Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Dnia 4.02.2017 o 09:11, dorcia2 napisał:

blog córci bardzo fajny, skorzystam bo ja również  roślinożerca od kilkunastu lat i nie używam rzeczy pochodzenia zwierzęcego, na szczęście na rynku można już kupić np. obuwie dobrej jakości nieskórzane 

ostatnio w metrze wsiadła "panna" z zarzuconym lisem na szyi , któremu łapki i łepek bezwiednie zwisały, aż mi się słabo zrobiło jak to zobaczyłam , że taka młoda osoba a taka pozbawiona głębszych emocji 

 pieniążki dla Devonka poleciały, trzymam kciuki za domek dla kochanej psinki 

 

Dorcia! ♡♡♡♡♡ Nawet nie wiedziałam, że Ty też "oszołomka" :))) Super! 

Lisy wyglądają koszmarnie.. Może skórę z kogoś z rodziny by idiotki zdarły i nosiły, jak takie modne.. To kompletny brak jakiejkolwiek wrażliwości i empatii.

Mój TZ jeszcze nie gadał z kolegą, zaczynam go molestować ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tak. Mam króciutki filmik i kilka zdjęć ale chwilowo mam trochę zakręcony czas w pracy i w domu i nie mam czasu ale za parę dni usiądę i pouzupełniam znikające zdjęcia i sklecę tekst do ogłoszeń. 

U Devonka wszystko w porządku. Beata napisała "  Nadal ostroźny , otwiera sie w domu i jak z piesami szaleje ....myśle , źe on ma duźo ran w głebi siebie ...

Widać to na filmiku jak podchodzi do ręki a potem szybko się wycofuje :(  

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj długo rozmawiałam z Dorotą , która ma psy u Beaty i była tam kilka razy . Poznała Devonka i przekazała mi swoje spostrzeżenia. Uważa , że na dzień dzisiejszy Devonek na adopcję jako jedyny pies w domu się nie nadaje. W dalszym ciągu jest bardzo ostrożny w relacjach z człowiekiem natomiast wspaniale czuje się w towarzystwie psów. Bawi się z nimi i jest szczęśliwy. Wydając go do adopcji jako jedynaka zrobię mu krzywdę . Takie jest zdanie Doroty a ja po tej rozmowie przychylam się do jej opinii.

Agat21 jeżeli jeszcze nie rozmawiałaś z TZ to proszę Cię kochana wstrzymaj się . Devonek musiał zostać bardzo skrzywdzony przez człowieka i dlatego chciałabym  być pewna na 200% że wydając go do adopcji nie zrobię mu krzywdy a na dzień dzisiejszy nie jestem  tego pewna. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2017 o 17:19, mdk8 napisał:

Dzisiaj długo rozmawiałam z Dorotą , która ma psy u Beaty i była tam kilka razy . Poznała Devonka i przekazała mi swoje spostrzeżenia. Uważa , że na dzień dzisiejszy Devonek na adopcję jako jedyny pies w domu się nie nadaje. W dalszym ciągu jest bardzo ostrożny w relacjach z człowiekiem natomiast wspaniale czuje się w towarzystwie psów. Bawi się z nimi i jest szczęśliwy. Wydając go do adopcji jako jedynaka zrobię mu krzywdę . Takie jest zdanie Doroty a ja po tej rozmowie przychylam się do jej opinii.

Agat21 jeżeli jeszcze nie rozmawiałaś z TZ to proszę Cię kochana wstrzymaj się . Devonek musiał zostać bardzo skrzywdzony przez człowieka i dlatego chciałabym  być pewna na 200% że wydając go do adopcji nie zrobię mu krzywdy a na dzień dzisiejszy nie jestem  tego pewna. 

Zaglądam do Devonka.

Znawcą nie jestem, ale sądzę, że wszystko zależy od ludzi adoptujących psiaka.

Devonek potrzebuje więcej czasu by zaufać, niż przeciętny psiak.

Tak, jak "moja" Zulka.

Zula w nowym domu w kilka dni zrobiła takie postępy, że aż trudno uwierzyć, przyczyniła się do tego sunia rezydentka.

Tak sobie myślę, że może znajomi agat chcieli by Korniczka?

Nieśmiało też zaproponuję Kajtunia i Szronika (banerki w moim podpisie).

Jeszcze niewiele o nich wiemy, ale oba są przyjazne, przytulaśne i grzeczne,

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do Devonka.

Znawcą nie jestem, ale sądzę, że wszystko zależy od ludzi adoptujących psiaka.

Devonek potrzebuje więcej czasu by zaufać, niż przeciętny psiak.

Tak, jak "moja" Zulka.

Zula w nowym domu w kilka dni zrobiła takie postępy, że aż trudno uwierzyć, przyczyniła się do tego sunia rezydentka.

Tak sobie myślę, że może znajomi agat chcieli by Korniczka?

Nieśmiało też zaproponuję Kajtunia i Szronika (banerki w moim podpisie).

Jeszcze niewiele o nich wiemy, ale oba są przyjazne, przytulaśne i grzeczne,

 

też tak uważam;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2017 o 19:24, kiyoshi napisał:

Takie zdjęcie Devonka znalazłam na fb:) razem z kolega z Radys- Larsonem;)

devon.jpg.aca93d2b758799a85f441b650aa402d9.jpg

dwie bidulinki w jednym koszyczku , a Larsonkowi udało się opuścić schronisko ? 

obiecałam Devonkowi wsparcie, gdy mi się jakaś zwolni deklaracja i właśnie jedna z mich deklarowiczek jest już w ds  

deklaruję 20 zł dla Devonka  milosc-ruchomy-obrazek-0091

właściwie na 1 zwolnioną deklarację wpadły mi dwie nowe 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...