Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

15 minut temu, kiyoshi napisał:

Małgosiu, a może dałoby się poprosić Beatke o jakieś zdjęcia Devona do ogłoszeń?

Sporo tam teraz Radysiaków u Beaty- przydałby sie może jakiś profesjonalny fotograf, który by tam pojechał na sesję...tak głośno myśle...

Co o tym sądzisz? Może jest na dogo ktoś z okolicy?

Pomysł dobry ale może dam Beacie chwilę na zadomowienie się bo 5.08 przeprowadziła się z całym zwierzyńcem i w związku z tym ma trochę roboty. Dorota też coś wspominała o zdjęciach swoich psów u Beaty więc przy okazji może Devonek się załapie. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Pomysł dobry ale może dam Beacie chwilę na zadomowienie się bo 5.08 przeprowadziła się z całym zwierzyńcem i w związku z tym ma trochę roboty. Dorota też coś wspominała o zdjęciach swoich psów u Beaty więc przy okazji może Devonek się załapie. 

no tak:) musi sie zadomowić, a zdjęcia to nie może tylko MUSI;) bez zdjęć naprawde nie bedzie domku:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, kiyoshi napisał:

A co u Devonka? tak rzadko pojawiają się jakieś wieści:( były jakieś telefony?

U Devonka wszystko ok. W tygodniu odezwała się rodzina z Katowic zainteresowana adopcją Devonka .Przez telefon wydają się ok ale sama wiesz jak to bywa . 

 Beata już ma z nimi kontakt i będzie wizyta pa. Napiszę jak już coś będzie wiadomo. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Szkoda, że nie poprosiłaś o wizyte na dogo;)

Iza jeżeli adopcja dojdzie do skutku to na pewno będę prosiła dogomaniaków o pomoc w wizycie poadopcyjnej. :) 

Devonek jest moim pierwszym psiakiem wyciągniętym ze schronu więc bardzo się denerwuję i będę go "pilnowała" nawet po adopcji ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Iza jeżeli adopcja dojdzie do skutku to na pewno będę prosiła dogomaniaków o pomoc w wizycie poadopcyjnej. :) 

Devonek jest moim pierwszym psiakiem wyciągniętym ze schronu więc bardzo się denerwuję i będę go "pilnowała" nawet po adopcji ;)

a mozesz nam coś więcej napisać o domku?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mdk8 napisał:

U Devonka wszystko ok. W tygodniu odezwała się rodzina z Katowic zainteresowana adopcją Devonka .Przez telefon wydają się ok ale sama wiesz jak to bywa . 

 Beata już ma z nimi kontakt i będzie wizyta pa. Napiszę jak już coś będzie wiadomo. 

Kto zrobi wizytę?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

a mozesz nam coś więcej napisać o domku?

rodzina 4-ro osobowa + 2 suczki . Syn 19 lat i córka 12 lat. Dom z ogrodem. 

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Ok. Dzięki Iza za info.

Mam nadzieję, że Devonek znajdzie wspaniałych ludzi i tego mu życzę z całego serca!!!

Niestety chyba nic z tego nie będzie. Mieli dzisiaj przyjechać na 1-szą wizytę zapoznawczą. Beata czekała. Nie pojawili się i nie zadzwonili. 

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu, czy można prosić Beate o nowe zdjęcia Devona? pies jest u Beaty już chyba pół roku i ma raptem 3 zdjęcia do ogłoszeń...chciałabym zrobić mu nowe pakiety.

Dziś pod posesją Beaty był jeden ze znajomych deklarowiczów innych psów, miał aparat i chciał zrobić zdjęcia psów z Radys. Niestety Devona mu nie pokazano...podobnie jak dwóch innych radysiaków. Nie chce tu siać paniki, ale ostatnio dwa psy uciekły od Beaty i nikt ich nie szuka. Na teren posesji nie może wejść nikt obcy.

Bardzo mnie to wszystko martwi...nie wiem czy czytasz na bieząco posty na fb?

Czy Ty kontaktowałaś z tymi ludźmi z Katowic? czy to Twojego telefonu nie odbierali? czy Beaty??

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Bardzo mnie to wszystko martwi...nie wiem czy czytasz na bieząco posty na fb?

Czy Ty kontaktowałaś z tymi ludźmi z Katowic? czy to Twojego telefonu nie odbierali? czy Beaty??

Czytam i powiem szczerze , że trochę mnie wkurzają i nie zwracam na nie uwagi. Nie wiem jak Dorota przedstawiała warunki u Beaty ludziom ze swojej " grupy wsparcia" ale ja dobrze wiedziałam gdzie oddaję Devona pod opiekę. I to była moja świadoma decyzja .  Po zdjęciach i filmach , które dostałam wiem ,że była dobra. 

Ja mam ciągły kontakt z Beatą . Zawsze informuje mnie na bieżąco o sprawach dotyczących Devona. 

Pierwszą rozmowę z rodziną z Katowic  przeprowadziłam ja. Kobieta wydawała się konkretna i rzeczowa. Jednak zaznaczyła , że starają się też o innego psa ale opiekunki robią im jakieś problemy. Sami zaproponowali , że mogą podjechać poznać Devona . Beata do nich dzwoniła i umówili się na sobotę. Nie przyjechali i kontakt z nimi się urwał.  Możliwe , że jednak wyszło im z tym drugim psem i zrezygnowali z Devona.

Dzwoniłam wczoraj i telefon był wyłączony. Nie mam zamiaru więcej tego robić. Dla mnie są spaleni bo wystarczyłby sms , że rezygnują a nie takie zachowanie.

Przypomnę się Beacie w sprawie zdjęć i dam Ci znać. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, a nie zastanawia Cie dlaczego brat osoby, która wpłaca pieniązki na utrzymanie psów u Beaty nie został wpuszczony na teren posesji? dlaczego nie udostępniono mu psów do zdjęć? i dlaczego nikt nie szuka dwóch suniek, które zaginęły? Mam nadzieje, że Beata wywiąze się i zrobi wreszcie jakieś sensowne zdjęcia... Pól roku to dosyć sporo czasu..

Ja nie wiem jakie warunki przedstawia Ci Beata, rozumiem, że jesteś świadoma tego że Beaty czasem nie ma po 3 dni...i że psami zajmuje się jakaś starsza Pani ... psów jest ok. 18tu...Osoba która dzisiaj przyjechała zobaczyła tylko 3...

Bardzo zastanawia mnie tez sytuacja z ludźmi z Katowic....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...