Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

30 minut temu, konfirm31 napisał:

Wpłaciłam, udostępniłam. Oboje z TZtem popieramy  ideę Szlachetnej Paczki. 

 

Dziękuję.

U nas w pracy 3-ci rok bierzemy udział. Relacje z przekazania paczek rodzinom i ich  podziękowania wyciskają łzy z oczu. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z P. Moniką. Devonek to teraz Waldek :) jest coraz lepiej. Ładnie chodzi na smyczy i już lekko merda ogonkiem na ich widok. Ładnie zostaje sam w domu . Na razie na krótko ale od poniedziałku już będzie musiał dłużej. Jak wracają do domu to czeka na nich pod drzwiami. Na spacerach troszkę go stresuje ruch uliczny ale z dnia na dzień jest lepiej. Z jedzeniem też nie ma problemu. Chyba na swojego " ludzia" wybrał sobie P. Monikę z czego ona bardzo się cieszy bo sunia była bardziej za P. Łukaszem. Ogólnie jest ok. Mam obiecane zdjęcia .

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Wiadomość z DS Waldka :)

" ...Waldek trzyma się bardzo dobrze, ma apetyt, z wypróżnianiem nie ma problemu. Pięknie chodzi na smyczy przy nodze i w domu reaguje na swoje nowe imię, na zewnątrz jeszcze nie do końca. W domu jest mega grzeczny jak nas nie ma. Nic nie niszczy, grzecznie leży, śpi lub troszkę pochodzi, ale nie wskakuje na sofy, świnkami morskimi też nie bardzo się interesuje i nie szczeka ( w ogóle). Kochany chłopak:) Jak rano wstajemy w weekend i w tygodniu to macha ogonem na nasz widok tak jakby za chwile miał mu odpaść:) Łukasza trochę się jeszcze boi - widocznie ma to związek z jakimś mężczyzną, który mógł mu kiedyś coś zrobić, stąd jest strachliwy przy mężu. Ale to wyleczymy. Dobrze, że przy mnie w ogóle się nie boi. Chodzi za mną jak cień:) A jak długo mnie nie ma w salonie to mnie szuka po mieszkaniu;)

Jeśli chodzi o spacery: pierwszy raz wypuściłam go na ogrodzony wybieg tydzień po tym jak go przywieźliśmy do Tychów. Był taki szczęśliwy i radosny! Ogon do góry, obwąchał cały wybieg, pochodził, pozwiedzał nawet poznał koleżankę:) Po tym razie za dwa dni znów był na wybiegu, poznał kolejne psiaki i .... od tej pory codziennie lub co drugi dzień jest na wybiegu albo na długim godzinnym spacerze:) Za każdym razem jak jesteśmy na wybiegu to poznaje nowe pieski z którymi cudowanie się dogaduje, biega szczęśliwy, skacze, wącha teren, bawi się - jest mu dobrze, a nam z nim:) 
W ten weekend został wykąpany i wyczesany - to aż prawie zasnął tak mu było dobrze - i to mąż go czesał! W piątek i sobotę ostatnią (wtedy kiedy wysłałam Paniom zdjęcie) byliśmy u mojej mamy. Był taki grzeczny, dostał kiełbaski i w ogóle nikt by nie przypuszczał że w mieszkaniu jest pies, bo jest taki cichy i w ogóle nie szczeka. Trafił nam się kolejny anioł:D 
A! Jazda autem nie stanowi dla niego problemu z wchodzeniem do auta radzi sobie elegancko. Pewnego dnia odwiedziła nas moja siostra z półroczna córeczka. Bardzo był zainteresowany, bo małe dzieci ślicznie pachną i pewnie to go zaciekawiło.
Myślimy z mężem, że będzie można już zmienić zapis na chipie, że właścicielami jesteśmy teraz MY - bo nie zamierzamy oddawać psiaka nikomu!!! - Jest nasz na zawsze:)
Filmiki i więcej zdjęć poproszę męża żeby zrzucił na kompa i podesłał w niedługim czasie.
 
Ja też postaram się odezwać za jakiś czas.
A tymczasem pozdrawiamy serdecznie z Tychów życząc radosnych, rodzinnych Świąt:)
 
Monika i Łukasz  "
 
Myślę ,że po takich wiadomościach można już zmienić tytuł :)
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Niech te Święta, tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci.

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada.

niech choinka pachnie pięknie,

no i radość będzie wszędzie! 

Zdrowych , spokojnych i radosnych Świąt w gronie rodzinnym .

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie grafika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...