Jump to content
Dogomania

Prośba o pomoc - nawet wskazówkę


ana2

Recommended Posts

Trzy bezpańskie psiaki zakotwiczyły na moim podwórku (okolice Ostrowca), z czego jeden okazał się niebawem suczką, która się oszczeniła. Za wszelką cenę staram się znaleźć im nowe domy, aby nie musiały skończyć w schronisku.  U mnie mogą zostać tylko tymczasowo. Udało mi się już z jednym dorosłym i dwoma szczeniaczkami. Do wzięcia zostają: młody, dorosły pies (ok 60 cm, czarny z podpalanym, bardzo przyjazny i pragnący kontaktu z człowiekiem), suczka (malutka - mama, jeszcze karmiąca w kolorach bieli i rudawego, dłuższa sierść) i dwie suczki córeczki. Proszę o jakąkolwiek pomoc, choćby wskazówki. gdzie mogę jeszcze się ogłosić i czy młode psiaki można oddawać już po sześciu tygodniach.

DSC_0053.jpg

 

 

DSC_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Piękny,młody pies,a sunieczka prześliczna.

Małe pieski ponoć można oddawać po 6 tygodniach,ale jak matka jeszcze karmi,to

lepiej aby  były przy niej dłużej,dodatkowo się od niej uczą i poznają świat.

Pieski są młode i śliczne,powinny szybko znaleźć domy.Ja tymczasuję często psy(mam też swoje),

i jakoś szczęśliwie znajduję im domy,niektóre czekają krótko,inne trochę dłużej.

Zrób im piękne zdjęcia,napisz chwytający za serce fajny,niezadługi tekst i ogłaszaj na jak 

największej ilości portali.Można też wykupić na dogomanii na bazarku ogłoszeniowym,dziewczyny 

za niewielką kwotę(którą później przeznaczają na psy w potrzebie)robią ogłoszenia na wielu portalach.

Nie oddawaj ich do schroniska,błagam Cię.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście suczka - mama już ma perspektywę na dom (dzięki olx), jeszcze psiak i malutkie. Ale nadal mam nadzieję, że się uda. Nie jestem zbyt biegła w publikowaniu na portalach, ale się powoli uczę. Podobno powinnam ogarnąć facebooka. Dzięki za wsparcie, bo gdyby nie podpowiedzi ludzi, to pocztą pantoflową byłoby kiepsko : (
Choć trzeba przyznać, że kilka lat temu, to forum było bardziej prężne i pomocne. Wtedy dzięki dogomanii odnalazłam właściciela znajdki (ale rasowego), takie rzadziej są wyrzucane. Nie to co moje biedulki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...