Jump to content
Dogomania

Nie przeżyje tej zimy w schronisku :(


Guest

Recommended Posts

17 godzin temu, bakusiowa napisał:

To jak zapatrujecie sie na domowy hotelik Tymczasik pod Częstochową? 

http://Tymczasik Hotel Dla Zwierząt

Poleca go też dogomaniaczka lobaria. Jest tam pies Edek który wczesniej był w innym hoteliku. Dopiero tutaj został porządnie zdiagnozowany przez weta i bierze odpowiednie leki.

http://www.dogomania.com/forum/topic/108707-starszy-pan-edzio-zbiera-na-hotel-i-diagnostykępomóż-edziowi-warto/?page=33#comment-16883161

Jeżeli będzie odpowiadał to może weźmiemy się za pozbieranie deklaracji?

Ja osobiście nie widzę Aresa w tym Hoteliku,może tam jest duża przestrzeń ale w moim odczuciu Hotel jest przepełniony.Ares potrzebuje ciszy,spokoju i opieki.

Pooglądajcie zdjęcia z tego hoteliku.

https://www.facebook.com/Tymczasik-Hotel-Dla-Zwierząt-683622735003378/?fref=nf

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie stwierdzam, że Tymczasik jest bardzo przepełniony. Widać całe tabuny psiaków. Jednak ktoś poddał mi myśl o hoteliku Raszka u Emiś. Zapomniałam o tym hoteliku . Znajduje się on w Sarnowie który jest kilkadziesiąt km od Oświęcimia.

Tylko nie wiem jak przedstawia się sytuacja odnośnie kotów. Zapytałam o koty na fejsie. 

http://Hotel dla Zwierząt "Raszka"

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość na FB. Bardzo dziękujemy za polecenie naszego Hotelu :) Niestety na chwilę obecną wolnych miejsc domowych nie mamy, a do kojców na zimę nie przyjmujemy psiaków ze względu na temperatury. Jesteśmy w trakcie budowy całorocznego budynku o wysokim standardzie, ale jeszcze trochę to potrwa :( Trzymamy mocno kciuki za Areska!

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, DONnka napisał:

Jakby co, Skarpeta Owczarkowa przyznała Aresowi wsparcie finansowe http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif
Możemy opłacić mu pierwszy miesiąc w DT/hotelu lub zamówić dobrą karmę albo suplementy na stawy, o ile ktoś dopilnuje, żeby je dostawał
Czekamy na decyzję

Pisałam już wcześniej. Ares dostaje wszystkie suplementy diety jakie są najlepsze, dostaje też Cyclosporini do czu i Dexamytazon, oprócz tego Forthyron, Immunodol, plus z przerwami leki p/bólowe na stawy. Jest dobrze dopilnowany. Ma swoją kołderkę , podusię i misia, ale nie ma domu prawdziwego.. DT też nie wchodzi w grę, bo potrzebny jest dom stały. Nie będzie się tułał po DT, Schronisko jest jego domem, nas kocha i czuje się tam bezpiecznie, pragnę tylko dla niego domu stałego, bo nie chcę żegnac kolejnego pieska w schronisku, któremu nie zdążyłam znaleźć domu, a schron to tylko schron.. :(  Pieniążków nie potrzebujemy na jego leczenie, sama mogę mu pomóc w tej kwestii. Chodzi o dom.

 

Link to comment
Share on other sites

Ankaro,zrozumiałe jest,że dom stały jest najlepszy dla każdego psa,ale DT domowy byłby chyba lepszy od schroniska,a poza tym ludzie chętniej adoptują psy z DT,bo więcej mogą się o nich dowiedzieć,a niestety trudno jest znaleźć DS dla dużego 12 letniego psa.Często dobry DT jest już dożywotni i psy traktują go jak swój dom.Czy Aresik będzie równie szczęśliwy w schronie,jak Ciebie tam nie będzie?oby tak było.Czy będzie Cię stać na najlepsze suplementy dla niego,jak nie będziesz już pracować?No chyba,że zmieniłaś zdanie i zostajesz,napisz.

Link to comment
Share on other sites

Też podpisuję się pod tym,  co napisała Azalia. To my mówimy,  dt,  ds.  Dla psa, jak mu tam jest dobrze, czuję się  bezpiecznie,   jest to po prostu jego dom.  Pies nie wnika w to,  czy dach nad głową,  pełną miskę i miłość,  ma za darmo,  za pieniądze,  oraz kto i jak za to płaci. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję za wszystko. Szukałam i nadal szukam domu stałego dla Aresa, ale chcę zrezygnować z konta na dogomanii. Pisałam do administratora i okazuje się, że nie da się z nikim skontaktować i nawet nie wiem jak mam to zrobić. Po prostu nie będę tutaj wchodzić i chciałabym usunąc ten post. Nadal będę szukać dla Areska domu, ale nie są mi potrzebne podpowiedzi, narady, pieniądze dla Areska itp. Po prostu szukam domu. Nie chcę nikogo urazić, wszyscy jesteście dobrymi ludźmi i ratujecie sporo zwierząt na różne sposoby. Trzymam kciuki aby Was było jak najwięcej. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia. Gdyby ktoś podpowiedział mi jak się usuwa tutaj konto, to byłabym wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ankara666 napisał:

Dziękuję za wszystko. Szukałam i nadal szukam domu stałego dla Aresa, ale chcę zrezygnować z konta na dogomanii. Pisałam do administratora i okazuje się, że nie da się z nikim skontaktować i nawet nie wiem jak mam to zrobić. Po prostu nie będę tutaj wchodzić i chciałabym usunąc ten post. Nadal będę szukać dla Areska domu, ale nie są mi potrzebne podpowiedzi, narady, pieniądze dla Areska itp. Po prostu szukam domu. Nie chcę nikogo urazić, wszyscy jesteście dobrymi ludźmi i ratujecie sporo zwierząt na różne sposoby. Trzymam kciuki aby Was było jak najwięcej. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia. Gdyby ktoś podpowiedział mi jak się usuwa tutaj konto, to byłabym wdzięczna.

A dlaczego chcesz usuwać konto,obraziłaś się na nas i na Dogo? Przecież raczej to nie będzie przeszkadzać,że jesteś zalogowana na Dogo i w razie koniecznej potrzeby zawsze możesz wejść.My nieraz szukamy osób do przeprowadzenia wizyty p/a poprzez dogomaniaka.Kiedyś szukałam osoby do przeprowadzenia wizyty w Oświęcimiu dla mojej tymczasi Kajuni i musiałam poprosić Javena(mieszka w innym mieście),która zgodziła się pojechać za zwrot kosztów dojazdu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na nikogo się nie obraziłam, bo przecież o co??? Po prostu nie mam czasu na net, nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości, jestem zabiegana w rzeczywistym świecie na tyle, że zwyczajnie wolałabym opuścić to miejsce, które oczywiście jest pełne bardzo dobrych ludzi- tak jak napisałam wcześniej. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i dziękuję z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

Ten tytuł wątku jednak zobowiązuje,jest bardzo tragiczny.... Wiem że można przenosić wątki lub blokować,ale likwidować  to chyba raczej nie. Przenosi się je do archiwum .Jeśli chodzi o likwidację użytkownika myślę że bez problemu. Napisz do Margo, jest tutaj pod linkiem, ostatni post. Lub napisz na tamtym wątku.Tylko będzie nam bardzo przykro jeśli to zrobisz i nie będziemy wiedziały jak potoczy się los pieska. Przemyśl to jeszcze raz bo jest problem i są osoby gotowe żeby Ci pomóc.:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...