Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

Ślepinki polubiły schody, same skręcają, wybierają schodki, a wracają pochylnią.

1. Tycia zbiega szybko

2. Bibi ostrożnie i dostojnie

3. Zmęczyłam się, może mnie poniesiesz?

4. Zasłużony odpoczynek

5. Taka jestem śpiąca

WP_20180603_009.jpg

WP_20180603_011.jpg

WP_20180603_016.jpg

WP_20180529_009.jpg

WP_20180530_006.jpg

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Słodkości kochane - zadbane, najedzone, wygłaskane.

Oby takich szczęśliwców było jak najwięcej.

Po informacjach i zdjęciach z hoteliku w Osiecku, w którym był dpgomaniacki Grześ, nie moge się otrząsnąć

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lipcowa Bibi <3

Słońce świeci, trawa jest mokra, Fila pilnuje kwiatków, ja nie będę ogrodniczką, nie umiem kopać. Maja przypilnuje ogrodu, a ja pójdę do Tyci, zobaczę czy dobrze pilnuje łóżka.

No to mogę już iść pilnować łóżka?

WP_20180713_009.jpg

WP_20180713_022.jpg

WP_20180713_005 (1).jpg

WP_20180713_020.jpg

WP_20180713_039.jpg

WP_20180713_011.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Bardzo dawno mnie tu nie było, przepraszam, ciężko mi myśleć, mówić i pisać...

Bibisia ma nieoperacyjny nowotwór twarzoczaszki :-(. Zajęta jest kość nosowa, oczodół i podniebienie :-(. 

To mniej więcej to, co miał zamojski Gucio.

Póki co - żyje i króluje. Spacery - jak najbardziej, tyle, że część dystansu pod moją pachą. Czasem rzeczywiście widzę, że jest trochę zmęczona, częściej...chyba polubiła noszenie, bo zabiega mi drogę i hop pod pachę.

Humor i apetyt dopisują. Węchu już prawie nie ma i czasem oddycha jak Lord Darth Vader.

Gdyby to było możliwe, oddałabym jej część swojego zdrowia i życia, gdyby tylko było...

Każdy wspólny dzień jest dla nas jak święto, bo nigdy nie wiadomo czy nie dojdzie do krwotoku :-(

Kocham Cię Bibisiu, Ty o tym wiesz <3

No i wszystkim - zdrowych, spokojnych Świąt.

WP_20190417_006.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kajtek napisał:

Bardzo dawno mnie tu nie było, przepraszam, ciężko mi myśleć, mówić i pisać...

Bibisia ma nieoperacyjny nowotwór twarzoczaszki :-(. Zajęta jest kość nosowa, oczodół i podniebienie :-(. 

To mniej więcej to, co miał zamojski Gucio.

Póki co - żyje i króluje. Spacery - jak najbardziej, tyle, że część dystansu pod moją pachą. Czasem rzeczywiście widzę, że jest trochę zmęczona, częściej...chyba polubiła noszenie, bo zabiega mi drogę i hop pod pachę.

Humor i apetyt dopisują. Węchu już prawie nie ma i czasem oddycha jak Lord Darth Vader.

Gdyby to było możliwe, oddałabym jej część swojego zdrowia i życia, gdyby tylko było...

Każdy wspólny dzień jest dla nas jak święto, bo nigdy nie wiadomo czy nie dojdzie do krwotoku :-(

Kocham Cię Bibisiu, Ty o tym wiesz <3

No i wszystkim - zdrowych, spokojnych Świąt.

WP_20190417_006.jpg

Przykre to wszystko. Walcz Bibi, każdy dzień jest ważny.

Wielkanoc, Koszyk, Dekoracja, Wiosna

Link to comment
Share on other sites

Maleńka, jak przykro strasznie czytać, że jesteś chora :( Dopiero co wiozłam Cię do Kajtek, to było przecież tak niedawno. Jeszcze tyle przed tobą życia, a tu paskudne choróbsko cię capnęło. 

Bardzo współczuję Wam. Mam nadzieję, że jeszcze wiele pięknych słonecznych dni przed Wami. 

Link to comment
Share on other sites

Kajtek, Kochana Dziewczyno współczuję i przytulam do serca. To wspaniale, że sunieczka dobrze się czuje i nie cierpi. Oby jak najdłużej. Nie smuć się na zapas. Pewnie jeszcze wiele wspólnych, wspaniałych chwil przed Wami.  Ciesz się nimi i nie wybiegaj w przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...