Jump to content
Dogomania

Obiś któremu już dwa razy zawalił się świat


Mysza2

Recommended Posts

Jutro postaram się umówić niedźwiadka do fryzjera - może się uda go "wcisnąć" w wolny termin. Zadredziały na łapach jest przeokropnie i wogóle oczek mu nie widać. Gadam do niego i nie widzę gdzie gadam. Dobrze że mi się przód z tyłem nie myli bo ogon w górze :) Jutro porobimy trochę zdjęć to wstawię na wątek. Dziś już sobie raźnie maszeruje po domu - najczęściej za mną lub Ronisiem :) Na męża patrzy jeszcze spode łba ale już nie warkoli. Słodziak :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Witam kochane duszyczki na watku Obisia.

W swoim imieniu rowniez chciałam bardzoooooo podziękować za wsparcie finansowe dziewczynki i oczywiscie za to, ze jesteście  !!!

Nie miał chłopak przez ostatni czas lekkiego życia, ale teraz postaramy sie, zeby go odmienić.

Zreszta juz sie odmieniło, jak trafił do Anetki.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

3 dyszki poleciały.

emotikony miłosne

2 godziny temu, anecik napisał:

W poniedziałek SPA umówione. Chłopak zadomowiony już na całego, pracujemy nad tą smyczą.

Super Anetko :) emotikony miłosne

Godzinę temu, Havanka napisał:

O Obisiu dowiedziałam się od Gabi. Może mogłabym pomóc w ogłoszeniach? Kiedy będzie już po wizycie w SPA i będą nowe zdjęcia, mogłabym mu zrobić trochę ogłoszeń z innym imieniem. Mimronek cudo, tylko bardzo zaniedbany.

Havanko ślicznie dziękujemy, oczywiście bardzo prosimy, im więcej ogłoszeń tym lepiej. emotikony miłosne

No niestety zaniedbany bardzo, ale Anetka z niego zrobi salonowca:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AgusiaP napisał:

Ale bedzie z niego piękny chłopczyk, pewnie tez bedzie sie bardziej komfortowo czuł, jak mu sie te kołtuny koło mordki powycina.

havanko ja rowniez pieknie Ci dziekuje za pomoc w ogłoszeniach!!!

Będę bardzo szczęśliwa, kiedy przyniosą dobry dom dla cudnego mimronka ! Czekam z Wami na metamorfozę i zdjecia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Bogusik napisał:

Melduje się i ja na Obisiowym wątku :) Cudny chłopczyk i za pewnie za długo u anecik nie pogrzeje doopinki :) Trzy dyszki ode mnie już poleciały,jednym przelewem z Anulą

Witaj Bogusiu u Obisia:):) Wszystko już doleciało

 

30 zł Poker

20 zł Anula

30 zł Bogusik

Dziewczynki kochane bardzo bardzo bardzo dziękujemy

emotikony miłosneemotikony miłosneemotikony miłosne

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Będę bardzo szczęśliwa, kiedy przyniosą dobry dom dla cudnego mimronka ! Czekam z Wami na metamorfozę i zdjecia.

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

Będę bardzo szczęśliwa, kiedy przyniosą dobry dom dla cudnego mimronka ! Czekam z Wami na metamorfozę i zdjecia.

 

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Melduje się i ja na Obisiowym wątku :) Cudny chłopczyk i za pewnie za długo u anecik nie pogrzeje doopinki :) Trzy dyszki ode mnie już poleciały,jednym przelewem z Anulą

Dziewczynki kochane, pieknieeeee dziekujemy !!!

Serce rośnie, jak czytam Wasze posty !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...