Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Kajtusiu, jak przeżyliście te siarczyste mrozy ?

Na szczęście siarczyste mrozy nas ominęły, podobnie jak śnieg i szadź, która wprawdzie tworzy wspaniałe dzieła sztuki lecz jest zabójcza dla ptaków. Nastawiałam się na obserwację jemiołuszek ale nie widziałam ani jednej, gila też nie widziałam, są tylko kosy - kilka sztuk zimuje od paru lat. Wczoraj się poddałam - wyszłam z domu i zaraz wróciłam: wszędzie szklanka, nawet uczniowie idący do szkoły, mieli problem z utrzymaniem równowagi. Mąż zadzwonił, że dziewczyna spadła z peronu - na szczęście tylko się potłukła. Pamiętam mrożącą krew w żyłach relację koleżanki, sprzed lat: wchodziła do pociągu ostatnia i wpadła między pociąg, a peron, nikt, nawet kierownik nie zauważył! Krzyczała - nikt nie słyszał! Przerażona skuliła się i przywarła do boku peronu, pociąg odjechał, a ona brudna, roztrzęsiona i zapłakana, wróciła do domu. Strach myśleć, co by było, gdyby na spodzie pociągu były sople czy przymarznięte złogi śniegu :-(. 

Niech ta zima już się skończy i tak kleszcze przetrwają i wygłodniałe rzucą się na ludzi i zwierzęta, u nas tych pajęczaków niestety dużo i coraz więcej wśród nich nosicieli paskudnych chorób.

Link to comment
Share on other sites

Kochane - ja trochę nie na temat, ale od paru minut próbuję podlinkować banerek Bibi no i klapa :(

 Lisia pojechała do domciu, chciałam wstawić sobie naszą kruszynkę, ale nic mi nie wychodzi.

Kto może pomóc?

 Banerek w podpisie elik jest zle podlinkowany, u Alaskan nie jest wcale...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Kochane - ja trochę nie na temat, ale od paru minut próbuję podlinkować banerek Bibi no i klapa :(

 Lisia pojechała do domciu, chciałam wstawić sobie naszą kruszynkę, ale nic mi nie wychodzi.

Kto może pomóc?

 Banerek w podpisie elik jest zle podlinkowany, u Alaskan nie jest wcale...

 

Już sprawdzę i podlinkuję prawidłowo :)

Link to comment
Share on other sites

 

3 godziny temu, Tola napisał:

. . .

 Banerek w podpisie elik jest zle podlinkowany, u Alaskan nie jest wcale...

Już jest prawidłowo podlinkowany, możesz skopiować i wstawić do sygnatury.

EDIT

Nie wiem co się dzieje, raz banerek podlinkowany właściwie, raz oba na Ineczkę, a raz wcale :( Na razie zlikwidowałam. Jutro nad tym popracuję.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kajtek napisał:

Na szczęście siarczyste mrozy nas ominęły, podobnie jak śnieg i szadź, która wprawdzie tworzy wspaniałe dzieła sztuki lecz jest zabójcza dla ptaków. Nastawiałam się na obserwację jemiołuszek ale nie widziałam ani jednej, gila też nie widziałam, są tylko kosy - kilka sztuk zimuje od paru lat. Wczoraj się poddałam - wyszłam z domu i zaraz wróciłam: wszędzie szklanka, nawet uczniowie idący do szkoły, mieli problem z utrzymaniem równowagi. Mąż zadzwonił, że dziewczyna spadła z peronu - na szczęście tylko się potłukła. Pamiętam mrożącą krew w żyłach relację koleżanki, sprzed lat: wchodziła do pociągu ostatnia i wpadła między pociąg, a peron, nikt, nawet kierownik nie zauważył! Krzyczała - nikt nie słyszał! Przerażona skuliła się i przywarła do boku peronu, pociąg odjechał, a ona brudna, roztrzęsiona i zapłakana, wróciła do domu. Strach myśleć, co by było, gdyby na spodzie pociągu były sople czy przymarznięte złogi śniegu :-(. 

Niech ta zima już się skończy i tak kleszcze przetrwają i wygłodniałe rzucą się na ludzi i zwierzęta, u nas tych pajęczaków niestety dużo i coraz więcej wśród nich nosicieli paskudnych chorób.

Dobrze, że te duże mrozy ominęły Was. Tak mi żal bezdomnych, gdy spada słupek rtęci :(

Przerażająca ta historia Twojej koleżanki. Dobrze, że w sumie  nie stało się jej nic strasznego, poza traumatycznymi przeżyciami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

Już jest prawidłowo podlinkowany, możesz skopiować i wstawić do sygnatury.

EDIT

Nie wiem co się dzieje, raz banerek podlinkowany właściwie, raz oba na Ineczkę, a raz wcale :( Na razie zlikwidowałam. Jutro nad tym popracuję.

Tak nieśmiało... wstawiłam wyżej podlinkowany, pytałam czy o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, memory napisał:

Tak nieśmiało... wstawiłam wyżej podlinkowany, pytałam czy o to chodzi.

Dzięki memory :) mam zapisany na dysku podlinkowany, ale jak wkleję do sygnatury to albo link znika, albo pojawia się link do sąsiedniego banerka :(

Link to comment
Share on other sites

Tolu, na próbę wstawiłam Twoje banerki do swojej sygnaturki, tak jak u Ciebie i wg mnie - działają wszystkie, tylko różnica jest w wielkości.

Ale ja użyłam kodu html, a Wy chyba macie kod wygenerowany przez stronę tinypic.com, może w tym problem, że przy kopiowaniu pominięty jakiś znak albo niezamknięty tag.

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, memory napisał:

Tolu, na próbę wstawiłam Twoje banerki do swojej sygnaturki, tak jak u Ciebie i wg mnie - działają wszystkie, tylko różnica jest w wielkości.

Ale ja użyłam kodu html, a Wy chyba macie kod wygenerowany przez stronę tinypic.com, może w tym problem, że przy kopiowaniu pominięty jakiś znak albo niezamknięty tag.

 

No teraz udało mi się - skopiowałam sobie od Ciebie. Wczoraj, pomimo kopiowana, banerek Bibi był nieaktywny.

Bardzo dziękuję - kto chce pochodzić sobie z Duszką po forum - zapraszam do częstowania się banerkiem

Link to comment
Share on other sites

Już się denerwuję: na koniec tygodnia mamy zamówiony termin "ciachnięcia" :-(.

Pan doktor operował wcześniej dwie "moje" suczki, obie niemłode, po przejściach, poszło bez komplikacji. Oby tylko mrozy nie dokuczały, to i zdrowienie będzie łatwiejsze. No i bez problemu zoperuje na fakturę z odroczoną płatnością, a nie gotówką. Trzeba korzystać z datków z Siepomaga,  ;-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...