Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Dnia 31.12.2016 o 17:15, Tyś(ka) napisał:

Nie widze zdjęć :(

wszystkie poznikały. Nie wiem dlaczego :( Postaram się wstawić jeszcze raz.

a to noworoczne wiadomości: "   Devonek pieknie chodzi po wsi na smyczy i na dłuźszym spacerze elegancko sie zalatwia

15801391_1259259787472754_1889838322_n.jpg?oh=04740be52641521ee7be80a10693f79e&oe=586C3A4E

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

wszystkie poznikały. Nie wiem dlaczego :( Postaram się wstawić jeszcze raz.

a to noworoczne wiadomości: "   Devonek pieknie chodzi po wsi na smyczy i na dłuźszym spacerze elegancko sie zalatwia

 

To juz jest hit:)

Bardzo sie ciesze, że chłopak robi takie piękne postępy:) :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Małgosiu, co słychać u Devona? Czy są jakieś nowe wieści??

 

1 godzinę temu, agat21 napisał:

No właśnie, jak tam śliczny psiul się miewa?

Dorota była u Devonka i zdała mi długą relację . Gadałyśmy prawie godzinę :) 

Devonek  jest bardzo łagodny a nawet można powiedzieć ,że za łagodny bo pozwala "wchodzić " sobie na " głowę " innym psiakom. A u Beaty jest kilka staruszków , które próbują  go zdominować. Lubi pieszczoty chociaż jeszcze jest ostrożny w podchodzeniu do człowieka. Beata uczy go chodzenia na smyczy bo nie bardzo  wiedział co to jest.

Będę miała kilka zdjęć od Doroty i jak tylko dotrą to wstawię. Jest chudy jak na Radysiaka więc będę chciała zrobić mu badania i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedny Devonek...

To dobrze, że jest uległy ....trzeba mu tylko domu spokojnego, kochającego i szybko dojdzie do siebie:)

Jeśli chodzi o chudość...hmm...a jakie ma kooopki? Poproś Beatke by poobserwowała, miejmy nadzieje, że to nic poważnego i czekamy na te zdjęcia z utęsknieniem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...