Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

Bibi - Duszka ma dom!!!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Dziękujemy!!! Podobny obraz

 

Starsza, malutka, krótkowłosa suczka nie radzi sobie w schronisku!! Bardzo potrzebuje naszej pomocy. Suczka prawdopodobnie ma uraz tylnych łapinek (wypadek? uderzenie?) Leży na sianie, za budą, do środka nie wchodzi.... beksa_V6_orig.gif

 Na prawej tylnej łapeczce, na łokciu sierść wytarta do gołej skóry. Trzęsie się z zimna!! Ten okruszek nie da sobie rady, kiedy przyjdą siarczyste mrozy!! 

 

IMG_20161204_111256_resized_20161204_051626302.jpg

IMG_20161204_111245_resized_20161204_051648646.jpg

IMG_20161204_111216_resized_20161204_051749173.jpg

IMG_20161204_111239_resized_20161204_051709283.jpg

IMG_20161204_111258_resized_20161204_051606431.jpg

 

       Suczka jedzie do Kajtek do BDT !! Bardzo dziękujemy za okazane wielkie serce  89b8ba063867_vu_orig.gif

Bardzo proszę o pomoc dla tego maleństwa!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig  Potrzebne są pieniążki na diagnostykę i ewentualne leczenie!! Każda forma pomocy mile widziana!

 

6.12.2016 r mała Duszka opuściła schronisko i jedzie do DT do Kajtek  serduchooo7.gifPanie Grzegorzu, agat21 bardzo dziękujemy!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Transport w całości opłaciła Anula!! Bardzo dziękujemy!!   89b8ba063867_vu_orig.gif

16.12. 2016r. malutka sunia dostała na imię BIBI!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Kiedy po raz pierwszy umieściłyśmy z Tolą zdjęcia tego okruszka na wątku zamojskim, odezwała się do mnie kajtek i zaproponowała DT.  

Potrzebne będą jednak pieniążki na opłacenie transportu oraz weta i ew. leczenia.

Tak na prawdę nic nie wiemy o tej maliźnie. Tylko tyle, że suczka jest już starsza, ma jakiś uraz tylnych łapek. Jest bardzo zestresowana. Jest juz po kwarantannie. 

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje pomocy: 

Jednorazowa: 

1. elficzkowa - 20 zł  serduchooo7.gifwpłacone XII

2 atulek -50 zł serduchooo7.gifwpłacone XII

3. Gusiaczek - "grosik" serduchooo7.gifwpłacone XII

3. Anula - 120 zł transport  serduchooo7.gif wpłacone XII

4Siepomaga - 583 zł 

 

Bazarki:

1. elik - bazarek 50% dla suczkiserduchooo7.gif 94,26 zł wpłacone I

2. Havanka - bazarek imienny serduchooo7.gif207 zł wpłacone XII

3. Jo37 - bazarekserduchooo7.gif63,80 zł wpłacone I

4. Nadziejka - bazarek serduchooo7.gif 119 zł wpłacone I

Inne:

Alaskan malamutte - fanty na bazarek serduchooo7.gif

Paweł, syn Alaskan malamutte - fanty na bazarek serduchooo7.gif

Tola - fanty na bazarek serduchooo7.gif

 

Wydatki: 

1. Wizyta u wet, konsultacja okulistyczna, preparat p/pchłom i kleszczom + leki  - 266 zł

2. USG -  120 zł ( Fundacja ZEA faktura)

3. Sterylizacja - 400 zł (faktura zapłacona ze środków pozyskanych na "siepomaga")

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku czarnego "ogórka" ;-).

Bez obaw - nie wycofałam się, po prostu czekałam na info od Alaskan malamutte. Sytuacja mikruski nie była wyjaśniona, kwarantanna dopiero zakończona, nikt się nie zgłosił - możliwe, że dla poprzedniego domu "kamień z serca", nic to - maluch ma szansę dzięki dogo!

Jak najbardziej oferuję tymczas z wiktem i opierunkiem ;-). 

W kwestii badań... liczę na Waszą finansową pomoc...

Tak jak pisałam na wątku zamojskim: jeżeli mała przyjedzie zaszczepiona p/wściekliźnie, czip ma w mojej mieścinie darmowy, sterylizację władze miasta refundują w połowie, druga połowa ode mnie w prezencie.

Tabletki na odrobaczenie mam, środki bójcze na pasożyty zewnętrzne również.

Proszę o niedenerwowanie się na zapas - odzywam się rzadko, pewnie każdy widzi ile mam postów, jakoś tak... znajomych tu mało, a ja taka nieśmiała ;-)

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Witaj kajtek  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

32 minut temu, kajtek napisał:

Tak jak pisałam na wątku zamojskim: jeżeli mała przyjedzie zaszczepiona p/wściekliźnie, czip ma w mojej mieścinie darmowy, sterylizację władze miasta refundują w połowie, druga połowa ode mnie w prezencie.

Malutka pewnie będzie zaszczepiona p. wściekliźnie, będzie tez zaczipowana. Odrobaczyć na pewno trzeba będzie. 

Jak już będzie wiadomo co z transportem, dam znać. 

Link to comment
Share on other sites

Jasne, czekam na wiadomość. 

Proszę tylko o info: co one jedzą w schronie? Suche, mokre, gotowane? Chciałabym ją możliwie bezboleśnie i bez sensacji wprowadzić w nowe miejsce, bo stresów maluch w ostatnich tygodniach, z pewnością miał już nadmiar :-(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Jeżeli sunia jest wiekowa to najlepiej mokrą karmę,gotowane.Sucha drobniutka tylko dodatkowo.

Psiaki nie mogą jeść kociej karmy natomiast kociaki mogą.

Anula - dzięki, wiem. Ja mam i koty i psy, nie jestem nowicjuszką. Psom głównie gotuję, bo Barf produkują kilkanaście kilometrów ode mnie ale moje zakuprze omijają, nie skręcą z trasy nawet za dopłatą. Przymierzałam się do samodzielnego barfowania, ale nie mogę: mięsa nie jem i jak kupiłam piękne wołowe serce, zadowolona przyniosłam do domu, rozwinęłam, popatrzyłam i popłakałam się /małolatką nie jestem już od wieków/. Do gotowania mięso,  podroby szykuje i porcjuje mąż /mięsożerca - jemu wsio-rawno, że to wczoraj czuło i żyło/. Zobaczymy co malcowi posmakuje, suche psie zamówiłam dziś w zooplusie. 

Tu w schronie psy dostają suche i czasem konserwy, kilka lat temu byłam rano, w porze karmienia na Paluchu, pracownicy nalewali maluchom do misek rzadką pochlipajkę. 

Ogarniemy, niech tylko gość przybędzie :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...