Jump to content
Dogomania

Zmiana karmy z Josery


MemQ

Recommended Posts

Hej,

 

Pies to 6 letnia suczka w typie owczarka. Od kiedy pamiętam ma problem z sierścią - szybko robi się sucha, wypada i pojawia się biały nalot na dłoniach po głaskaniu. Najpierw karmiłem ją Brit Premium (kurczak), a potem Josera Lamb & Rice. Myślałem że może to drób - ale to nie to. Od niedawna dostaje do karmy Omegan + tabletki Dr. Seidel Flawitol - jest ciut lepiej.

 

Jako, że dalej nie jest to efekt jaki chciałbym uzyskać myślę nad zmianą karmy na coś z wyższej półki. Co polecacie? Rozważam TASTE OF THE WILD Southwest Canyon.

Link to comment
Share on other sites

A co na to weterynarz? Ja z doświadczenia z drapiącą się suczką polecam z tańszych Brit Care Salmon&Potato albo Venision&Potato, jeżeli jednak możesz więcej wydać na karmę to przetestuj Acana Lamb&Okanagan Apple. TOTW nigdy nie mieliśmy. Obecnie na rynku jest spory wybór karm bez kurczaka czy zbóż. Osobiście jednak nie jestem przekonana, że to wina żywienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z tańszych jeszcze bym dodał  Vollmers Crossis, albo Holistic Mini dla szczeniąt. Jedne ze zdrowszych jakie podawałem psom. Nie wiadomo czy to wina żywienia, ale oczywiście istnieje takie prawdopodobieństwo, warto wypróbować inną karmę chociaż przez jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...