Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

8 minut temu, elik napisał:

Kochana babulinka :)

babulinka? 

eliczko to nawet jeszcze nie jest złota polska jesień, to dopiero końcówka lata, jeszcze czas do słotnej jesieni i zimy życia. Mam taką nadzieję. Niech Bibonek beztrosko odpoczywa, tylko niech mnie już nie straszy!

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kajtek napisał:

babulinka? 

eliczko to nawet jeszcze nie jest złota polska jesień, to dopiero końcówka lata, jeszcze czas do słotnej jesieni i zimy życia. Mam taką nadzieję. Niech Bibonek beztrosko odpoczywa, tylko niech mnie już nie straszy!

Oj soreczki jeśli popełniłam gafę    58fde6158aeb5_kwiatki8.jpg.fdce7b06bc536468a089d9dbc44be8ba.jpg

A ile wiosenek nasza Bibunia już zaliczyła :) ?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kajtek napisał:

W/g oceny schroniska  urodziła się w 2004, ale mniej niż 8 lat z pewnością nie ma, to tylko zmęczenie życiem. W każdym razie drugie tyle powinno być przed nią.

No to faktycznie popełniłam faux pas :( 

Chyba, że weźmiemy pod uwagę jej stan rodzinny :) No to wtedy zapewne jest nawet prababcią :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alaskan  - Bibi wytropiła tam nowe małe mrowisko i niestety nie zdążyłam pstryknąć, bo razem z Mruczkiem wiały, każde w inną stronę. Bibi się zastanawiała co to było i stwierdziła, że jednak w domu bezpieczniej ;-). Dobrze, że to nie ziemne gniazdo os albo trzmieli!

A maluch z niej rzeczywiście: trochę rosy i połowa psa mokra, jak pada,  cwaniara załatwia swoje sprawy szybko i to tak, żeby nie wyjść poza osłonę dachu ;-)

 

WP_20170505_033.jpg

WP_20170505_034.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

kajtusiowo

 calunkie

 przeprzecudowne

 pozdrawuiamy z Nadziejkowa

raduje ogromnie

Podobny obraz

 ogromnie

 ze malenka zostaje  w kajtunkowie cudnem

Niechaj najpiekniejsze

 nazdrowsze

 naradosniejsze

 bedzie zawsze z Wami

 
Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bibi pozdrawia. 

Terenów spacerowych u nas nie brakuje, Bibi zaliczyła glinianki, nawet raczyła zamoczyć pazurki, ale zwolenniczką wody z pewnością nie będzie, w przeciwieństwie do Tyci, która dobrze pływa lecz woli się chlapać czując grunt pod łapkami ;-).

Deszczu też nie lubi, burzy się nie boi. Z tydzień temu złapała nas ulewa, dosłownie 300 metrów do domu, biegłam z tymi smrodkami /każda pod inną pachą/,  Bibi i ja byłyśmy przemoczone na wskroś, Tycia ma taką "szubę", że niewiele poczuła.

Wczoraj była zbiorowa histeria w ogródku - przycinanie pazurków. Takie malce nie mają jak tępić pazurków, wszędzie gładka kostka albo trawa, nigdzie już nie ma tradycyjnych cementowych płyt chodnikowych. Monia waży ponad 40kg i sama na spacerach piłuje pazurki, a tym niziołkom trzeba skracać. 

Rano Bibisia cichutko i dyskretnie dokonała remanentu w kuchennym koszu na odpadki - obraziłam się na nią :-(. Na spacerach kieruje się za ławki, bo może "coś" znajdzie, a ja nie zauważę? Zauważam i odbieram, nie protestuje ale minkę ma skrzywdzoną :-(. 

Nie lubi chodzić sąsiednią uliczką, tam na każdej prawie posesji, jest po kilka małych piesków, gdy idziemy wszystkie szczekają, a Bibi opuszcza ogonek i czasem przywiera do chodnika, chyba kojarzy z odgłosami schroniska. Tycia nie miała takich obaw - idzie śmiało z uniesionym ogonkiem, ale ona była u słodkokwaśnej hołubioną księżniczką. 

Pozdrawiamy :-)

,

WP_20170621_003.jpg

WP_20170621_017.jpg

WP_20170621_021.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kilka dzisiejszych zdjęć:

1. Bibi jednym uchem słucha co w trawie piszczy

2. Tycia się opala

I nowi koledzy na spacerze.

Obie ślepinki zadowolone, bo dziś nie padało, wyszalały się i obie padły ze zmęczenia :-).

Bibisia nareszcie osiągnęła optymalną figurkę. Moje dwa szczęściątka <3

WP_20170715_016.jpg

WP_20170715_022.jpg

WP_20170715_042.jpg

WP_20170715_046.jpg

WP_20170715_048.jpg

WP_20170715_047.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...