Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

Zapomniałam, a miałam się pochwalić: 10 września Bibisia po raz pierwszy podczas zabawy w ogródku podskoczyła z radości, do góry i to dość wysoko. Ona nadal nie potrafi w pełni uwolnić emocji, zazwyczaj robi to, głośno szczekając albo piszcząc, niczego nie gryzie, żadne zabawki dla niej nie istnieją. Na szczęście oduczyła się prosić o jedzenie stojąc na dwóch łapkach, ignorowałam tak długo, aż zrezygnowała! Nigdy nie pojmowałam, jak można uczyć takich "sztuczek", to poniżające, panować nad inną istotą przy pomocy jedzenia :-(.

Rozpieściłam tę małą bestię, no w granicach rozsądku, aby nie było spięć z Tycią. Np. Bibisia domaga się uwagi: siedzę przy laptopie, Bibi zeskakuje i za chwilę słyszę mmmmm, to znaczy: no podsadź mnie, bo ja jestem taka mała, taka nieporadna, ojejejej ;-).Bibisiu - dasz radę, chodź do mnie i wskakuje. Jakoś mi się to kojarzy z przedwojenną piosenką "bo ja jestem proszę pana taka mala". 

Obie ślepinki poznają mnie po sposobie wycierania butów przed domem i szczekają w taki charakterystyczny, wesoły sposób, że wszyscy wiedzą, że to właśnie ja, tylko uszy "puchną" ;-).

Tu moje ulubione zdjęcie śpioszka z wystawionym ozorkiem <3. Na zdjęciach widać sporo siwizny, w rzeczywistości, ja tego nie dostrzegam, chyba patrzę na nie  nie oczami, a  sercem?

WP_20170815_001 (1).jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Piękna relacja, pięknie opisane emocje - czytam,  popłakuję sobie z radości i ze wzruszenia  i cieszę się, ze dziewczyny trafiły na Ciebie kajtek:):):).

 Ileż jeszcze  przed nimi pięknych chwil :)

Moja Zulcia, kiedyś też czarnulka, teraz robi się biała - białe łapki, biały pyszczek, a ja tez dziwię się jak napotkani znajomi i sąsiedzi mówią, ze Zulcia tak posiwiała...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
7 minut temu, Poker napisał:

Prawdziwa dama , co spacer to inny płaszczyk.

Trochę mnie niepokoją wypukłe oczka. Chyba ,że to taka uroda  ,a nie jaskra.

Pokerko ona miała taki wytrzeszcz od początku, dlatego tak szybko trafiła do doktora Garncarza, też się obawiałam jaskry. 

To tak jak ze mną: mam duże oczy i dopóki nie zrobiłam /dla świętego spokoju/ badania izotopowego, każdy nie znający mnie lekarz podejrzewał nadczynność tarczycy, a teraz grawitacja i PESEL nieco mi opuściły powieki  :-) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

6 grudnia stuknęła nam pierwsza wspólna rocznica. 

Bibisia była na wizycie i szczepieniu p/wściekliźnie. Zachowała się nienagannie <3.

Przez ten rok, utwierdziłam się w przekonaniu, że kiedyś musiała być mocno związana ze starszą kobietą, taką mocno starszą. Parę razy, gdy mijały nas takie babcie-babciusie, szczebiocące cienkimi głosikami, Bibi zatrzymywała się, nasłuchiwała i szła za nimi, "tu jestem Bibisiu" i podbiegała do mnie. Teraz takie starsze panie mijamy z daleka, co było, to już nie powróci. Maluch był najpewniej ofiarą porządków po zniknięciu /dom opieki, zgon?/  własnej pani :-(.

No i /czego nie potrafię przeboleć/ nadal przypomina jej się, proszenie o jedzenie na dwóch łapkach, wrrr.

BibiDuszka przy miejskiej choince i choinka z iluminacją.

Pozdrawiamy z zielonego zakuprza ;-)

WP_20171206_001 (1).jpg

V__EE15.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fajnie Bibisi w czerwonym kubraczku .  I taka wielka choina u Was.

 A ja uwielbiam jak malusia sunia mojej córki tańczy jak baletnica na 2. łapinkach. EHHH, nie da się dogodzić dwułapym.

Bibi, zdrówka dla Ciebie, Twojej pańci i siostrzyczki.

 

Link to comment
Share on other sites

                                      Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                                                       Znalezione obrazy dla zapytania Malamut na boże narodzenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...