Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Od rana mocno zaciśnięte spoko.gif ... czekamy na wieści...

mdk8 wielki cmok, za ten pomysł!   buziak.gif ciocia mogę na razie przelać jednorazowo dla Dewonka 20zł( proszę o dane do przelewu) smutno mi ,że tylko tyle, mam nadzieję że po nowym roku będzie lepiej! :)  będę na pewno myślała jak mogę jeszcze pomóc ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

mdk8- a czy ten DT przyjmuje wiecej psiaków czy tez znalazłas go jakos przypadkiem?

Ja 10.12. jade po Oneczka Tango z Radys do warszawy, on tam siedzi od 12.2014! tak, ze jemu równiez najlepsze lata przeszły w schronisku. Fundacja Człowiek dla zwierzat w Słomnikach oferuje kojec za 300 zł, wydaje mi sie ze to dobra cena, ale to zawsze kojec, a nie dom.. Na razie wszystko mam juz dopiete, ale w Radysach jest tyle psów duzych i starszych ze na pewno na Tango nie poprzestane- a taki dt domowy za ta cene byłby super..A cena dla mnie jest jednak bardzo wazna bo  utrzymuje zawsze wyciagniete psy sama, robie tylko bazarki, dlatego bardzio patrze na kwoty jednak..:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, mdk8 napisał:

Są jeszcze inne psy chociaż głownie koty. Ktoś mi polecił ten DT.

Zapytam czy przyjęłaby Tango.

Dziekuje! To nie jest nic pilnego, Tango ma sie na razie gdzie zatrzymac, jednak- poniewaz bede chciała wykastrowac Tango poza schroniskiem - domowy DT byłby dla niego super..

A jak nie dla niego to w przyszłosci dla jakiegos kolejnego:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mdk8 napisał:

Są jeszcze inne psy chociaż głownie koty. Ktoś mi polecił ten DT.

Zapytam czy przyjęłaby Tango.

Widziałam dzisiaj na fb zdjęcia z tego DT...było tam 3 psiaki...

Kurcze,.....trochę się zastanawiam jak ta Pani radzi sobie ze stadem kotów....plus 3 psy i teraz dwa nowe samce...w domu...

Musi mieć duży dom naprawde:) :)

Link to comment
Share on other sites

Gasia nic nie pisze, ale mam nadzieje, że się nie pogniewa, że ja napisze;)

Psiaki dojechały do DT ok 24 w nocy! Dostały osobne pomieszczenie- swój pokoik, gdzie będą mogły spokojnie odpocząć. Takie jedno zdjęcie znalazłam:) W tle jest Pyłek:) A na pierwszym planie rozmazany, bo pewnie bardzo szczęsliwy (widać zresztą uśmiech) DEVON:)

devon.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Witajcie Chłopaki na pokładzie "Wolność" :) Jestem ogromnie wzruszona .... kolejne Ogoneczki wyrwane z koszmaru

Pięknie powiedziane, Gusiaczku!  ... nie ma już co dodawać... ze wzruszenia i tak mnie zawsze... zatyka oczko2.gif

teraz już będzie tylko lepiej! ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...