Jump to content
Dogomania

MA DOM . Teraz jestem Waldek i mam swój dom :) DEVON w hoteliku u Dexterki -Devon z Radys - już w DT czeka na swojego człowieka


mdk8

Recommended Posts

Kochani, ludzie naprawdę bardzo fajni, empatyczni.

Trudno nam było wyjść, bo parę godzin jeszcze można by z nimi spędzić.

Dużo opowiadali nam o Nadziei, którą pożegnali ponad rok temu.

Dewonek będzie miał super domek, w którym dostanie tyle czasu ile będzie potrzebował, aby pozbyć się swoich lęków.

Mimo wszystko, jak na każdej wizycie uczulałyśmy Państwa na to aby na początku wyprowadzali go na podwójnym zabezpieczeniu.

Obiecali, że tak będzie.Opowiedziałyśmy jak często zaraz po adopcji psy giną, wyślizgują się z obroży

Nadzieja, była na początku bardzo wycofaną sunią, U nich wyszła na prostą, rozumieli się bez słów, wszędzie z nią chodzili i jeździli.

Pytałyśmy Panią, dlaczego akurat Dewonek.

Pani powiedziała, że rozglądała się po necie za psiakiem, który ma mniejszą szansę na adopcję.

A poza tym,jakoś tak poczuła patrząc na zdjęcia, że to jest TEN.

Powodzenia Dewonku:):)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Mysza2 napisał:

Kochani, ludzie naprawdę bardzo fajni, empatyczni.

Trudno nam było wyjść, bo parę godzin jeszcze można by z nimi spędzić.

Dużo opowiadali nam o Nadziei, którą pożegnali ponad rok temu.

Dewonek będzie miał super domek, w którym dostanie tyle czasu ile będzie potrzebował, aby pozbyć się swoich lęków.

Mimo wszystko, jak na każdej wizycie uczulałyśmy Państwa na to aby na początku wyprowadzali go na podwójnym zabezpieczeniu.

Obiecali, że tak będzie.Opowiedziałyśmy jak często zaraz po adopcji psy giną, wyślizgują się z obroży

Nadzieja, była na początku bardzo wycofaną sunią, U nich wyszła na prostą, rozumieli się bez słów, wszędzie z nią chodzili i jeździli.

Pytałyśmy Panią, dlaczego akurat Dewonek.

Pani powiedziała, że rozglądała się po necie za psiakiem, który ma mniejszą szansę na adopcję.

A poza tym,jakoś tak poczuła patrząc na zdjęcia, że to jest TEN.

Powodzenia Dewonku:):)

Rewelacja!!!

Uwielbiam ludzi, szukających psiaka, który ma mniejsze szanse na adopcję, a gdy już wypatrzą wiedzą, że to TEN

Drażnią mnie tacy, którzy przebierają, wybierają, jeden za duży, drugi ma za długie łapki, trzeci za krótką sierść.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gabi79 napisał:

Rewelacja!!!

Uwielbiam ludzi, szukających psiaka, który ma mniejsze szanse na adopcję, a gdy już wypatrzą wiedzą, że to TEN

Drażnią mnie tacy, którzy przebierają, wybierają, jeden za duży, drugi ma za długie łapki, trzeci za krótką sierść.

mam tak samo Gabrysiu:)

 

A wiadomo już kiedy Państwo wybiorą się na zapoznanie z Devonkiem??

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

mam tak samo Gabrysiu:)

 

A wiadomo już kiedy Państwo wybiorą się na zapoznanie z Devonkiem??

Najprawdopodobniej za dwa tygodnie pojadą zabrać Devonka do domu. Teraz Pan Łukasz wyjeżdża na parę dni a Pani Monika musi dogadać w pracy urlop bo chce być na początku z Devonkiem w domu. Będą dzwonić do Dexterki i się umawiać. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Najprawdopodobniej za dwa tygodnie pojadą zabrać Devonka do domu. Teraz Pan Łukasz wyjeżdża na parę dni a Pani Monika musi dogadać w pracy urlop bo chce być na początku z Devonkiem w domu. Będą dzwonić do Dexterki i się umawiać. 

to juz nie długo:) dobrze że Państwo tak wszystko z sensem planują.

Zawsze jak wydaje psy od nas ze schroniska do domów to wręcz błagam ludzi, żeby robili to w takich terminach, żeby mogli chociaż kilka pierwszych dni pobyć z psem w domu. Bo- zabrać psa w nowe miejsce i od razu zamknąć na 8 godzin- to się zwykle źle kończy.

Oh..Devonek:)  cały czas kciuków nie puszczam

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, kiyoshi napisał:

to juz nie długo:) dobrze że Państwo tak wszystko z sensem planują.

nawet szykują zabawki :) Zależy im aby zabrać go w listopadzie bo w grudniu Pani nie będzie mogła wziąć urlopu. Na szczęście Pan może pracować z domu więc jakby Devonek potrzebował więcej czasu na aklimatyzację to tak będzie robił. 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, mdk8 napisał:

nawet szykują zabawki :) Zależy im aby zabrać go w listopadzie bo w grudniu Pani nie będzie mogła wziąć urlopu. Na szczęście Pan może pracować z domu więc jakby Devonek potrzebował więcej czasu na aklimatyzację to tak będzie robił. 

ale super:) wspaniali ludzie

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, bela51 napisał:

Tak sie ciesze, ze Devon bedzie miał wspaniały dom. Oglądalam reportaz o jego przyszłych włascicielach. Oczy mi sie spociły.

wszyscy sie cieszymy:) ale przyznam, że cały czas jestem w nerwach...jeszcze tyle dni czekania:) już bym chciała żeby był na swoim i żeby dostać pierwsze dobre wieści:)

Trzymam kciuki nieustannie

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

przyznam, że cały czas jestem w nerwach...jeszcze tyle dni czekania:) już bym chciała żeby był na swoim i żeby dostać pierwsze dobre wieści:

 

Takie oczekiwanie potrafi stresować. Im bliżej, tym nerwy większe. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2017 o 20:32, Gabi79 napisał:

Rewelacja!!!

Uwielbiam ludzi, szukających psiaka, który ma mniejsze szanse na adopcję, a gdy już wypatrzą wiedzą, że to TEN

Drażnią mnie tacy, którzy przebierają, wybierają, jeden za duży, drugi ma za długie łapki, trzeci za krótką sierść.

oj tak!  Rewelacja!!!! Szkoda, że takich dobrych ludzi jest wciąż za mało, dużo mniej, niż psiaków bez szans na adopcję...ja niestety częściej spotykam takich, co psa jak towar w sklepie traktują :(

ale cieszmy się tymi właśnie LUDŹMI dla Devonka ( wielkie litery nie przypadkiem)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...