Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

Godzinę temu, agat21 napisał:

Kurczę, że teraz dopiero tu dotarłam, a nie dodałam do obserwowanych wątku zamojskiego :( Umawiałam dziś wyjazdy służbowe, ale w innym kierunku umówiłam. :( Tak zimno, a ona bidulka nie wchodzi do budy. I do środy jeszcze 2 dni właściwie :( A może jutro ktoś mógłby ją chociaż trochę w stronę Lublina podwieźć. Do Lublina bym ppdjechała po pracy i ją zabrała. I nie chcę kasy za transport. 

To może P.Grzegorz by znalazł chwilkę czasu i podwiózł malunią do Lublina,zawsze byłby to mniejszy koszt transportu.

Link to comment
Share on other sites

kajtek, jeśli uda się dograć transport na jutro (a wierzę, że tak) to malizna będzie u Ciebie już jutro!!! O jedną noc mniej w zimnym schronie... , 

Jutro będę do Ciebie dzwonić, jak już wszystko będzie wiadome.  

14 minut temu, kajtek napisał:

Jesteście wspaniałe! To jednak prawda, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie <3

Tak, masz rację!! Aż chce się pomagać, kiedy obok ciebie są tak wspaniale osoby!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z serduszkami

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam na dogo przez cały dzisiejszy dzień, a tu taka wspaniała wiadomość - maleńka niunia może już jutro, a właściwie to dzisiaj,  opuści schronisko  gif podskakuje.gif  Kamień z serca :)  Prześladowała mnie myśl, że ta bidunia marznie w schronie :(  Kochanie przetrzymaj jeszcze tylko tę noc. Już jutro będzie ci cieplutko i dobrze. I nie musisz się już bać kochana :)

Link to comment
Share on other sites

Transport już dograny, Tz  o 14 jest umówiony z p. Grzegorzem w schronie, a potem już tylko nowe życie dla suni - bez bólu, zimna i samotności.

Agat ma być w Lublinie ok. 16 - szerokiej drogi, bo warunki ciężkie.

Wieczorem napiszę o swoim pomyśle na pomoc finansową dla suni - Duszki?

 Bardzo mi się podoba to imię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anula, sunia jedzie dzisiaj do Kajtek!!   Podobny obraz Dogrywamy szczegóły transportu!! 

Bardzo dziękujemy!!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_origKoszt transportu to 100 zł

Ogromnie się cieszę.WIELKIE PODZIĘKOWANIE DLA WSZYSTKICH,KTÓRZY DUSZCE POMAGAJĄ RATOWAĆ JĄ.

Atulek zaproponowała,że prześle 50,00zł na transport.Ja sądzę,że niech ta kwota będzie przekazana na leczenie suni bo taka potrzeba raczej będzie albo na inne potrzeby Duszki (imię śliczne).

Na jakie konto mam przesłać 120,00zł?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anula, niestety, koszty transportu wzrosły o 20 zł. Napisałam wyjaśnienie post wyżej... 

Tak wiem edytowałam swój post.Nie wiem kto będzie rozliczał się z P.Grzegorzem.Może prześlę na konto TZ Toli 120,00zł?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Tak mam.To mam zrobić przelew?

Myślę, że tak.

 

8 minut temu, Anula napisał:

Kociakom też by się przydało pomóc w transporcie.Dora tyle dla nich robi dobrego.

Nie wiem, czy ktoś się kontaktował z Tolą i agat21 w sprawie transportu kotków.  Już wczoraj na wątku było napisane, że Duszka jedzie....

Kotki trzeba byłoby dowieźć do Zamościa przed 14. O 14 Pan Grzegorz odbiera Duszkę ze schroniska i od razu jedzie w stronę Warszawy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...