Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

58 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Sara2011, ona nie wchodzi do budy. Caly czas jest na zewnatrz...

O mateczko, żeby tylko nam nie zamarzła zanim ten transport się uda załatwić :( Przecież  ona ma krótką siorstkę, zero tłuszczu, który by choć trochu ją chronił przed zimnem, a w dodatku staruszka i pewnie organizm słabiutki :(

W kraky było w nocy -8 stopni, a tam pewnie było jeszcze zimniej :(

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Alaskan malamutte napisał:

Nie mam kontaktu do P Grześka, ale już piszę do Toli. Robię co mogę, pytam wszystkich, ale na razie nie mam nic... beksa_V6_orig.gif  

Tak Tola ma kontakt z P.Grzesiem.Zawsze nam pomagał w transporcie jak trzeba było.To by było chyba najlepszym rozwiązaniem bo mieszka w Zamościu i by zabrał sunię ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

TZ Toli dzwonił już do Pana Grześka. Tola za chwilkę wszystko napisze.  

Witam wszystkich;  dziękuję Alaskan za wątek, to pozwoli w bardziej kontrolowany i zorganizowany sposób zorganizować pomoc dla suni.

Cieszę się bardzo, że i dla małej pojawiła się jest szansa na opuszczenie schronu, obyśmy tylko zdążyli.

Dzisiaj rano TZ dzwonił do schronu - sunię można odebrać w każdej chwili, wet odstąpił od sterylki.

Tz dzwonił tez rano do p. Grzeska, pytal o możliwość dowozu suni do Warszawy, wciąż czekamy na odpowiedz.

Do Warszawy w przyszła niedzielę jedzie prawdopodobnie moja córcia, ale to jeszcze kawał czasu i trzeba byłoby ewentualnie gdzieś sunie przetrzymać, bo ona w schronie nie da rady.

Na razie poczekajmy na tel od p. Grzesia, jak tylko oddzwoni - dam znać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

Tak sobie myślę czy ona nie ma połamanej miednicy.Ciekawe czy ją wet oglądał? Ale chyba musiał bo przecież czip chyba ma wszczepiony.

Chyba jednak nie, bo u nas jest  taka zasada - kwarantanna, sterylka, powrót do schronu, zdjęcie szwów i wtedy wszczepiają czip i szczepią...

 

P, Grzegorz może jechać w środę raniutko, chce 300 zł.

Kontenerek podrzuciłby do schronu mój TZ, więc nie będzie problemu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

P, Grzegorz może jechać w środę raniutko, chce 300 zł.

Kontenerek podrzuciłby do schronu mój TZ, więc nie będzie problemu.

To bardzo dobra wiadomość, że może jechać i zabrać maleństwo!

Mniej dobrą jest cena .....ale przecież nie zostawimy tam tego maleństwa na mrozie!!

Może Havanka zrobi bazarek kilometrowy?? Havanko, proszę k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig  

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gusiaczek napisał:

Melduje się u Maleńkiej ze łzami wzruszenia <3
Dziewczyny, do marca mam 4% zniżkę w zooplusie, poza tym uzbierałam ponad 200 pkt, za które jakieś gratiski mogę zamówić - służę, w każdej chwili zamówię.
Serdeczności Wam zostawiam :)

Dziękujemy Ci Gusiaczku za chęć pomocy malutkiej. Masz wielkie serce!!  89b8ba063867_vu_orig.gif 

Myślę, że to już kajtek zadecyduje co malutkiej jest najbardziej potrzebne. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem i jestem już po rozmowie z Panem Grzegorzem i TZ Toli. Spotkamy się na Zakręcie, to miejscowość na styku trasy lubelskiej i trasy brzeskiej, na stacji BP przy McDonaldzie.Pan Grzegorz od razu będzie mógł zawrócić do domu, bez błądzenia ;-).

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, że teraz dopiero tu dotarłam, a nie dodałam do obserwowanych wątku zamojskiego :( Umawiałam dziś wyjazdy służbowe, ale w innym kierunku umówiłam. :( Tak zimno, a ona bidulka nie wchodzi do budy. I do środy jeszcze 2 dni właściwie :( A może jutro ktoś mógłby ją chociaż trochę w stronę Lublina podwieźć. Do Lublina bym ppdjechała po pracy i ją zabrała. I nie chcę kasy za transport. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...