sites

Sara, a dopytywałaś jak to wygląda ze strony Wynajmującej? Na ile ma podpisaną umowę? Czy właściciel się zgadza (pisemnie)? I co by było, gdyby musiała zmieniać mieszkanie? Jak w ogóle widzi swoją przyszłość? Może to pomoże w decyzji...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...