Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

Komputer umarł (przynajmnej na razie) wiec tyle o ile z komorki. Rzeczywiście pechowe popołudnie, zlapalam gumę, musieliśmy zostawić auto i z Obisiem zasuwać na piechotkę. Ciemno, zimno....brrrrr. Obciąć się nie dał. Trochę po całości (nawet ja obcinałam!) i tyle o ile na grzywce. Koło oczu i ta nieszczęsna bródka dala nam do wiwatu. Kąsał, szczekał, piszczał, gryzl. Spróbujemy na spokojniej w sobotę w domu może coś w domowych warunkach uda się wskórać. Jeśli nie to poproszę wetkę żeby mu te dredy ciachnęła razem z jajkami :D

A tak to slodziak, w aucie bardzo grzeczny, na smyczy jeszcze szalu nie ma  ale jest coraz lepiej. Do szczekających psów bardzo "wyrywny" - idąc do fryzjera mijaliśmy chyba z 10 ON - wszystkie chciały go zjeść ale Obiś był bardzo waleczny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Są zdjęcia ! No niewiele sie zmienił po fryzjerze, ale nie dziwię się. Mój też protestowałby z całych sił. Najważniejsze, ze ma już widoczne oczy i wiadomo, gdzie jest przód i tył. Spróbuję dziś napisać tekst i wieczorem zrobię mu trochę ogłoszeń z nowymi zdjęciami. Przed nami weekend, moze ktoś z empatią w sercu pokocha Obisia. W ogłoszeniach dam mu imię Gucio.

Link to comment
Share on other sites

Havanko wielkieeeee dzieki kochana !!!!!!!!

Obis ma jeszcze ogłoszenia, ktore robiła mu Elunia, ale nikt nie sensowny dzwonił.

Bardzo ładny tekst i ostatnie zdanie o wizycie, ktore bardzo ładnie ujęłaś.

Anulka ciesze sie bardzo, ze Obis zagościł głęboko w Twoim serduszku.

Link to comment
Share on other sites

Havanko ślicznie Ci dziękujemy:):)

Z moich ogłoszeń ostatnio nikt nie dzwonił, a ja z premedytacją nie odnawiałam, bo kastracja będzie na początku stycznia.

Ale jakby dzwonił ktoś rokujący i naprawdę będzie mu zależało to poczeka.

Anetko coś tam jednak udało się zdziałać, nie od razu Kraków zbudowano:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, AgusiaP napisał:

Havanko wielkieeeee dzieki kochana !!!!!!!!

Obis ma jeszcze ogłoszenia, ktore robiła mu Elunia, ale nikt nie sensowny dzwonił.

Bardzo ładny tekst i ostatnie zdanie o wizycie, ktore bardzo ładnie ujęłaś.

Anulka ciesze sie bardzo, ze Obis zagościł głęboko w Twoim serduszku.

 

12 godzin temu, Mysza2 napisał:

Havanko ślicznie Ci dziękujemy:):)

Z moich ogłoszeń ostatnio nikt nie dzwonił, a ja z premedytacją nie odnawiałam, bo kastracja będzie na początku stycznia.

Ale jakby dzwonił ktoś rokujący i naprawdę będzie mu zależało to poczeka.

Anetko coś tam jednak udało się zdziałać, nie od razu Kraków zbudowano:)

Jeżeli komuś będzie zależało na Obisiu, to do stycznia poczeka - to już niedługo. Obiś jest ślicznym psiaczkiem, jak każdy mimronek, tylko jego uroda kryje się pod tym kudłatym futerkiem a sam zainteresowany jest wrogo nastawiony do fryzjera. I koło się zamyka.

Poczekam jeszcze na lepsze zdjecia i podmienię a potem wykupię odświeżenia na OLX.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...