Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

Dusia-Duszka  stale patrzę na te ślepe oczątka obu suczek i dla mnie to normalne, dopiero na zdjęciach dostrzegam, jakie te oczka biedne :-(.

Gusiaczku -  w Twoim imieniu były ekstra głaski :-)

Tolu - wiem, że doszła, bo obserwowałam w monitoringu poczty, aż dziw bierze, że doszła  tak szybko, w kilkanaście godzin. Dziękuję za uregulowanie faktury. Koszt konsultacji, operacji, ubranka pooperacyjnego, itp był dość duży, bo 400 zł, ale było warto. Operował ją znany specjalista i tak, jak miałam nadzieję, wszystko odbyło się bez komplikacji, a brzuszek - śliczny!.

Bibisia powinna jeszcze przytyć, waga 4,5 kg, będzie dla niej idealna. W tej chwili odbudowała masę mięśni, a jak patrzę na zdjęcia sprzed 2 miesięcy / tak 6 lutego miną moje 2 miesiące z psinką :-)/ to różnica jest duża. 

Tytuł wątku "Zamarza" jest dramatyczny ale adekwatny do tamtej sytuacji, myślę, że gdybyście Tolu i Alaskan malamutte nie wywalczyły wydania suczki ze schroniska natychmiast po kwarantannie, to... na 100% ona by tam umarła...

Jak ją trzymałam - palce wpadały między żebra - to był żywy szkielecik, a ratunek nadszedł w ostatniej chwili.

No i żeby nie było tak płaczliwie: wczoraj Bibi zrobiła kupsko pod drzwiami pokoju córki, a córka już ubrana, szła założyć buty, wdepnęła i musiała zmienić skarpety i myć nogę. Ale miałam ubaw, bo przecież wdepnąć w g... to szczęście :-) Prawda?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2017 o 22:46, kajtek napisał:

. . .

No i żeby nie było tak płaczliwie: wczoraj Bibi zrobiła kupsko pod drzwiami pokoju córki, a córka już ubrana, szła założyć buty, wdepnęła i musiała zmienić skarpety i myć nogę. Ale miałam ubaw, bo przecież wdepnąć w g... to szczęście :-) Prawda?

 

Wielkie szczęście     śmiech 6.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2017 o 22:46, kajtek napisał:

No i żeby nie było tak płaczliwie: wczoraj Bibi zrobiła kupsko pod drzwiami pokoju córki, a córka już ubrana, szła założyć buty, wdepnęła i musiała zmienić skarpety i myć nogę. Ale miałam ubaw, bo przecież wdepnąć w g... to szczęście :-) Prawda?

 

Ty Kajtek miałaś ubaw,    Podobny obraz    ale córcia chyba nie za bardzo... Ciekawe, czy to powiedzenie się sprawdziło?

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za cudne zdjęcia malutkiej Bibi-Duszki. Widok, jak sobie spokojnie spaceruje z noskiem przy ziemi jest bezcenny!! A roztopy wszędzie, spacery z psem nie należą do przyjemnych i dla ludzi i dla psów...Roztopił się śnieg posypany piaskiem i solą, trzeba myć łapki po każdym spacerze, bo inaczej rany w przestrzeniach międzypalcowych gotowe. 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękujemy za cudne zdjęcia malutkiej Bibi-Duszki. Widok, jak sobie spokojnie spaceruje z noskiem przy ziemi jest bezcenny!! A roztopy wszędzie, spacery z psem nie należą do przyjemnych i dla ludzi i dla psów...Roztopił się śnieg posypany piaskiem i solą, trzeba myć łapki po każdym spacerze, bo inaczej rany w przestrzeniach międzypalcowych gotowe. 

Moje są niskopodłogowe więc mycie samych łapeczek nie wystarcza :) Za każdym razem konieczny prysznic :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2017 o 17:30, doris66 napisał:

Niunia do Malinki jest podobna. Malinka to sunia pod moją opieka. Uwielbiam takie małe czarne sunieczki.

 

To tak jak mój TZ ;)

 A jeszcze lepiej, jak mają gdzieś białe znaczenie ;)

Bibi wygląda świetnie, ma u Ciebie kajtek Raj :)

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno była z niej kupka nieszczęścia.

A to moja staruszka - tez z zamojskiego schroniska. Wczoraj mieliśmy rocznicę - 10 lat u nas :)

WP_20170104_11_29_26_Pro.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudna Tolu. Zauważyłam, ze zasadniczo ludzie wolą psy innego koloru niż czarne....nie wiem dlaczego? Może dlatego, ze czarnemu psu trudno zrobic ładne zdjęcie i takie psy w ogłoszeniach wygladają kiepsko. Ale ja czarne i z białymi znaczeniami kocham najbardziej. Mój Borys ma biały krawat i kilka paluszków białych a Kropka łapeczki ma w kropeczki a dalej jest czarna , Malinka z kolei cała czarna i jeden paluszek tylko bialy. No kocham normalnie.....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...