Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

3 godziny temu, Tola napisał:

Transport już dograny, Tz  o 14 jest umówiony z p. Grzegorzem w schronie, a potem już tylko nowe życie dla suni - bez bólu, zimna i samotności.

Agat ma być w Lublinie ok. 16 - szerokiej drogi, bo warunki ciężkie.

Wieczorem napiszę o swoim pomyśle na pomoc finansową dla suni - Duszki?

 Bardzo mi się podoba to imię.

Ale cudowne wieści, maleńka lada moment będzie poza schronem.

Trzymam kciuki za całokształt i z niecierpliwością czekam na wieści!!!

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tola mi napisala ze mala gryzaczka wyjechala o 14 ze schronu. Jest bardzo chuda....

Gryzaczka bo się boi albo jest obolała.U kajtek się otworzy,będzie dobrze.Najważniejsze,że już opuściła Schronisko.Bardzo się cieszę.Szerokiej drogi życzę wszystkim.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Radość mnie rozpiera, że Dusia już poza schronem i że już nie grozi jej zamarznięcie. Super akcja.

Gratuluję zgrania  !!! Z logistyki 6 z serduszkiem  serce 1.gif

Żałuję, że nie mogłam się włączyć do pomocy, ale jak widać, akcja nic na tym nie straciła    ksiuki ok 1.gif

Z niecierpliwością czekam na wiadomości od kajtek.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

Przepraszam, ze dopiero teraz dotarłam na wątek malutkiej Duszki, ale miałam ostatnio ciężkie dni. Mam nadzieje, ze może jeszcze sie przydam.

Witaj Havanko na wątku Duszki  Podobny obrazDobrze, że jesteś tutaj z nami. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i "ciężkie dni" będą tylko wspomnieniem. A czy się przydasz?? W to nie wątpię!!, 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Havanko na wątku Duszki  Podobny obrazDobrze, że jesteś tutaj z nami. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i "ciężkie dni" będą tylko wspomnieniem. A czy się przydasz?? W to nie wątpię!!, 

Ja też mam taką nadzieję. Żałuję, ze spóźniłam sie z pomocą zrobienia bazarku na transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...