Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

8 godzin temu, Sara2011 napisał:

Hop! a jak tam waga Dolarka? Nadal "leci" w dół? :)

"Leci" w dół, ale jakoś tak w zwolnionym tempie. ;-) Jak Dolarek biegnie, to ziemia nadal dudni. ;-) Sierść mu odrosła, ma sporo wyłażącego podszerstka i łupież. Tak bywa po goleniu na zero. Myślałam o tym, żeby zaprowadzić przystojniaka do fryzjerki na trymowanie, a potem wykąpać go w dobrym, przeciwłupieżowym szamponie (mam taki). Co o tym myślisz? Dolarka pytałam o zdanie, ale nie odpowiedział, tylko siedział nadęty. ;-))

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Hihi "ziemia dudni jak biegnie Dolarek" :). Ale się uśmiałam :). Hop! skoro tak mu sierść wyłazi to zabierz go na trymowanie, niech chłopak lepiej się poczuje i będzie ładniej wyglądał a i Ty będziesz miała mniej sprzątania :). A i zawsze to nowe bodźce i nowa sytuacja dla Dolarka, ciekawa jestem czy nie będzie panikował .

Link to comment
Share on other sites

Dolarek już po wizycie u fryzjerek. :-) Był dzielny, dawał radę, chociaż było trochę strachu. Przeżył trymowanie, strzyżenie korygujące i kąpiel. Koszt: 100 zł. W domu dostał nagrodę w postaci kości do gryzienia nadzianej żwaczem i rybką. Czyszczenie zębów połączone z przyjemnością. A jaki oddech potem wonny. ;-)

Zdjęcia z saloniku...

1d.jpeg

2d.jpeg

3d.jpeg

4d.jpeg

5d.jpeg

6d.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dolarku ale  ty jesteś śliczny !!!! I bardzo dzielny, jestem dumna z ciebie <3. W pełni zasłużyłeś na żwacza z rybką :).

Dziękuję hop! za zabranie Dolarka do salonu piękności i za opiekę <3. Pieniążki za SPA przeleję razem czynszem za hotelik :).

 

Link to comment
Share on other sites

 

13 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dolarku ale  ty jesteś śliczny !!!! I bardzo dzielny, jestem dumna z ciebie <3. W pełni zasłużyłeś na żwacza z rybką :).

Dziękuję hop! za zabranie Dolarka do salonu piękności i za opiekę <3. Pieniążki za SPA przeleję razem czynszem za hotelik :).

 

Był bardzo dzielny. Ponad dwie godziny spędził w salonie. Nie gryzł, nie wymagał uspokajacza. Tylko od czasu do czasu próbował się wyrwać, ale można powiedzieć, że ładnie współpracował i ogólnie był spokojny. W tak krótkim czasie potrafił zaakceptować panie fryzjerki, po wszystkim podchodził do nich, dawał się głaskać. Było co trymować. Teraz wystarczy regularnie wyczesywać. Jest ogromna różnica w wyglądzie szaty. Wolę jak ma dłuższą sierść na głowie i pyszczku, bo wygląda jak pluszak. Po podstrzyżeniu zyskał wygląd poważnego, przystojnego pana psa. Jak odzyskam aparat fotograficzny, to zrobię zdjęcia. Wybierzemy się też do weta na ważenie. 

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam dwa ogłoszenia Dolarka na olx . Miałam parę dni temu telefon o Dolarka ze Szczecina, samotny ok. czterdziestoparoletni pan po rozwodzie, co weekend odwiedzające go dzieci w wieku 16 i 11 lat. Zgodzil się na wizytę, podał już dane. Pisałam z nim poprzez olx ale jak poprosiłam o telefon do mnie to sms mnie poinformował ze nieaktualne. Ehhh.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jest jakaś promocja, 70% taniej :). Wyróżniłam wszystkie ogłoszenia które nie miały wyróżnień, nie tylko te dolarkowe :). Po pracy dorobię jeszcze ze dwa olx dla Dolarka i też wyróżnię. Te promocyjne wyróżnienia dla psiaków są ode mnie w prezencie :).

Link to comment
Share on other sites

Na konto Dolarka wpłynęły nowe deklaracje za które z całego serca dziękuję <3.

  • 80zł -Maciej Kościelak /05.03.2018/stała III +bonus
  • 30zł -koja /05.03.2018/stała III
  • 30zł -Patrycja96/06.03.2018/stała IV,V
  • 45zł -teresaa118 /07.03.2017/stała III +bonus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dolarek to indywidualista, humorzasty, z rezerwą do ludzi. Potrzebuje swojej przestrzeni, nie lubi presji. Kiedy ma ochotę na kontakt, przychodzi. Kiedy chce być sam, nie trzeba mu przeszkadzać. Ostatnio się zbuntował i na własną łapę zaczął "zdobywać" jedzenie w kuchni. Najwyraźniej ma dość diety. ;-) Schudł dużo, ale niestety, musi jeszcze zrzucić około 5 kg. 

Dolarek był dzisiaj u weta. W drodze i w lecznicy był bardzo grzeczny i ładnie współpracował. Waży 27,4 kg. Były pochwały za skuteczne odchudzanie. :-) Dolarek miał ogólny przegląd, który wypadł bardzo dobrze. Oprócz tego było pobranie krwi (morfologia dobra, reszta wyników będzie jutro) i szczepienie przeciwko wirusówkom. Koszt 117 zł (na paragonie jest więcej o 15 zł za badanie moczu Kariska).

DOLAR MORFOLOGIA 13.03.18.jpeg

DOLAR SZCZEP. PARAGON.jpeg

DOLAR WAGA.jpeg

d.d1.JPG

d.d2.JPG

d.d3.JPG

d.d4.JPG

d.d5.JPG

d.d6.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Hop! za wizytę u weta z Dolarkiem. Dobrze, ze zdrówko dopisuje:).  A waga piękna że ho! ho! ho! :). Należy się pochwała i chociaż jednodniowa dyspensa od diety jako nagroda :). A że Dolarek humorzasty to się wcale nie dziwię. Żebyście widzieli mój humor jak jestem głodna, hihi. No i musi sobie jakoś radzić, stąd te drobne kradzieże ze stołu. Z drugiej strony wcale nie wiadomo czy to Dolarek, hihi ? Za łapę przecież nie złapany na gorącym uczynku :).

Dolarku, jesteś taki cudowny że nie rozumiem jak nikt się nie zakochał w tobie do tej pory. Dla mnie jesteś ideałem.

Dziękuję hop! za zdjęcia, podmienię w ogłoszeniach i oczywiście z przyjemnością zmienię w nich też wagę na mniejszą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...