Jump to content
Dogomania

Owczarek gryzie z zazdrosci.


Szymonkogut96

Recommended Posts

Mam 14 miesiecznego owczarka, oraz zasluzonego(9 lat,duzy pies) mieszanca ze schroniska. Kiedy tylko zaczynam glaskac starszego psa, młodszy gryzie glaszczacego po rękach, i starszego psa po nogach, sa sytuacje w ktorych owczrek nawet nie daje dojsc do starszego, gryzac rece i ubrania. Dodam tylko ze sytuacje te prawie w ogole nie maja miejsca kiedy w poblizu nie ma starszego pieska. Myslalem, ze to z wiekiem minie, ale Koks ma juz 14 miesięcy, i zupelnie nic sie w tej kwestii nie zmieniło. Co robic drodzy forumowicze?????

Link to comment
Share on other sites

Poczekaj...jest koniec weekendu,ludzie nie siedzą tu 24 godziny na dobę.Jak zajrzą ci,którzy się znają na rzeczy - podpowiedzą Ci.Tymczasem poszukaj informacji w necie,jest ich sporo na ten temat.Powodzenia,bądź dobrej mysli (ja nie będę 'bić piany',bo sie na tym nie znam).

https://www.google.pl/webhp?hl=pl&tab=ww&gws_rd=ssl#hl=pl&q=zazdrośc+psa+o+starszego+kolege

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 4.12.2016 o 12:13, Szymonkogut96 napisał:

Mam 14 miesiecznego owczarka, oraz zasluzonego(9 lat,duzy pies) mieszanca ze schroniska. Kiedy tylko zaczynam glaskac starszego psa, młodszy gryzie glaszczacego po rękach, i starszego psa po nogach, sa sytuacje w ktorych owczrek nawet nie daje dojsc do starszego, gryzac rece i ubrania. Dodam tylko ze sytuacje te prawie w ogole nie maja miejsca kiedy w poblizu nie ma starszego pieska. Myslalem, ze to z wiekiem minie, ale Koks ma juz 14 miesięcy, i zupelnie nic sie w tej kwestii nie zmieniło. Co robic drodzy forumowicze?????

Do szkoły na kurs podstawowego posłuszeństwa. Stanowcze "nie" jak zaczyna podgryzać starszego psa i odesłanie na miejsce. Poświęcić młodemu więcej uwagi, ale w formie szkolenia, a nie miziania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...